« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Moja Ostrołęka

Aktualności

Udany turniej małych piłkarzy (zdjęcia, wideo)

Jedenaście drużyn rywalizowało w turnieju piłki nożnej dla chłopców z rocznika 2012, który w sobotę 9 marca rozegrano w hali im. Arkadiusza Gołasia. Turniej zorganizowała Korona Ostrołęka pod patronatem przewodniczącego rady miasta.


Reklama W turnieju wzięły udział APN Ostrołęka, MŁKS Łomża, Błyskawica Warszawa, MKS Ciechanów, Talent Białystok, AP Ciechanów, Football Dreams Passion Ostrów Maz. oraz dwa zespoły z Korony Ostrołęka i Hattricka Białystok,

 

- Rywalizacja toczyła się początkowo w dwóch grupach, a następnie drużyny rozegrały ze sobą kolejne mecze podzielone na pary zgodnie z poziomem zaawansowania. Nasz cel był taki by młodzi piłkarze rozegrali jak najwięcej spotkań i z uśmiechem wrócili do domów. Myślę, że to się udało podsumował trener Michał Robaszkiewicz z Korony.

 

Zawody rozegrano pod patronatem przewodniczącego rady miasta Wojciecha Zarzyckiego. Puchary za udział trafiły do wszystkich drużyn, a medale odebrali wszyscy piłkarze, którzy zagrali w hali im. Arkadiusza Gołasia.


Łubudu

W trakcie turnieju zorganizowano zbiórkę pieniędzy na leczenie Lilianki Mierzejewskiej zmagającej się nowotworem. Zebrano ponad 600 złotych.

 


Zobacz zdjęcia:
Turniej piłki nożnej dla rocznika 2012

 

(cez)

Odsłon: 7463
Komentarzy: 0
09:45, 13.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Dawid Janczyk zagra w MKS Ciechanów!

Piłkarze MKS Ciechanów po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 zajmują piątą lokatę w rozgrywkach ligi okręgowej. Do lidera ostrołęckiej Narwi tracą obecnie 13 punktów, ale wciąż chcą się liczyć w walce o awans. Pomóc w tym ma nowy napastnik - Dawid Janczyk.

Trudne zadanie przed Narwią lub KS CK Troszyn

Trudne zadanie przed Narwią lub KS CK Troszyn

Niezwykle ciekawie i pasjonująco zapowiada się walka o awans w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Liderem po rundzie jesiennej są piłkarze ostrołęckiej Narwi. Kto wywalczy bezpośredni awans, a kto i z kim zagra w meczach barażowych?

Narew na remis z Wissą Szczuczyn (zdjęcia, wideo)

Narew na remis z Wissą Szczuczyn (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokazali się podczas wczorajszego sparingu z lepszej strony. Narew Ostrołęka na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa zremisowała z Wissą Szczuczyn 1:1. Jedyną bramkę dla "Dumy Kurpi" strzelił Przemysław Olesiński.

Mocarski wypożyczony do Narwi z ŁKS Łomża

Mocarski wypożyczony do Narwi z ŁKS Łomża

Narew Ostrołęka wypożyczyła Mateusza Mocarskiego z ŁKS Łomża. 20-latek wiosnę spędzi w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego. Łomżanin rozegrał dotychczas 33 mecze w rozgrywkach III ligi oraz 8 w IV lidze.

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Kuźnia Art-Met najlepsza w Lelisie (zdjęcia)

Zakończono zmagania gminnej ligi halowej piłki nożnej w Lelisie. Podczas trzytygodniowej rywalizacji o miano najlepszej walczyło siedem drużyn. Po emocjonujących rozgrywkach zwycięzcą turnieju została Kuźnia Art-Met Szafarnia, która nie miała sobie równych.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo