« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Triumf Kłosińskiego po raz drugi (zdjęcia, wideo)

Adam Kłosiński z Pułtuska po raz drugi z rzędu triumfował w turnieju tenisowego stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji w piątej już edycji zawodów przystąpili zawodnicy z klubów z całego regionu i stoczyli wiele pasjonujących pojedynków.


Do zmagań przystąpili tym razem zawodnicy m.in. Makowa Mazowieckiego, Mławy, Łomży, Warszawy, Olsztyna, Wyszkowa, Ostrowi Mazowieckiej, Rzekunia, Pisk i Ostrołęki. Po raz kolejny rywalizacja została zaplanowana w pięciu kategoriach.

Reklama

 

Jako pierwsi do rywalizacji przystąpili zawodnicy z gminy Czerwin. W kategorii do lat 16 zwyciężył Piotr Skarzyński, przed Jonaszem Dobkowskim i Natalią Zielińską. W kategorii open w gronie mieszkańców gminy Czerwin najlepszy okazał się Artur Piersa, przed Jarosławem Dobkowskim i Janem Ciepierskim.

 

Największe emocje towarzyszyły rywalizacji w kategorii open, w której po raz drugi z rzędu wygrał Adam Kłosiński z Pułtuska, przed Adamem Molendą z Olsztyna i Maciejem Dobrowolskim z Łomży. W gronie weteranów +45 lat najlepszy okazał Jacek Obiedziński z Ostrołęki przed Adamem Molendą z Olsztyna i Zbigniewem Zajewskim z Ostrołęki. W gronie kobiet najlepsza była Renata Szulecka z Pułtuska.

 

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali Wójt Gminy Czerwin Grzegorz Długokęcki, Prezes Konkret marketpozyczkowy.pl Marcin Śpiewak i Przewodniczący Rady Gminy Czerwin Krzysztof Tyszka, który jest głównym organizatorem turnieju od pierwszej edycji.Sponsorami zawodów byli: Urząd Gminy Czerwin, Konkret marketpozyczkowy.pl, Piekarnia Kurpiowska Serafin i Łubudu Bowling&Good Time. Patronat medialny nad zawodami sprawował portal Moja Ostrołęka.

 

Zobacz zdjęcia:
V Turniej o Puchar Wójta Gminy Czerwin w Tenisie Stołowym

 

Odsłon: 7750
Komentarzy: 0
10:36, 31.03.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo