« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany turniej małych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

Jedenaście drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2012, który w sobotę 9 marca rozegrano w hali im. Arkadiusza Gołasia. Turniej zorganizowała Korona Ostrołęka pod patronatem przewodniczącego rady miasta.


Reklama W turnieju wzięły udział APN Ostrołęka, MŁKS Łomża, Błyskawica Warszawa, MKS Ciechanów, Talent Białystok, AP Ciechanów, Football Dreams Passion Ostrów Maz. oraz dwa zespoły z Korony Ostrołęka i Hattricka Białystok,

 

- Rywalizacja toczyła się początkowo w dwóch grupach, a następnie drużyny rozegrały ze sobą kolejne mecze podzielone na pary zgodnie z poziomem zaawansowania. Nasz cel był taki by młodzi piłkarze rozegrali jak najwięcej spotkań i z uśmiechem wrócili do domów. Myślę, że to się udało podsumował trener Michał Robaszkiewicz z Korony.

 

Zawody rozegrano pod patronatem przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego. Puchary za udział trafiły do wszystkich drużyn, a medale odebrali wszyscy piłkarze, którzy zagrali w hali im. Arkadiusza Gołasia.


Energas

W trakcie turnieju zorganizowano zbiórkę pieniędzy na leczenie Lilianki Mierzejewskiej zmagającej się nowotworem. Zebrano ponad 600 złotych.

 


Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej dla rocznika 2012

 

(cez)

Odsłon: 1647
Komentarzy: 0
09:45, 13.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

Narew bez goli w meczu z Wissą

Narew bez goli w meczu z Wissą

Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka przegrała z IV-ligową Wissą Szczuczyn. W ostatnich dniach klubowi działacze potwierdzili transfery trzech kolejnych zawodników, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych przed rundą wiosenną.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo