« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kłosińskiego po raz drugi (zdjęcia, wideo)

Adam Kłosiński z Pułtuska po raz drugi z rzędu triumfował w turnieju tenisowego stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji w piątej już edycji zawodów przystąpili zawodnicy z klubów z całego regionu i stoczyli wiele pasjonujących pojedynków.


Do zmagań przystąpili tym razem zawodnicy m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Warszawy, Olsztyna, Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Rzekunia, Pisk i Ostrołęki. Po raz kolejny rywalizacja została zaplanowana w pięciu kategoriach.

Reklama

 

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy z gminy Czerwin. W kategorii do lat 16 zwyciężył Piotr Skarzyński, przed Jonaszem Dobkowskim i Natalią Zielińską. W kategorii open w gronie mieszkańców gminy Czerwin najlepszy okazał się Artur Piersa, przed Jarosławem Dobkowskim i Janem Ciepierskim.

 

Największe emocje towarzyszyły rywalizacji w kategorii open, w której po raz drugi z rzędu wygrał Adam Kłosiński z Pułtuska, przed Adamem Molendą z Olsztyna i Maciejem Dobrowolskim z Łomży. W gronie weteranów +45 lat najlepszy okazał Jacek Obiedziński z Ostrołęki przed Adamem Molendą z Olsztyna i Zbigniewem Zajewskim z Ostrołęki. W gronie kobiet najlepsza była Renata Szulecka z Pułtuska.

 

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Wójt Gminy Czerwin Grzegorz Długokęcki, Prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i Przewodniczący Rady Gminy Czerwin Krzysztof Tyszka, który jest głównym organizatorem turnieju od pierwszej edycji.Sponsorami zawodów byli: Urząd Gminy Czerwin, Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Łubudu Bowling&Good Time. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
V Turniej o Puchar Wójta Gminy Czerwin w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 4260
Komentarzy: 0
10:36, 31.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo