« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ju jitsu: Udane debiuty małych Gladiatorów

Najmłodsi adepci ju jitsu trenujący w UKS Gladiator Ostrołęka wystartowali w czwartej edycji zawodów Katana Cup, które odbyły się w sobotę, 23 marca w Szczytnie. Podopieczni trenera Wojciecha Dudkowskiego wrócili z wieloma medalami.


Reklama - Na matach w Szczytnie większość naszych Gladiatorów zadebiutowała w rywalizacji sportowej. Gratulujemy wszystkim, którzy mieli odwagę stanąć naprzeciw rywala i podjąć walkę - podkreślił Wojciech Dudkowski.


Medale dla UKS Gladiator w Szczytnie zdobyli: Jakub Niedźwiedzki, Szymon Mikołajczyk, Mikołaj Dąbkowski, Krysian Wyrozumski, Jakub Bąk, Eliasz Gut, Oskar Gawryś, Suzana Bednarczyk, Jan Podbielski, Tomasz Radecki, Gabriel Dąbrowski, Julian Kaczmarczyk i Bartek Pawłowski.

 

- Wszyscy walczyli mężnie mimo, że musieli zmagać się z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami, a na szczególne słowa uznania zasługują Bartek Pawłowski, który przegrał dopiero walkę finałową, Jaś Podbielski podopieczny sensei Szymona Krystiana, a także Julian Kaczmarczyk - dodał Wojciech Dudkowski.Wkrótce do rywalizacji wrócą starsi reprezentanci UKS Gladiator. W najbliższy weekend na gali mma w Przasnyszu walczył będzie Mateusz Kubeł. Na początku kwietnia zawodników z Ostrołęki czeka start w Pucharze Polski MMA w Sochaczewie.

 

(cez)

Odsłon: 5194
Komentarzy: 0
10:38, 26.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo