« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Amadeusza, Mirabelli

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Chciałbym walczyć w Ostrołęce (zdjęcia)

Zawodowy pięściarz z Ostrołęki, Przemysław Zyśk odebrał nagrodę od prezydenta miasta Łukasza Kulika. Czy wkrótce zobaczymy zawodnika grupy KnockOut Promotions w akcji podczas gali w Ostrołęce? Rozmowy na ten temat trwają. 


W trakcie czwartkowej sesji Rady Miasta, prezydent Łukasz Kulik wręczył nagrodę specjalną Przemysławowi Zyśkowi, wychowankowi UMKS Victoria Ostrołęka.


- Cieszę się, że zostałem wyróżniony przez władze Ostrołęki, do tego w obecności najważniejszych osób w mieście - powiedział Przemysław Zyśk. - Pan prezydent bardzo miło mnie zaskoczył i chciałbym za to podziękować. Ze swojej strony zrobię wszystko, by odwdzięczyć za to wyróżnienie dobrą postawą w ringu i godnym reprezentowaniem naszego miasta - dodał w rozmowie z Moją Ostrołęką.

Reklama
Nie zapomniano o zaproszeniu na uroczystość Mieczysława Mierzejewskiego, pierwszego trenera utalentowanego boksera.


- Trener Mierzejewski jest dla mnie jak ojciec. To on zaszczepił we mnie miłość do boksu i od tego czasu regularnie pojawia się w ważnych dla mnie momentach. Bardzo dużo mu zawdzięczam - podkreślił Przemysław Zyśk.

 

Pięściarz z Ostrołęki w ostatni weekend stoczył dziesiątą zawodową walkę podczas gali w Łomży, gdzie wypunktował pochodzącego z Ukrainy Artema Karpeca. Kiedy znowu zobaczymy go w akcji?- Myślę, że kolejną walkę stoczę w ciągu najbliższych trzech miesięcy - odpowiada. - Chciałbym by była to gala w Ostrołęce. Wiem, że prowadzone są rozmowy na ten temat i mam nadzieję, że taka gala dojdzie do skutku - dodał Przemysław Zyśk.

 

Zobacz zdjęcia:
VIII sesja Rady Miasta: Wyróżnienie dla Przemysława Zyśka


(cez)

Odsłon: 12795
Komentarzy: 1
15:41, 28.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Dmochowski i Gnatkowski bili się w Sochaczewie. Peczyńska i Orzoł w Warszawie

Czworo podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka wzięło udział w zmaganiach sportów walki. Dwóch zawodników pojawiło się na mistrzostwach kraju MMA w Sochaczewie, zaś pozostali walczyli podczas Warszawskiej Grandy w K-1.

 

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

Doświadczenia Jakuba Gnatkowskiego

W Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W rywalizacji w formule junior w kat. 61 kg wziął udział Jakub Gnatkowski. Podopieczny Rafała Gnatkowskiego walczył w gronie ponad 20 zawodników. Stoczył dwa pojedynki. Zawodnik Predator MMA Myszyniec zebrał cenną lekcję

 

Żarnoch wygrał w debiucie

Żarnoch wygrał w debiucie

Wychowanek Victorii Ostrołęka świetnie spisał się w swojej pierwszej zawodowej walce. Podczas Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie był o wiele lepszy od Radosława Rudiuka. Były podopieczny Zbigniewa Stodolskiego wyraźnie górował nad przeciwnikiem. 26-latek był zadowolony po ogłoszeniu werdyktu.

 

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Żarnoch przed zawodowym debiutem

Już w sobotę (19 września) pierwszą profesjonalną walkę zaliczy Paweł Żarnoch. Wychowanek Victorii Ostrołęka zmierzy się na gali Knockout Boxing Night 13 w Tarnowie. Jego rywalem będzie Radosław Rudiuk. Jak przebiegały przygotowania byłego podopiecznego Zbigniewa Stodolskiego? Jakim znanym zawodnikiem odbył sparingi? Czy zna słowo porażka?

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Gnatkowski mistrzem Mazowsza

Zawodnik Predator MMA Myszyniec wywalczył tytuł mistrza Mazowsza w ju-jitsu podczas zmagań dla dzieci i młodzieży w Sochaczewie. Jakub Gnatkowski w finale uporał się z rywalem i stanął na najwyższym stopniu podium. 17-latek startował w kategorii junior 66 kg.

 

» Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 23:38, 28.03.2019r. IP: *.*.191.111

Brawo Zysk!!! Wszyscy trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Super postawa władz miasta!
Pozdrawiam

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo