« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Truszkowski: To moje oczko w głowie

Gdy trener Marcin Truszkowski pożegnał się z pracą z piłkarzami IV-ligowej Korony Ostrołęka, wydawało się że szybko zobaczymy go na ławce trenerskiej innej drużyny seniorskiej. Tymczasem szkoleniowiec skupił na budowaniu akademii piłkarskiej i pracy z dziećmi.


Reklama Marcin Truszkowski zaangażował się w rozwój Akademii Piłkarskiej Waleczni, która od początku roku działa w Olszewie-Borkach.


- W tej chwili akademia to moje oczko w głowie - mówi Marcin Truszkowski. - Skupiam się na tym, by stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do treningu dostosowanego do ich wieku i aktualnych umiejętności. Są tu zdolni chłopcy i zdolne dziewczynki, którym wspólnie z rodzicami, chcemy pomagać w rozwijaniu ich pasji. Koncentruję się teraz na pracy z dziećmi, ale nie wykluczam, że wrócę do pracy z seniorami. W piłce różne rzeczy mogą się wydarzyć - zaznacza trener koordynator w AP Waleczni.


Akademia oficjalnie zainaugurowała swoją działalność 26 lutego, a jej prezesem został Grzegorz Głażewski. Poza Marcinem Truszkowskim, zajęcia z młodymi piłkarzami prowadzą Paweł Samsel (ostatnio trener dzieci oraz zespołu rezerw w Koronie) oraz Arkadiusz Kowalczyk (piłkarz IV-ligowej Korony).


Esprit

- Cieszymy się z tego, że liczba zawodników ciągle rośnie. Trenuje z nami już ponad 70 dzieci z roczników od 2008 do 2014 - dodał Marcin Truszkowski.


AP Waleczni mają za sobą już pierwsze starty w turniejach. Reprezentanci gminy Olszewo-Borki rywalizowali już m.in. w zawodach w Ostrołęce, Łapach, Rzekuniu i Węgrowie.


(cez)

Odsłon: 7024
Komentarzy: 4
07:00, 12.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

» Wasze komentarze

Anna @ 08:33, 12.03.2019r. IP: *

Dwa lata tyle będą potrzebowali rodzice,aby zweryfikować działania Panów S i T. Komentarze to jednak słaba forma przekazu z Panami,ale jedyna która do nich dotrze. Nie róbcie tego dla kontaktów i pieniędzy!!

Kasia @ 09:56, 12.03.2019r. IP: *

Cudowna inicjatywa

Rodzic @ 12:36, 12.03.2019r. IP: *

Polecam, zaangażowanie trenerów ogromne a dzieciaki przeszczesliwe.

czytelnik @ 10:30, 13.03.2019r. IP: *.*.62.212

nie tylko w akademi sa szcześliwe są kluby które z dziećmy i młodzieżą dobrze szkolą również poza ostrołęką

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo