« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 28 lutego 2020 r., imieniny Romana, Makarego, Lutomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesiąte zawodowe zwycięstwo Zyśka! (wideo)

Przemysław Zyśk wciąż niepokonany
Przemysław Zyśk wciąż niepokonany
(fot. ringpolska.pl)

Dziesiąte zwycięstwo na zawodowym ringu odniósł ostrołęczanin Przemysław Zyśk. Podczas gali Knockout Boxing Night 6 w Łomży wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego pewnie wypunktował pochodzącego z Ukrainy Artema Karpeca.


Przemysław Zyśk dopisał do swojego dorobku dziesiąte zwycięstwo, trzy walki wygrał do tej pory przed czasem. Artem Karpec zanotował dwunastą porażkę, na koncie ma 21 zwycięstw.

Reklama

We wszystkich ośmiu rundach sędziowie byli jednogłośni i wskazali bezapelacyjne zwycięstwo Przemysława Zyśka 80:72. Wychowanek Victorii Ostrołęka był zdecydowanie aktywniejszy i dyktował warunki walki na całym dystansie.

 

Po walce zawodnik Knockout Boxing Promotion podkreślał, że Artem Karpecs był dla niego bardzo niewygodnym rywalem. Ostrołęczanin wspierany był przez liczne grono kibiców i liczy, że będzie mógł zaprezentować się przed własną publicznością w kolejnych starciach.- Bardzo bym chciał, żeby gala KBN zawitała to Ostrołęki - mówi Przemysław Zyśk. - To byłaby mega przyjemna rzecz i gdyby do tego doszło byłbym w niebie.

 

Szersza relacja z gali w serwisie ringpolska.pl. Obejrzyj również walkę Przemysława Zyśka na sport.tvp.pl.

 

 

(red)

Odsłon: 6526
Komentarzy: 0
08:38, 24.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

Zyśk skrzyżuje rękawice z Vasylem Kurasovem

To już dziesiąta odsłona KnockOut Boxing Night i trzecia, która zostanie przeprowadzona w hali sportowej w Łomży. Do ringu wraca Artur Szpilka, ale ostrołęczan najbardziej interesuje kolejny pojedynek niepokonanego Przemysława Zyśka.

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Sarara trenował z Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Tomasz Sarara już po raz drugi był gościem Fight Academy Ostrołęka. Tym razem seminarium szkoleniowe, ze względu na bardzo duże zainteresowanie, zostało przeprowadzone w hali sportowej przy ulicy Partyzantów na ostrołęckim osiedlu Wojciechowice.

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki KKK na obozie w Zębie (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni shihana Wiesława Orzoła przygotowywali się do pierwszych imprez, które czekają klub już w marcu. Przed reprezentantami OKKK wiele ważnych wyzwań.

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Noworoczny trening MKKK Shinkyokushin połączony z egzaminem na stopnie kyu (zdjęcia)

Zgodnie z japońską tradycją Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate Shinkyokushin pierwszy noworoczny trening, w sobotę 25 stycznia, przeprowadził na świeżym powietrzu. Zajęcia połączone były z krótkim biegiem ulicami Ostrołęki i egzaminem na stopnie kyu.

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo