« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zyśk: Chciałbym walczyć w Ostrołęce (zdjęcia)

Zawodowy pięściarz z Ostrołęki, Przemysław Zyśk odebrał nagrodę od prezydenta miasta Łukasza Kulika. Czy wkrótce zobaczymy zawodnika grupy KnockOut Promotions w akcji podczas gali w Ostrołęce? Rozmowy na ten temat trwają. 


W trakcie czwartkowej sesji Rady Miasta, prezydent Łukasz Kulik wręczył nagrodę specjalną Przemysławowi Zyśkowi, wychowankowi UMKS Victoria Ostrołęka.


- Cieszę się, że zostałem wyróżniony przez władze Ostrołęki, do tego w obecności najważniejszych osób w mieście - powiedział Przemysław Zyśk. - Pan prezydent bardzo miło mnie zaskoczył i chciałbym za to podziękować. Ze swojej strony zrobię wszystko, by odwdzięczyć za to wyróżnienie dobrą postawą w ringu i godnym reprezentowaniem naszego miasta - dodał w rozmowie z Moją Ostrołęką.

Reklama
Nie zapomniano o zaproszeniu na uroczystość Mieczysława Mierzejewskiego, pierwszego trenera utalentowanego boksera.


- Trener Mierzejewski jest dla mnie jak ojciec. To on zaszczepił we mnie miłość do boksu i od tego czasu regularnie pojawia się w ważnych dla mnie momentach. Bardzo dużo mu zawdzięczam - podkreślił Przemysław Zyśk.

 

Pięściarz z Ostrołęki w ostatni weekend stoczył dziesiątą zawodową walkę podczas gali w Łomży, gdzie wypunktował pochodzącego z Ukrainy Artema Karpeca. Kiedy znowu zobaczymy go w akcji?


Łubudu

- Myślę, że kolejną walkę stoczę w ciągu najbliższych trzech miesięcy - odpowiada. - Chciałbym by była to gala w Ostrołęce. Wiem, że prowadzone są rozmowy na ten temat i mam nadzieję, że taka gala dojdzie do skutku - dodał Przemysław Zyśk.

 

Zobacz zdjęcia:
VIII sesja Rady Miasta: Wyróżnienie dla Przemysława Zyśka


(cez)

Odsłon: 10827
Komentarzy: 1
15:41, 28.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Karatecy rywalizowali w turnieju noworocznym

Ponad 150 zawodników ze wszystkich sekcji OKKK wzięło udział w turnieju noworocznym. W hali sportowej przy ulicy Partyzantów można było zobaczyć karateków z Ostrołęki, Myszyńca, Olszewa-Borek, Lelisa, Baranowa, Pułtuska, Przasnysza, Broku i Mławy.

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Ciekawe starcia zawodników Fight Academy Ostrołęka w Warszawie (zdjęcia)

Zawodnicy ostrołęckiego Fight Academy rywalizowali w minioną niedzielę w stolicy kraju podczas ligi sportów walki pn. "Granda na pięści i giry" oraz otwartych mistrzostwach Warszawy. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę.

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Złoty, srebrny i dwa brązowe medale MKKK w Pucharze Polski (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate rywalizowali w minioną sobotę w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów organizowanego przez Polski Związek Karate. Reprezentantom MKKK udało się zdobyć cztery medale.

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

OKKK trzeci w Pucharze Polski we Włocławku

Liczna reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięła udział w trzydziestej szóstej edycji Pucharu Polski seniorów i juniorów wszystkich organizacji karate kyokushin zrzeszonych w Polskim Związku Karate. OKKK drużynowo uplasował się na podium.

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Pracowite dni MKKK Shinkyokushin (zdjęcia)

Zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate uczestniczyli w seminarium z mistrzem świata open z 2007 roku - Takayukim Tsukagoshim. Japoński sensei prowadził treningi w Konstancinie-Jeziornie wraz z wicemistrzem świata open br. Maciejem Mazurem.

» Wasze komentarze

Mieszkaniec @ 23:38, 28.03.2019r. IP: *.*.191.111

Brawo Zysk!!! Wszyscy trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Super postawa władz miasta!
Pozdrawiam

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo