« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ju jitsu: Udane debiuty małych Gladiatorów

Najmłodsi adepci ju jitsu trenujący w UKS Gladiator Ostrołęka wystartowali w czwartej edycji zawodów Katana Cup, które odbyły się w sobotę, 23 marca w Szczytnie. Podopieczni trenera Wojciecha Dudkowskiego wrócili z wieloma medalami.


Reklama - Na matach w Szczytnie większość naszych Gladiatorów zadebiutowała w rywalizacji sportowej. Gratulujemy wszystkim, którzy mieli odwagę stanąć naprzeciw rywala i podjąć walkę - podkreślił Wojciech Dudkowski.


Medale dla UKS Gladiator w Szczytnie zdobyli: Jakub Niedźwiedzki, Szymon Mikołajczyk, Mikołaj Dąbkowski, Krysian Wyrozumski, Jakub Bąk, Eliasz Gut, Oskar Gawryś, Suzana Bednarczyk, Jan Podbielski, Tomasz Radecki, Gabriel Dąbrowski, Julian Kaczmarczyk i Bartek Pawłowski.

 

- Wszyscy walczyli mężnie mimo, że musieli zmagać się z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami, a na szczególne słowa uznania zasługują Bartek Pawłowski, który przegrał dopiero walkę finałową, Jaś Podbielski podopieczny sensei Szymona Krystiana, a także Julian Kaczmarczyk - dodał Wojciech Dudkowski.


Esprit

Wkrótce do rywalizacji wrócą starsi reprezentanci UKS Gladiator. W najbliższy weekend na gali mma w Przasnyszu walczył będzie Mateusz Kubeł. Na początku kwietnia zawodników z Ostrołęki czeka start w Pucharze Polski MMA w Sochaczewie.

 

(cez)

Odsłon: 6327
Komentarzy: 0
10:38, 26.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent Kulik wyróżnił Karola Łasiewickiego

Prezydent miasta Łukasz Kulik uhonorował Karola Łasiewickiego, zawodnika Fight Academy Ostrołęka. Zawodnik występujący w formule kickboxingu od dłuższego czasu z powodzeniem  rywalizuje w  zawodowym ringu na wysokim poziomie, ma na koncie dwie wygrane w zawodowych pojedynkach.

 

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo