« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szczypiorniści Trójki kontra lider II ligi z Łodzi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki rozegrają kolejne spotkanie o mistrzostwo II ligi. Tym razem rywalem podopiecznych trenera Rafała Niećki w konfrontacji szóstej kolejki grupy finałowej będzie zespół Hutchinson Anilana Łódź. Kto wygra mecz?


W ostatniej konfrontacji piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki stworzyli bardzo dobre widowisko w hali im. Arkadiusza Gołasia. Przy wsparciu blisko trzystu kibiców ostrołęczanie musieli jednak uznać wyższość zespołu Enea Orlęta Zwoleń 31:33.

Reklama

 

Teraz emocje związane z występami naszych szczypiornistów powracają do hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego. Rywalem będzie zespół Hutchinson Anilana Łódź, który w ostatniej konfrontacji odniósł zwycięstwo nad AZS-AWF Warszawa 36:30.

 

W tabeli rozgrywek II ligi piłkarze ręczni Trójki plasują się obecnie na ostatniej lokacie z dorobkiem ośmiu punktów. Hutchinson Anilana Łódź to lider rozgrywek, który obecnie zgromadził 25 oczek i do Ostrołęki przyjedzie z zamiarem zgarnięcia kompletu punktów.

- Zapraszamy wszystkich sympatyków naszego klubu i kibiców piłki ręcznej na to spotkanie. Gwarantujemy duże emocje i ambitną walkę z liderem rozgrywek II ligi - podkreśla prezes UMKS Trójka Ostrołęka Robert Wojdyna.


Esprit

UMKS Trójka Ostrołęka - Hutchinson Anilana Łódź, sobota - 23 marca, godz. 17.00. Zapraszamy do hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego.

 

(red)

Odsłon: 3788
Komentarzy: 2
11:36, 22.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Młodzi szczypiorniści na obozie w Wilkasach

Młodzi szczypiorniści na obozie w Wilkasach

Młodzi piłkarze ręczni ostrołęckich klubów UKS Diament i UMKS Trójka byli na obozie przygotowawczym w Wilkasach. W zgrupowaniu wzięło udział 30 zawodników z roczników 2006 i 2007, na co dzień uczniów klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Ostrołęce.

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Memoriał Majewskiego z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cztery drużyny rywalizowały w szesnastej edycji memoriału Zbigniewa Majewskiego rozegranego w hali sportowej III LO przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce. Najlepszym zespołem zawodów okazał się KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.

Szczypiorniści Trójki stracili ważne ogniwo

Szczypiorniści Trójki stracili ważne ogniwo

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki szlifują formę przed nowym sezonem rozgrywek II ligi. Niespodziewanie z zespołu prowadzonego przez trenera Rafała Niećkę odszedł podstawowy zawodnik Sławomir Dmowski, który świadczył o sile drużyny z Ostrołęki.

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Majewskiego. Plan gier

XVI memoriał Zbigniewa Majewskiego będzie ostatnim sprawdzianem dla piłkarzy ręcznych ostrołęckiej Trójki przed nowym sezonem II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki rozegrają trzy mecze w hali III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce.

Trójka poznała rywali i terminarz II ligi

Trójka poznała rywali i terminarz II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki za kilka dni rozpoczną przygotowania do nowego sezonu II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki znają już rywali w grupie B oraz terminarz. Sprawdź, z kim przyjdzie się zmierzyć naszym piłkarzom ręcznym.

» Wasze komentarze

Kibic @ 12:56, 22.03.2019r. IP: *.*.49.29

Trzymamy kciuki za chłopaków

SoLUfka87 @ 18:20, 22.03.2019r. IP: *.*.33.225

Pewnie że trzymamy kciuki, muszą wygrać inaczej być nie może.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo