« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kłosińskiego po raz drugi (zdjęcia, wideo)

Adam Kłosiński z Pułtuska po raz drugi z rzędu triumfował w turnieju tenisowego stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji w piątej już edycji zawodów przystąpili zawodnicy z klubów z całego regionu i stoczyli wiele pasjonujących pojedynków.


Do zmagań przystąpili tym razem zawodnicy m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Warszawy, Olsztyna, Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Rzekunia, Pisk i Ostrołęki. Po raz kolejny rywalizacja została zaplanowana w pięciu kategoriach.

Reklama

 

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy z gminy Czerwin. W kategorii do lat 16 zwyciężył Piotr Skarzyński, przed Jonaszem Dobkowskim i Natalią Zielińską. W kategorii open w gronie mieszkańców gminy Czerwin najlepszy okazał się Artur Piersa, przed Jarosławem Dobkowskim i Janem Ciepierskim.

 

Największe emocje towarzyszyły rywalizacji w kategorii open, w której po raz drugi z rzędu wygrał Adam Kłosiński z Pułtuska, przed Adamem Molendą z Olsztyna i Maciejem Dobrowolskim z Łomży. W gronie weteranów +45 lat najlepszy okazał Jacek Obiedziński z Ostrołęki przed Adamem Molendą z Olsztyna i Zbigniewem Zajewskim z Ostrołęki. W gronie kobiet najlepsza była Renata Szulecka z Pułtuska.

 

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Wójt Gminy Czerwin Grzegorz Długokęcki, Prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i Przewodniczący Rady Gminy Czerwin Krzysztof Tyszka, który jest głównym organizatorem turnieju od pierwszej edycji.Sponsorami zawodów byli: Urząd Gminy Czerwin, Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Łubudu Bowling&Good Time. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
V Turniej o Puchar Wójta Gminy Czerwin w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 3380
Komentarzy: 0
10:36, 31.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kowalski z pucharem prezydenta (zdjęcia)

Kowalski z pucharem prezydenta (zdjęcia)

Bartłomiej Kowalski z Warszawy zwyciężył w turnieju otwarcia nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W nagrodę odebrał puchar i nagrodę rzeczową z rąk Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W zawodach wystąpiło 31 tenisistów.

Tenis: Dwa turnieje z okazji Dni Ostrołęki

Tenis: Dwa turnieje z okazji Dni Ostrołęki

Dwa turnieje tenisowe znalazły się w programie tegorocznych Dni Ostrołęki. Pierwszy z nich, Turniej Otwarcia Sezonu Tenisowego  "O puchar prezydenta Ostrołęki" odbędzie się już w najbliższy weekend. Do czwartku trwają zapisy uczestników. 

Tenisiści mogą korzystać już z kortów przy Hallera

Tenisiści mogą korzystać już z kortów przy Hallera

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera. Korty są udostępniane od godziny 12.00 do zapadnięcia zmroku. Kiedy pierwszy turniej?

Tenisiści z całego regionu zagrają w Makowie. Dołącz

Tenisiści z całego regionu zagrają w Makowie. Dołącz

Najlepsi tenisiści stołowi z całego regionu rywalizować będą w Otwartych Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Impreza została zaplanowana na sobotę, 27 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie Skłodowskiej.

Debliści otworzyli sezon w Dawii (zdjęcia, wideo)

Debliści otworzyli sezon w Dawii (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Bułkowski z Łomży w parze z Adamem Styłą z Zambrowa okazali się najlepszym deblem w Turnieju Otwarcia Sezonu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rywalizacja na korcie ziemnym w Dawii dostarczyła dużo emocji i niespodzianek.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo