« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bezpłatne warsztaty street workout w Bee Hero

W najbliższą sobotę w centrum sportowym Bee Hero w Ostrołęce odbędą się bezpłatne warsztaty street workout i kalisteniki. Warsztaty poprowadzi pasjonat i promotor tego rodzaju aktywności fizycznej Konrad Goździewski. Zajęcia odbędą się w godz. 10:00-12:00.


Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość wykonania podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem wagi własnego ciała, takich jak podciąganie na drążku czy pompki na poręczach.

Reklama

- Warsztaty mają na celu zachęcenie do zdrowego i aktywnego spędzania czasu oraz przekazanie podstawowej wiedzy na temat street workout. Będę starał się przekazać wiedzę nabytą na szkoleniach oraz własne doświadczenia - mówi Konrad Goździewski.  


Jakie tematy zostaną poruszone podczas warsztatów?

- co to jest street workout i na czym on polega,

- jak zacząć ćwiczyć street workout,

- jak i gdzie można ćwiczyć,

- podstawy technik i ćwiczeń w street workout,

- budowanie sylwetki dzięki wadze własnego ciała,

- układanie planu treningowego

- co to jest freestyle w street workout,

- czym są ćwiczenia statyczne i dynamiczne.Warsztaty odbędą się w sobotę, 6 kwietnia w godz. 10:00-12:00. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie na zmianę. Klub Bee Hero mieści się w Ostrołęce przy ul. Bohaterów Warszawy 29.


(cez)

Odsłon: 11768
Komentarzy: 3
07:00, 02.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Sportowcy z pieniędzmi od starosty

Sportowcy z pieniędzmi od starosty

Zarząd Powiatu przyznał nagrody okolicznościowe Starosty Ostrołęckiego osobom, które wyróżniają się osiągnięciami w działalności sportowej. Odbierze je siedmioro sportowców z naszego powiatu. Wszyscy wywalczyli miejsca na podium podczas ważnych zawodów. 

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Niedźwiecki: kocham to, co robię

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik przyznał nagrodę dla trenera Władysława Niedźwieckiego. Szkoleniowiec UKS Atleta Ostrołęka to żywa legenda sportów siłowych w mieście. W ostatnich miesiącach jego podopieczni świetnie spisywali się na pomostach w różnych częściach naszego kraju.

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Borkowski polował na 260 kg i się udało. A wcześniej była kwarantanna

Czwarte miejsce podczas World Cup 2020 w trójboju siłowym wywalczył Jakub Borkowski. Zawodnik UKS Atleta Ostrołęka był zadowolony ze swojego startu w kategorii open do 100 kg. 24-latek uzbierał 625 kg.

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Piękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego. 

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Złoto i czwarte miejsce Małgorzaty Laski (zdjęcia)

Zawodniczka ćwicząca w ostrołęckim Klubie Sportów Sylwetkowych "Kuźnia" odniosła kolejne sukcesy. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportów Sylwetkowych Federacji NPC Worldwide & IFBB Professional League została mistrzynią i otarła się o podium. Małgorzata Laska otrzymała złoty medal, piękną statuetkę oraz pełną torbę odżywek.

» Wasze komentarze

Ziom @ 10:36, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Konrad to tyle umie co Hubert. Co on tam pokarze?

Ziom @ 10:38, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Oczywiście nie mam nic do Ciebie Konrad. Bez urazy.

KonDzik @ 23:05, 03.04.2019r. IP: *.*.24.121

Ja nic nie będę pokazywać, bo nic nie umiem xD

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo