« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 17 lipca 2019 r., imieniny Anety, Aleksego, Julietty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany turniej małych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

Jedenaście drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2012, który w sobotę 9 marca rozegrano w hali im. Arkadiusza Gołasia. Turniej zorganizowała Korona Ostrołęka pod patronatem przewodniczącego rady miasta.


Reklama W turnieju wzięły udział APN Ostrołęka, MŁKS Łomża, Błyskawica Warszawa, MKS Ciechanów, Talent Białystok, AP Ciechanów, Football Dreams Passion Ostrów Maz. oraz dwa zespoły z Korony Ostrołęka i Hattricka Białystok,

 

- Rywalizacja toczyła się początkowo w dwóch grupach, a następnie drużyny rozegrały ze sobą kolejne mecze podzielone na pary zgodnie z poziomem zaawansowania. Nasz cel był taki by młodzi piłkarze rozegrali jak najwięcej spotkań i z uśmiechem wrócili do domów. Myślę, że to się udało podsumował trener Michał Robaszkiewicz z Korony.

 

Zawody rozegrano pod patronatem przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego. Puchary za udział trafiły do wszystkich drużyn, a medale odebrali wszyscy piłkarze, którzy zagrali w hali im. Arkadiusza Gołasia.W trakcie turnieju zorganizowano zbiórkę pieniędzy na leczenie Lilianki Mierzejewskiej zmagającej się nowotworem. Zebrano ponad 600 złotych.

 


Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej dla rocznika 2012

 

(cez)

Odsłon: 4629
Komentarzy: 0
09:45, 13.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

KS CK Troszyn uległ Makowiance

KS CK Troszyn uległ Makowiance

W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku w Makowie Mazowieckim piłkarze KS CK Troszyn ulegli miejscowej Makowiance 1:2. Jedyne trafienie dla zespołu z powiatu ostrołęckiego zanotował Jakub Stepnowski, w drugiej odsłonie meczu.

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Korona poznała rywali. Zobacz skład IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego we wtorek 16 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Znany jest już skład i terminarz rozgrywek. Z kim zagra o pierwsze punkty Korona Ostrołęka?

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Narew lepsza od Bartnika (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w pierwszym meczu sparingowym przygotowującym drużynę do występów w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Bartnika Myszyniec 6:2. Na boisku wystąpiło blisko 50 zawodników.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo