« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Boks: Ważny sprawdzian dla kadetek

Reprezentanci UMKS Victoria Ostrołęka toczyli walki sparingowe w ramach “Ligi K1 i boksu” w Warszawie. Dla Emilii Kołakowskiej i Sary Tercjak był to ważny etap przygotowań do eliminacji Mistrzostw Polski Kadetek, które na początku kwietnia odbędą się w Grudziądzu. 


W kat. 48 kg kadetek rywalizowała debiutantka Sara Tercjak, która stoczyła dwa pojedynki.


Reklama - W pierwszej walce uległa na punkty bardziej doświadczonej Roksanie Dence z Fight Club Łódź. Sara stoczyła dobry trzyrundowy pojedynek -  relacjonuje Daniel Zaręba, trener w UMKS Victoria. - W drugiej walce rywalką Sary była również zawodniczka z Fight Club Łódź, Natalia Karger. Ze względu na kontuzję Sary, walka została przerwana przez sędziego w trzeciej rundzie. Dla Sary był to pierwszy start w zawodach i mimo krótkiego stażu treningowego, z dnia na dzień robi coraz większe postępy - ocenił


Świetnie spisała się Emilia Kołakowska walcząca w kat. 63 kg kadetek. W pierwszym pojedynku nie dała szans Aleksandrze Lewandowskiej (Fight Club Łódź), doprowadzając do liczenia rywalki w trzecim starciu. W drugiej walce pewnie wygrała na punkty z Aleksandrą Telażką (Gladiators Bełchatów).


Dla obu zawodniczek UMKS Victoria był to ważny sprawdzian przed eliminacjami do Mistrzostw Polski Kadetek, które odbędą się 4-7 kwietnia w Grudziądzu.Wśród seniorów rywalizował Bartosz Zalewski (kat. 69 kg), który zmierzył się z Rafałem Zalewskim (Gimnazjon Kuźnia Wyszków). - Trzy rundy ładnego i technicznego pojedynku pięściarskiego pokazały jak duży potencjał drzemie w Bartku. Sędziowie przyznali zwycięstwo przeciwnikowi . Naszym zdaniem to Bartek kontrolował ten pojedynek i trafiał celniej, ale decyzją sędziów nie ma co dyskutować - stwierdził Daniel Zaręba


UMKS Victoria miał też jednego przedstawiciela w walkach w formule K1. To junior Patryk Banach (kat. 64 kg), który stoczył drugą walkę w karierze. Po zaciętym pojedynku przegrał na punkty.

 

Zawody odbyły się w niedzielę, 24 marca w warszawskim klubie Palestra.

Odsłon: 8097
Komentarzy: 0
16:27, 26.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo