« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarz z Facebooka nie zagra w Ostrołęce

Niezwykłą determinacją wykazał się afrykański piłkarz, który w środę wieczorem pojawił się na stadionie przy Witosa. Miał trenować z Koroną Ostrołęka, ale pomylił się i odbył trening z piłkarzami Narwi. Zgłosił się do klubu przez Facebooka. 


Reklama Zapytanie jakie trafiło na klubowy profil Korony, nie było niczym wyjątkowym. Co pewien czas z klubem kontaktują się gracze z zagranicy (zwłaszcza wschodniej) szukający zatrudnienia w polskich zespołach z niższych lig.


Na początku tygodnia do klubu zgłosił się 20-letni Tadiwa Dzimbanhete z Zimbabwe, który aktualnie studiuje w Warszawie. Okazało się, że jest bardzo zdeterminowany by odbyć testy w IV-ligowej Koronie, gdyż w środę wieczorem przyjechał na stadion przy Witosa. Pomylił jednak godziny treningu i ostatecznie na boisko wyszedł z piłkarzami Narwi Ostrołęka.  


- Na szczęście koledzy z Narwi skontaktowali się nami, bo okazało się że sympatyczny piłkarz z Zimbabwe, który do Ostrołęki przyjechał z dziewczyną, nie ma jak wrócić do Warszawy - powiedział nam Artur Laskowski, który ostatecznie odwiózł afrykańską parę do stolicy.Tadiwa Dzimbanhete nie zagra w Koronie. Nie znalazł też uznania w oczach sztabu szkoleniowego Narwi.

- Trudno po jednym treningu ocenić piłkarza, ale wyglądało na to, że ten zawodnik grał wcześniej w piłkę, bo dobrze ustawiał się na boisku grając jako boczny obrońca. Pod względem piłkarskim wielkiego wrażenia jednak na mnie nie zrobił - ocenił trener Dariusz Narolewski. 

 

Warto przypomnieć, że w przeszłości w Narwi występowało kilku piłkarzy z Afryki. Było to za czasów, gdy sponsorem klubu był Roman Wargulewski. Na zdjęciu Ifeanyi Uwadizu z Nigerii, czołowy strzelec War-Pol Narwi w sezonie 2007/08.


(cez)

Odsłon: 4337
Komentarzy: 2
10:12, 14.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Nabór piłkarzy do UKS Złota już w środę

Uczniowski Klub Sportowy Złota Ostrołęka ogłasza nabór chłopców z rocznika 2012 i 2013 na zajęcia piłki nożnej. Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się już w środę, 20 marca, a dzieci będą mogły rozwijać się pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

'W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest' (aktualizacja)

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce spotkania.

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

Narew bez goli w meczu z Wissą

Narew bez goli w meczu z Wissą

Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka przegrała z IV-ligową Wissą Szczuczyn. W ostatnich dniach klubowi działacze potwierdzili transfery trzech kolejnych zawodników, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych przed rundą wiosenną.

» Wasze komentarze

e @ 13:56, 14.03.2019r. IP: *.*.238.120

Ale na zdjęciu jest Ifeanyi Uwadizu a był jakiś inny

Za @ 16:30, 14.03.2019r. IP: *

W RMF FM o 15:30 tez info było?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo