« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bezpłatne warsztaty street workout w Bee Hero

W najbliższą sobotę w centrum sportowym Bee Hero w Ostrołęce odbędą się bezpłatne warsztaty street workout i kalisteniki. Warsztaty poprowadzi pasjonat i promotor tego rodzaju aktywności fizycznej Konrad Goździewski. Zajęcia odbędą się w godz. 10:00-12:00.


Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość wykonania podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem wagi własnego ciała, takich jak podciąganie na drążku czy pompki na poręczach.

Reklama

- Warsztaty mają na celu zachęcenie do zdrowego i aktywnego spędzania czasu oraz przekazanie podstawowej wiedzy na temat street workout. Będę starał się przekazać wiedzę nabytą na szkoleniach oraz własne doświadczenia - mówi Konrad Goździewski.  


Jakie tematy zostaną poruszone podczas warsztatów?

- co to jest street workout i na czym on polega,

- jak zacząć ćwiczyć street workout,

- jak i gdzie można ćwiczyć,

- podstawy technik i ćwiczeń w street workout,

- budowanie sylwetki dzięki wadze własnego ciała,

- układanie planu treningowego

- co to jest freestyle w street workout,

- czym są ćwiczenia statyczne i dynamiczne.Warsztaty odbędą się w sobotę, 6 kwietnia w godz. 10:00-12:00. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie na zmianę. Klub Bee Hero mieści się w Ostrołęce przy ul. Bohaterów Warszawy 29.


(cez)

Odsłon: 5225
Komentarzy: 3
07:00, 02.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Anita Parzych zadebiutowała w prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness w Sopocie. Ostrołęczanka zajęła siódme miejsce, w kategorii fitness bikini kobiet do 163 cm, na siedemnaście zawodniczek. Z trójmiasta wróciła do domu z bagażem doświadczeń.

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w corocznych otwartych zawodach strzeleckich z broni historycznej. Impreza pn. "Chwała Bohaterom Warszawy" zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń z 1 sierpnia 1944 roku.

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Podopieczny UKS Bee Hero Ostrołęka zaprezentował w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium.

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Na wszystkich siedmiu ostrołęckich orlikach przez pierwszy miesiąc wakacji sprawowana będzie dodatkowa opieka nad dziećmi i młodzieżą. Animatorzy będą do dyspozycji w godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Na ostatniej sesji rady miasta poruszono temat budowy stadionu miejskiego przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Według prezydenta Łukasza Kulika w ciągu roku ma zostać stworzone boisko naturalne na terenie za sztuczną murawą oraz przebudowana jedna trybuna.

» Wasze komentarze

Ziom @ 10:36, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Konrad to tyle umie co Hubert. Co on tam pokarze?

Ziom @ 10:38, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Oczywiście nie mam nic do Ciebie Konrad. Bez urazy.

KonDzik @ 23:05, 03.04.2019r. IP: *.*.24.121

Ja nic nie będę pokazywać, bo nic nie umiem xD

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo