« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Truszkowski: To moje oczko w głowie

Gdy trener Marcin Truszkowski pożegnał się z pracą z piłkarzami IV-ligowej Korony Ostrołęka, wydawało się że szybko zobaczymy go na ławce trenerskiej innej drużyny seniorskiej. Tymczasem szkoleniowiec skupił na budowaniu akademii piłkarskiej i pracy z dziećmi.


Reklama Marcin Truszkowski zaangażował się w rozwój Akademii Piłkarskiej Waleczni, która od początku roku działa w Olszewie-Borkach.


- W tej chwili akademia to moje oczko w głowie - mówi Marcin Truszkowski. - Skupiam się na tym, by stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki do treningu dostosowanego do ich wieku i aktualnych umiejętności. Są tu zdolni chłopcy i zdolne dziewczynki, którym wspólnie z rodzicami, chcemy pomagać w rozwijaniu ich pasji. Koncentruję się teraz na pracy z dziećmi, ale nie wykluczam, że wrócę do pracy z seniorami. W piłce różne rzeczy mogą się wydarzyć - zaznacza trener koordynator w AP Waleczni.


Akademia oficjalnie zainaugurowała swoją działalność 26 lutego, a jej prezesem został Grzegorz Głażewski. Poza Marcinem Truszkowskim, zajęcia z młodymi piłkarzami prowadzą Paweł Samsel (ostatnio trener dzieci oraz zespołu rezerw w Koronie) oraz Arkadiusz Kowalczyk (piłkarz IV-ligowej Korony).- Cieszymy się z tego, że liczba zawodników ciągle rośnie. Trenuje z nami już ponad 70 dzieci z roczników od 2008 do 2014 - dodał Marcin Truszkowski.


AP Waleczni mają za sobą już pierwsze starty w turniejach. Reprezentanci gminy Olszewo-Borki rywalizowali już m.in. w zawodach w Ostrołęce, Łapach, Rzekuniu i Węgrowie.


(cez)

Odsłon: 10298
Komentarzy: 4
07:00, 12.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Piłkarze MKS Ciechanów po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 zajmują piątą lokatę w rozgrywkach ligi okręgowej. Do lidera ostrołęckiej Narwi tracą obecnie 13 punktów, ale wciąż chcą się liczyć w walce o awans. Pomóc w tym ma nowy napastnik - Dawid Janczyk.

Trudne zadanie przed Narwią lub KS CK Troszyn

Trudne zadanie przed Narwią lub KS CK Troszyn

Niezwykle ciekawie i pasjonująco zapowiada się walka o awans w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Liderem po rundzie jesiennej są piłkarze ostrołęckiej Narwi. Kto wywalczy bezpośredni awans, a kto i z kim zagra w meczach barażowych?

Narew na remis z Wissą Szczuczyn (zdjęcia, wideo)

Narew na remis z Wissą Szczuczyn (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokazali się podczas wczorajszego sparingu z lepszej strony. Narew Ostrołęka na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zremisowała z Wissą Szczuczyn 1:1. Jedyną bramkę dla "Dumy Kurpi" strzelił Przemysław Olesiński.

Mocarski wypożyczony do Narwi z ŁKS Łomża

Mocarski wypożyczony do Narwi z ŁKS Łomża

Narew Ostrołęka wypożyczyła Mateusza Mocarskiego z ŁKS Łomża. 20-latek wiosnę spędzi w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego. Łomżanin rozegrał dotychczas 33 mecze w rozgrywkach III ligi oraz 8 w IV lidze.

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Zakończono zmagania gminnej ligi halowej piłki nożnej w Lelisie. Podczas trzytygodniowej rywalizacji o miano najlepszej walczyło siedem drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcą turnieju została Kuźnia Art-Met Szafarnia, która nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Anna @ 08:33, 12.03.2019r. IP: *

Dwa lata tyle będą potrzebowali rodzice,aby zweryfikować działania Panów S i T. Komentarze to jednak słaba forma przekazu z Panami,ale jedyna która do nich dotrze. Nie róbcie tego dla kontaktów i pieniędzy!!

Kasia @ 09:56, 12.03.2019r. IP: *

Cudowna inicjatywa

Rodzic @ 12:36, 12.03.2019r. IP: *

Polecam, zaangażowanie trenerów ogromne a dzieciaki przeszczesliwe.

czytelnik @ 10:30, 13.03.2019r. IP: *.*.62.212

nie tylko w akademi sa szcześliwe są kluby które z dziećmy i młodzieżą dobrze szkolą również poza ostrołęką

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo