« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.


Publikujemy oświadczenie zarządu klubu OTS Korona Ostrołęka dotyczące naklejek o obraźliwej treści, które pojawiły się w ostrołęckich szkołach. Wiadomość od klubu trafiła na skrzynkę redakcyjną Mojej Ostrołęki we wtorek przed południem.

 

Reklama Oświadczenie klubu OTS Korona Ostrołęka

"Nie będziemy milczeli gdy opluwa się nas i naszych kibiców!!!
OTS Korona Ostrołęka to obecnie największy klub piłkarski w Ostrołęce. Posiadający dwie drużyny seniorów z których jedna reprezentuje nasze miasto grając w IV lidze (czyli najwyższym stopniu rozgrywkowym spośród okolicznych zespołów), dziewięć  grup młodzieżowych oraz ponad 350 dzieciaczków programem Partnerskie Przedszkola Klubu Korona. OTS Korona to także kibice z różnych środowisk społecznych, których łączy kulturalny doping i miłość do piłki nożnej. Dlatego nie będziemy milczeli, gdy opluwa się naszych piłkarzy i naszych kibiców.

 

Żyjemy w kraju gdzie panuje wolność słowa i każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na różne tematy, w tym także sportowe. Każdy ma prawo do odmiennej przynależności politycznej, religijnej czy klubowej. Każdy z nas ma prawo  nie zgadzać się z poglądami innego człowieka, czy grupy ludzi, ale powinien je szanować. W tym przypadku myślimy, że granica została przekroczona. Rozpowszechnianie tego typu materiałów uważamy za haniebne i urągające jakimkolwiek normom, tym bardziej że, takie materiały są rozpowszechniane w szkołach, które na co dzień  mają kształcić przyszłość naszego regionu i narodu. Zaszczepianie nienawiści w tak młodym wieku i tworzenie sztucznych podziałów może w przyszłości doprowadzić do tragedii, ale wtedy już będzie za późno.

 

Reklama Podnosimy ten protest, gdyż nie jest to pojedynczy incydent. Oprócz ostatniego wybryku jakim było spalenie na jednym z meczów naszego klubowego szalika (zacisnęliśmy zęby, aby nie rozdmuchiwać chuligańskiego zachowania pewnych pseudokibiców)  coraz częściej dochodzą do nas głosy od rodziców o szkalowaniu dzieci z Korony w szkołach. Ta nienawiść nie wykształciła się sama w dzieciach, bo one powielają tylko to co ich otacza. Została ona sztucznie stworzona przez działaczy, rodziców a co najgorsze także przez trenerów o czym informują nas rodzice dzieci przychodzących z innego klubu do nas.

 

Głośno pytamy w czym nasi piłkarze są gorsi...? W tym, że ich kibice na meczach potrafią wstrzymać się od wulgaryzmów? W tym że, nasi adepci na każdym turnieju zapominają o przynależności klubowej i z uśmiechem na ustach dopingują drużyny z innych klubów a zwłaszcza tych ostrołęckich? 


Dlatego apelujemy do zarządów i trenerów o zaprzestanie jakichkolwiek działań dążących do tworzenia wrogości i nienawiści miedzy klubami. Piłka nożna i ogólnie pojęty sport powinien uczyć i wychowywać zasad fair play i zdrowego współzawodnictwa, a nie zaszczepiać chore podziały i nienawiść do innych. Budujmy razem ostrołęcka piłkę, a nie mury między klubami.

 

Zarząd Klubu OTS KORONA"  Redakcja Mojej Ostrołęki zwróciła się do władz klubu MZKS Narew Ostrołęka o komentarz w tej sprawie. Oto odpowiedź, którą otrzymaliśmy:

 

"Szanowna Redakcjo,

można by punkt po punkcie odnieść się do przesłanego pisma, jednak nie wygląda ono na merytoryczny tekst, tylko ujście emocji piszącego. Nie ma w tekście przykładów rzekomej negatywnej postawy "trenerów i członków zarządu Narwi" wobec rzeczonego klubu. Momentami można mieć wrażenie, że tekst został napisany tylko po to, żeby pochwalić się liczbą dzieci trenujących w przedszkolach itp. (swoją drogą zarówno liczba dzieci, jak i grup jest zawyżona, co zostało potwierdzone na jednym z ostatnich posiedzeń Komisji Sportu Rady Miasta). Uważamy, że pismo to jest niepotrzebne i może tylko wzmóc niechęć skrajnie nastawionych kibiców, do "skarżącego się" klubu.

 

Kibice Narwi stanowią najliczniejszą grupę fanów w regionie, co jest faktem. Licznie przybywają na mecze Niebiesko-Czerwonych, nie tylko domowe, lecz także wyjazdowe. Biorą udział w turniejach charytatywnych, jako zespół "Przyjaciół Narwi", oddają krew na szczytne cele, biorą udział w biegach i innych charytatywnych inicjatywach. Odkąd pełnimy nasze funkcje w zarządzie wielokrotnie słyszeliśmy wyrazy uznania wobec postawy fanów Narwi od przedstawicieli klubów, z którymi dane nam było spotkać się na boisku.

 

Kibicami Narwi są działacze, ale także Partnerzy, którzy w dużej mierze sami zgłaszają się do nas, chcąc brać udział w budowie solidnego klubu. Nasze relacje z nimi są wzorcowe. Kibicami Narwi są rodziny z dziećmi, są zawodnicy największej Akademii Piłkarskiej w regionie - APN Ostrołęka. Dają oni swoją postawą i zachowaniem powody do dumy nam i innym mieszkańcom miasta.

 

Tym samym jesteśmy przekonani, że nie można oceniać całej społeczności po jednostkowym incydencie spowodowanym przez marginalną liczbę osób. Jako zarząd klubu potępiamy używanie wulgaryzmów na stadionie i w społeczeństwie kibiców, zdając sobie jednak sprawę z emocji, jakie wywołuje rywalizacja sportowa, także w obrębie jednego miasta.

 

Za tydzień rusza nowa runda, na boiskach zobaczymy wszystkie ostrołęckie kluby, pozostawmy kibicom prawo wyboru meczów, które chcą oglądać. Nie podnośmy sztucznie emocji, pozostawmy im miejsce na boisku. Ze swojej strony zachęcamy oczywiście do przybycia na pierwszy mecz domowy w tym roku, w sobotę 30 marca o godzinie 14:00, na stadionie przy ul. Partyzantów.

 

Odnosząc się jednak już bezpośrednio do autora przesłanego pisma informujemy, że Zarząd Narwi Ostrołęka nie pozwala na bezkarne insynuacje i oczernianie naszych trenerów i działaczy i oczekujemy na publiczne przeprosiny za ten fragment pisma. Przeprosiny powinny zostać zamieszczone w mediach, do których autor pisma rozesłał oczerniający nas tekst. W przypadku braku takiej reakcji będziemy zmuszeni wystąpić na drogę sądową, w celu ochrony osób, które swoje życie prywatne poświęciły wychowywaniu młodych sportowców w Narwi.

 

Zarząd MZKS Narew Ostrołęka"                                

Odsłon: 21636
Komentarzy: 53
11:15, 19.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarki Jantaru wracają na boisko

Piłkarki Jantaru wracają na boisko

Po 2-tygodniowej przerwie spowodowanej pauzą, na piłkarskie boiska wracają piłkarki Jantaru Ostrołęka. Podopieczne trenera Rafała Koska zmierzą się przed własną publicznością z Damską Akademią Futbolu Płońsk. Czy ostrołęcka drużyna wróci na zwycięską ścieżkę?

Ciężkie zadanie przed piłkarzami Korony

Ciężkie zadanie przed piłkarzami Korony

Niezwykle ciężkie batalia o ligowe punkty czeka jutro piłkarzy Korony Ostrołęka. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w meczu jedenastej kolejki o mistrzostwo IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się, na wyjeździe, z MKS Przasnysz.

Narew powalczy z Mazowszem Jednorożec

Narew powalczy z Mazowszem Jednorożec

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego tym razem zmierzą się przed własną publicznością z Mazowszem Jednorożec. Narew Ostrołęka w dotychczas rozegranych dziesięciu meczach nie zaznała smaku porażki. Czy w sobotnie popołudnie będzie podobnie?

KS CK Troszyn powalczy o kolejne punkty

KS CK Troszyn powalczy o kolejne punkty

Piłkarze drużyny z Troszyna w 11 kolejce ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zagrają przed własną publicznością. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zmierzą się z Koroną Szydłowo. Czy KS CK sięgnie po komplet punktów?

B klasa: Kto włączy się do walki o awans?

B klasa: Kto włączy się do walki o awans?

Niezwykle emocjonująco zapowiada się ósma odsłona gier w ostrołęckiej B klasie. Zdecydowanym liderem rozgrywek są piłkarze Kurpika Kadzidło. O drugą lokatę rywalizują pozostałe drużyny. Który z zespołów na dobre włączy się do walki o awans?

» Wasze komentarze

Kibic @ 11:35, 19.03.2019r. IP: *.*.8.209

Od lat kibicuję drużynie Narwi Ale zgadzam się z apelem klubu Korona w stu procentach i takie rzeczy nie mogą mieć miejsca.

Brawo kibic @ 11:41, 19.03.2019r. IP: *

To właśnie jest zdrowe podejście. Rywalizować że sobą ale na tle sportowym a nie w taki sposób. Dno.

Mieszkaniec friend Kowalskiego @ 11:44, 19.03.2019r. IP: *.*.171.222

Młodzież uczy się nienawiści od redaktora Kowalskiego jana i redakcji Mojej Ostrołęki!

Grzes. @ 11:44, 19.03.2019r. IP: *.*.39.251

Nie wolno przemilczać takich rzeczy. Ja jestem kibicem piłki kopanej i lubię dobre mecze czy to korony narwi czy Jantaru a to zachowanie huligaństwa mam nadzieje ze reakcja klubu będzie natychmiastowa i stanowczo wyrazi on dezaprobatę na takie działania. Kamil tak nie można reaguj.

Rty @ 11:51, 19.03.2019r. IP: *.*.208.228

Widze se komentuja Laskowski i Fuksinski... Beznadziejne pismo pelne insynuacji

Wjk @ 12:00, 19.03.2019r. IP: *.*.167.167

Wstyd. Kibice Narwi wstyd!!!
Korona to też dzieci. Wstyd

do moja ostroleka @ 12:21, 19.03.2019r. IP: *.*.181.46

Kogo obchodza przepychanki pseudokibicow i te.p.y.ch malolatow .
Moja Ostroleka , nie odwracajcie uwagi od bardzo powaznej sprawy , zaginiecia urzednika po spotkaniu z prezydentem . Wystarczy ze Kulik wypiera sie ze nie widzial sie z tym czlowiekiem wczoraj . Swiadkowie widzieli co innego

666 @ 12:22, 19.03.2019r. IP: *

Przykra prawda. Grupa idiotów nazywających się kibicami Narwi na każdym meczu udowadnia swoją głupotę. Czas z tym skończyć bo to wstyd klubowi i miastu przynosi.

Ppp @ 12:27, 19.03.2019r. IP: *.*.9.105

Kompleksy trampkarzy z a klasy

Fifi @ 12:30, 19.03.2019r. IP: *.*.38.6

Dzieci nakleily obrazki a dorosli sie poplakali, oto skrot sytuacji

.. @ 12:36, 19.03.2019r. IP: *.*.221.111

"Zdolne" te dzieci.
Pogratulować rodzicom.

666 @ 12:49, 19.03.2019r. IP: *

A skąd te dzieci miały obrazki ? Dostały od dorosłych. Proste.

kibic @ 12:51, 19.03.2019r. IP: *.*.2.174

A Narew sobie napisała oświadczenie w którym zaprasza na mecz !!!! HA HA HA. I jeszcze przeprosin żądają.. może za to że nikt z korony nie przyjdzie.

Adams @ 13:02, 19.03.2019r. IP: *.*.238.120

Przeprosiny należą się za ten fragment:
"nienawiść nie wykształciła się sama w dzieciach, bo one powielają tylko to co ich otacza. Została ona sztucznie stworzona przez działaczy, rodziców a co najgorsze także przez trenerów o czym informują nas rodzice dzieci przychodzących z innego klubu do nas."

Kasia @ 13:03, 19.03.2019r. IP: *.*.225.7

No to co Korona robiła to już nikt nie widzi tylko teraz wszyscy na Narew. Korona wszystko zrobi żeby zniszczyć Narew bo to dla nich za duża rywalizacja...

666 @ 13:31, 19.03.2019r. IP: *

Zarząd Narwi potępia wulgaryzmy to dlaczego nie reaguje podczas meczu na te chamskie przyśpiewki ? I nie śpiewa tego tylko młodzież ale też panowie 30-40 letni. Chodzę na mecze Narwi i widzę to na własne oczy.

Adams @ 13:40, 19.03.2019r. IP: *.*.238.120

do 666
a jak byś zareagował?

Głos Rozsądku z Warszawy @ 13:43, 19.03.2019r. IP: *

Czym się pompujecie drodzy sympatycy Narwi?? Tym, że na turnieju dla dzieci pijani i ucpani bezrobotni pseudonarwiacy ukradli flagę dzieciom 11 letnim flagę Polonii Warszawa?? Czym się chwalicie jak uciekaliacie przed kilku osobowa grupą Polonii podczas meczu 4 ligi? A może pochwalicie sie tym jak jeden grubasek z Radomiaka pogonil przed stadionem holote miedzy bloki na witosa? Czym sie prezentujecie? Wielcy legioniści, ktorzy uciekali przed kibicamu w pod warszawskim Karczewie? Tacy bohaterzy? To prostacka grupa liczy do 30 osób pijanych i ucpanych głównie dzieci prze 18 rokiem zycia.. O tym tu mowa nie o kulturalnych kibicach Narwi doroslych ludzi, którzy nie bluzgaja na mieście na Korone w przeciwienstwie do was.. Zarząd powinien przeprosić za glupote swoich wyznawców to wymaga kultura teraz spina bo władze będą przez okres kadencji pompować wieciej pieniędzy na Narew.. Was śmieszny awans 3 trenerów i śmieszne wyniki na kartofliskach a klasy, jest czym sie promować naprawdę troche samokrytyki.. I nie malpujcie kibiców legi bo na zylecie nie jesteście mile widzani, bardziej osmieszani wezcie sie gre a nie za głupoty a za napaści zastraszenia zglaszac sprawę na policję i naklwjki i sprey bo to niszczenie mienia za, która ponosi sue odpowiedzialność karna.. Pozdro dla prawdziwych starych Narwiakow z serca Pragi a Koronie życzę super gry i utrzymania byly mieszkaniec Ostrołęki

666 @ 13:52, 19.03.2019r. IP: *

Do Adams.....na meczu jest spiker i nagłośnienie więc można. Ale niestety zarząd popiera tych kiboli.

Zed @ 14:06, 19.03.2019r. IP: *.*.228.148

Czytając odpowiedź Narwi od razu widać kto naklejki rozklejać zlecił. Zamiast wygaszać emocje kolejny atak z ich strony.

Narwianie @ 14:09, 19.03.2019r. IP: *

Zarząd Narwi to byli kibole i mają z nimi normalne relacje, ale im to pasuje.

xD @ 14:13, 19.03.2019r. IP: *.*.35.183

narew sie pruje że korona h.je i my lepsi a niestety rzeczywistość weryfikuje i każdy wie w jakiej lidze gra Korona a w jakiej narew

kibic @ 14:22, 19.03.2019r. IP: *.*.2.174

Ciekawe zdjęcie było na stronie FB Narwi ale po tym jak ktoś wrzucił linka od razu zostało zdjęte. Ale internet pamięta ...
A co było na zdjęciu? Kibice Narwi z flagą na której jest krzyż celtycki. Dla przypomnienia ten symbol jest jednym z najpopularniejszych symboli wykorzystywanym przez osoby i organizacje aby reprezentować neonazizm i ruch white pride (biała supremacja), jest też używany jako logo strony białych nacjonalistów Stormfront.org. Tradycja ta wywodzi się z wykorzystania krzyża celtyckiego przez norweskich nazistów podczas II wojny światowej
Jeżeli takie zdjęcia są na oficjalnej stronie klubu to ja nie mam więcej pytań.

ojciec @ 14:22, 19.03.2019r. IP: *.*.38.210

Słabiutkie to oświadczenie, pełne gróźb i obrażania się. Mam dzieciaka w APNie i dla mnie osobiście było obojętne gdzie pójdzie grać, aby tylko się ruszał, mogłaby to by być równie dobrze Korona. Wpływ na wybór miały pewnie takie drobne szczegóły jak miejsce czy czas treningu, Faktem jest, że część rodziców dzieci z APNu powiązana w jakiś sposób z Narwią nastawia niechętnie swoje pociechy do Korony. Finalnie taki sześcioletni szkrab potrafi stwierdzić że "nienawidzi kolony". Jak się go bliżej podpytasz to się okazuje że ma tam trzech najlepszych kumpli z przedszkola/szkoły i Kolony to on nie lubi, ale Stasia czy Jasia koroniarza już tak. Jest to chore, a poczucie niechęci do klubu nie wzięło się z nikąd, ale zostało wywołane przez dorosłych. Więc może i wlepki nalepiły dzieciaki, ale w głupi sposób ukształtowane przez dorosłych. Co do okrzyków o wlepkowej treści pohukiwanych na meczach, to byłem z dzieciakiem na derbowym meczu gdzie banda krzykaczy wywrzaskiwała inwektywy pod adresem przeciwnika. Stwierdziłem, że nie chcę aby moje dziecko włączyło tego typu okrzyki do swej codziennej mowy, więc pewnie był to mój ostatni mecz z nim na Narwi. Pozdrawiam normalnych.

Krzyś @ 15:10, 19.03.2019r. IP: *.*.246.130

Jest bardzo duża różnica między kibicem a kibolem.Tego drugiego nie interesuje piłka nożna tylko przynależność do grupy przygłupów,którym zależy na niszczeniu wszystkich i wszystkiego co w ich mniemaniu jest inne niż oni ustalili.Wklejki niech na czoło sobie nakleją,będą bardziej rozpoznawalni.A język którym się posługują świadczy o ich iloraźmie inteligencji lub jej całkowitym braku.Niestety tak jest z nimi we wszystkich miastach.Czym się różni kibol od psaraka?niczym.

Konopianka Konopie @ 15:18, 19.03.2019r. IP: *.*.24.165

Uspokujta się bo przyjedziem i was Kurna pogodziem

Piłkarz @ 15:20, 19.03.2019r. IP: *.*.4.205

Kibice Narwi!? Uważam obie drużyny za słabeuszy i podwórkowych graczy. Ale słówem kibic to raczej Narew poszczycić się nie może. Co najwyżej półgłówki małoletnie, którym się wydaje, że są kibicami. Głupie szczyle na meczach ... widziałem niejednokrotnie. Takich powinni wypraszać ze stadionów.

Poirytowany @ 15:49, 19.03.2019r. IP: *.*.55.57

Widać dobitnie że wszystkie komentarze piszą osoby powiązane z Koroną, podające się to za rodzica, to za kibica i Bóg wie kogo jeszcze. Panowie czy Wam na prawdę nie jest wstyd?! Po co to wszystko?!

KIBIC MZKS @ 15:55, 19.03.2019r. IP: *.*.178.54

Na kurpiach NAREW jak i jej kibice byli są i będą!
Do zobaczenia na derbach w 2019/20
NIEBIESKO CZERWONA OSTROŁĘKA

Niestety, ale tak @ 16:16, 19.03.2019r. IP: *.*.0.221

Bywam na meczach tych dwóch drużyn, ale, żeby rodzice psycholodzy byli tak wrogo nastawieni do tych dzieciaków to aż się serce z bólu kroilo. Nie dziwmy się że mamy później trudna młodzież w szkole, z którą nauczyciele nie mogą sobie poradzić. Kochani rodzice to wy jesteście wzorem do naśladowania, to wy swiecicie przykładem dla swoich pociech a słowa :proszę, dziękuję i przepraszam wasze dzieciaki powinny znać już od dziecka i w sercu je zachować na dalszą drogę życia.Zycze rodzicom by okazywali więcej empatii dla tych młodych jeszcze sportowców przed którymi świat stoi otworem więcej serdeczności, empatii dla drugiego człowieka a świat naprawdę stanie się piękniejszy dla kazdego z nas.

Trotyl @ 16:29, 19.03.2019r. IP: *.*.170.70

Ludzie zerwijcie tę naklejkę z kibla i po sprawie. Lament o nie wiadomo co. Płaczecie i szukacie sensacji bo zabrano many many. A wtedy to było wam cudownie jak Piegowaty spuszczał Narew na dno. Tego się nie zapomina.....

Kek @ 17:27, 19.03.2019r. IP: *.*.176.161

Kto by sie tam przejmowal kibicami narwii, prawie sami nie udacznicy robiacy jako kurierzy ochroniarze i pracownicy budowlani :D

do kibica mzks @ 17:43, 19.03.2019r. IP: *.*.5.221

prosze o niepodpinanie Ostroleki pod Kurpie, gdyz z tego co mi wiadomo to granice kurpiowszczyzny okreslaja takie rzeki jak Narew i Pisa, a wiec na Kurpiach znajdziesz sie wtedy, gdy wpadniesz do ostroleckiego centrum rekreacji na frytki i szejka.

Między @ 17:55, 19.03.2019r. IP: *.*.162.208

Acha!!!!cwsniaczki z mo znalezli temat zastępczy!!!!ohyda .....Jskaś głoea z m.o musi polecieć za to co się stało!!!!!

FAN @ 18:10, 19.03.2019r. IP: *

Naucz się pisać matole.

do do kibica mzks @ 18:33, 19.03.2019r. IP: *.*.88.7

forty to Kurpie zielane plac Bema Kurpie biale tak narew dzieli Kurpie zrozumiales troszeczke

Fvbiigf @ 18:48, 19.03.2019r. IP: *.*.104.230

Dzieci. Normalnie dzieciaki. Co to są za kluby które pierwszą ligę znają z opowieści? Tylko udają normalne kluby.
Ludzie są chorzy. Powinno się po szkole podstawowej wszystkich przebadać ze względu na choroby psychiczne.

do do do kibic mzks @ 19:00, 19.03.2019r. IP: *.*.5.221

Kurpie ZIELONE :) czyli dawna zagajnica, to obszary polozone od poludnia na polnoc od Narwi.Ciezko jest mi cokolwiek powiedziec o Kurpiach Bialych, gdyz taka grypa etniczna po prostu nie istnieje.Istnieje jedynie nieopowiednia jej nazwa.Szukalem, sprawdzalem, pytalem i cos slaba z tym ich chcialoby sie rzec "kurpsioskim folklorem"

do do kibic mzks @ 19:14, 19.03.2019r. IP: *.*.5.221

niby temat nie na temat, ale pokazuje to o czym jest ten artykul.Od zawsze istnialy grupy ludzi ktore czuja przywiazanie emocjonalne do swojego regionu, czy tez klubu pilkarskiego

Do fan @ 19:41, 19.03.2019r. IP: *.*.162.208

Przykurczu ty myślisz????

klips @ 21:52, 19.03.2019r. IP: *.*.88.146

Myślałem że zarząd Narwi odetnie się od tego i zdecydowanie potępi a tu widzę pompowanie się ...

sx @ 22:06, 19.03.2019r. IP: *.*.169.98

masz rację klips.ryba psuje się od głowy taki przykład dają i sami jadem plują .nie wiem z czego wynika ta napinka .byłem parę razy na meczu Narwi poziom mega żenujący nie da się tego oglądać.mizernie wygladacie na tle chłopaków z rzekunia czy konopek.proponuje zejść na ziemię i dalej biegać po kartofliskach ale dla zabawy.wstyd mi za was

kibic drużyn ostrołęckich @ 06:33, 20.03.2019r. IP: *.*.5.40

Panowie działacze Narwi. Skończcie z tą wrogością do Korony. Nie potęgujcie skali nienawiści tylko wygaszajcie konflikty i zdecydowanie reagujcie na takie skandaliczne zachowania waszych pseudo kibiców.

XYZ @ 09:09, 20.03.2019r. IP: *.*.177.214

Właśnie zarząd Narwi odciął się od tego typu ekscesów. Natomiast jesli włodarze Korony piszą, że to działacze, trenerzy, osoby blisko związane z Narwią "plują" na Koronę to też niech się nikt nie dziwi, że jest taka a nie inna reakcja Narwi. Ja byłem na derbach w B klasie i pamiętam co wykrzykiwały co niektóre osoby związane z Koroną. Różnica między klubami jest taka, że Narew nie "biegnie" zaraz na skargę. Sam osobiście jestem kibicem Narwi, ale Korona jest mi zupełnie obojętna. Pozdrawiam

aw @ 12:02, 20.03.2019r. IP: *.*.155.80

Na siłę szukanie wroga i napędzanie się nienawiścią. Żałosne i małostkowe.

aw @ 12:03, 20.03.2019r. IP: *.*.155.80

Idę o zakład, że żaden kibicek Narwi nie byłby w stanie wytłumaczyć, dlaczego nienawidzi Korony.

rodzic @ 12:55, 20.03.2019r. IP: *.*.244.145

Jako Rodzic potępiam takie zachowania.

Natomiast oświadczenia wydane przez Kluby są żenujące i nie mają nic wspólnego, żeby tego typu sytuacjom zapobiec. Zarówno jeden jak i drugi klub w swoich wypowiedziach próbują ugrać coś dla siebie, co samo w sobie jest skandaliczne.
Niech Zarządy obu Klubów uderzą się w piersi, bo Wasze zachowania również prowadzą do nienawiści.

Liv @ 14:07, 20.03.2019r. IP: *.*.6.0

Coooo? Przeprosin się Narew domaga? Jestem w szoku, jak można być takim bezczelnym.... Tekst korony jest o tym jak się wspólnie wspierać a tu takie coś... Porażka.

Czlowiek @ 17:15, 20.03.2019r. IP: *.*.255.43

Hmmmm. A róbcie co chcecie. Dla mnie tylko jedno sie liczy. OSTROLEKA NIE PĘKA. Zamiast do jasnej anieli cieszyc sie ze mamy super druzyny w.miescie I mamy sie czym pochwalic to jakies przepychanki.sobie robicie. Zamiast trzymac sie.razem wszyscy I na meczach wyjazdowych kibice obu druzyn wyjezdzac jak jakas druzyna.z.miasta ma mecz I pokazac jaka liczba.kibicow kibicuje swoim. Znajac zycie.zaraz.bedą rozne.negatywne komentarze.wobec mojej wypowiedzi.. Ale powiem jedno.wali mnie to. POZDRAWIAM

Realny @ 20:39, 20.03.2019r. IP: *.*.103.188

Narew ma pretensje do korony o wszystko, włącznie z tym że klub się rozpadł. A to wina tylko i wyłącznie ich ówczesnego zarządu bo to oni kradli czemu wtedy ci wierni wspaniali kibice szybko nie reagowali tak jak kibice z Krakowa? Teraz niech siedzą cicho i dojdą do poziomu rozgrywek Korony i wtedy mogą chcieć być traktowani na równi. Bo nieda się traktować tak samo drużyn z 4 ligi i niższych lig

-200iq @ 23:42, 20.03.2019r. IP: *.*.65.54

To co już niedługo ustawki kibiców? Czy może to takie nie lubienie bo inni nie lubią? Tak zwany efekt leminga. Celowe obniżanie poziomu nauki w szkołach zdaje efekt. Pokolenie od powstania gimnazjum to imbecyle. Nie wszyscy oczywiście ale większość. To czego się uczy teraz w szkołach to głupota. Dzieciaki są poprostu głupie. Rozmowa z takim 13-15 latkiem to jak rozmowa z 8 latkiem kilkanaście lat temu. Co do artykułu to hahaha...

Wer @ 04:00, 21.03.2019r. IP: *

ooo? Przeprosin się Narew domaga? Jestem w szoku, jak można być takim bezczelnym.... Tekst korony jest o tym jak się wspólnie wspierać a tu takie coś... Porażka.

robur @ 21:16, 21.03.2019r. IP: *.*.88.146

Zawodnicy nie mają problemu. Grają raz w jednym raz w drugim klubie. A zarządy i kibicie zieją do siebie nienawiścią. To jest chore by w takim małym mieście tworzyć takie bariery międzyludzkie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo