« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 19 kwietnia 2019 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Moja Ostrołęka

Aktualności

III liga: Siatkarki Nike gotowe do walki

We wtorek i czwartek siatkarki Nike Ostrołęka trenowały w hali im. Arkadiusza Gołasia przed rewanżowym meczem z AZS LSW Warszawa w finale III ligi. Spotkanie decydujące o tym kto zdobędzie złote medale rozegrane zostanie w sobotę o godz. 18:00 w Ostrołęce.


W pierwszym meczu ostrołęcki zespół przegrał na wyjeździe 1:3. Oznacza to, że by myśleć o wygraniu rozgrywek ligowych na Mazowszu, podopieczne trenera Tomasz Pakieły muszą zwyciężyć w Ostrołęce 3:0 lub 3:1. Wtedy o zwycięstwie w dwumeczu zadecyduje "złoty set". Dwa sety wywalczone przez drużynę z Warszawy dadzą jej wygraną w lidze. 


Reklama - Nasz zespół jest gotowy do walki - zapewnia, Dariusz Piersa prezes OTPS Nike. - Dziewczyny we wtorek po raz pierwszy trenowały w hali im. Arkadiusza Gołasia i widać było, że zajęcia w takim obiekcie sprawiły im wiele radości. Oczywiście trzeba przyzwyczaić się do warunków w nowej hali, ale jestem przekonany, że w sobotę będziemy świadkami świetnego widowiska. Wszystkie zawodniczki są zdrowe, a przygotowania przebiegają zgodnie z planem - podkreśla.


Planu przygotowań nie zakłóciła nieobecność trenera Tomasza Pakieły (wyjechał służbowo za granicę). Zajęcia we wtorek i czwartek w jego zastępstwie prowadził Dariusz Werpachowski, wspierany przez Dariusza Piersę. W piątek wieczorem drużynę czeka jeszcze jeden krótki trening.


Energas

Sobotni mecz w hali im. Arkadiusza Gołasia rozpocznie się o godz. 18:00 (wstęp wolny). Do Ostrołęki przyjadą m.in. władze Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Po spotkaniu nastąpi dekoracja obu drużyn, zostanie też przyznana nagroda dla najlepszej zawodniczki finału III ligi na Mazowszu.


(cez)

Odsłon: 3067
Komentarzy: 0
13:29, 22.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piersa: Zbieramy pieniądze i gramy o awans

Piersa: Zbieramy pieniądze i gramy o awans

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarek zostanie rozegrany w Ostrołęce w ostatni weekend kwietnia. Do finału awansują dwa najlepsze zespoły. O tym jak przebiegają przygotowania do turnieju, rozmawialiśmy z Dariuszem Piersą, prezesem OTPS Nike Ostrołęka. 

III liga: Kosztowna walka o awans Nike

III liga: Kosztowna walka o awans Nike

Zespół Nike już przed spotkaniem z SMS Ostróda był pewny gry w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Siatkarki z Ostrołęki pewnie wygrały potwierdzając, że ten awans im się należał. Jeśli klub znajdzie pieniądze to turniej półfinałowy odbędzie się w Ostrołęce.

III liga: Zamiast turnieju, będzie jeden mecz

III liga: Zamiast turnieju, będzie jeden mecz

Jeszcze w czwartek o godz. 14:00 zespół OTPS Nike Ostrołęka miał wziąć udział w turnieju ćwierćfinałowym o awans do II ligi siatkówki kobiet w Ostródzie. Jak się później okazało, drużyna Tomasza Pakieły do Ostródy pojedzie, ale tylko na jedno spotkanie. 

Siatkówka: Z Ostrołęki do kadry Mazowsza

Siatkówka: Z Ostrołęki do kadry Mazowsza

Martyna Werpachowska, Karolina Kośnik i Amelia Napiórkowska z OTPS Nike Ostrołęka po raz kolejny otrzymały powołania na zgrupowanie siatkarskiej kadry Mazowsza. Zgrupowanie odbędzie się dniach 13-14 kwietnia w Nowym Dworze Maz.

'Szóstka' najlepiej gra w siatkówkę

"Szóstka" najlepiej gra w siatkówkę

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 6 była areną Mistrzostw Ostrołęki szkół podstawowych w siatkówce dziewcząt. Rywalizowano w kategorii “czwórek” o awans do zawodów międzypowiatowych w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo