« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bezpłatne warsztaty street workout w Bee Hero

W najbliższą sobotę w centrum sportowym Bee Hero w Ostrołęce odbędą się bezpłatne warsztaty street workout i kalisteniki. Warsztaty poprowadzi pasjonat i promotor tego rodzaju aktywności fizycznej Konrad Goździewski. Zajęcia odbędą się w godz. 10:00-12:00.


Uczestnicy zajęć będą mieli możliwość wykonania podstawowych ćwiczeń z wykorzystaniem wagi własnego ciała, takich jak podciąganie na drążku czy pompki na poręczach.

Reklama

- Warsztaty mają na celu zachęcenie do zdrowego i aktywnego spędzania czasu oraz przekazanie podstawowej wiedzy na temat street workout. Będę starał się przekazać wiedzę nabytą na szkoleniach oraz własne doświadczenia - mówi Konrad Goździewski.  


Jakie tematy zostaną poruszone podczas warsztatów?

- co to jest street workout i na czym on polega,

- jak zacząć ćwiczyć street workout,

- jak i gdzie można ćwiczyć,

- podstawy technik i ćwiczeń w street workout,

- budowanie sylwetki dzięki wadze własnego ciała,

- układanie planu treningowego

- co to jest freestyle w street workout,

- czym są ćwiczenia statyczne i dynamiczne.Warsztaty odbędą się w sobotę, 6 kwietnia w godz. 10:00-12:00. Należy zabrać ze sobą strój sportowy oraz obuwie na zmianę. Klub Bee Hero mieści się w Ostrołęce przy ul. Bohaterów Warszawy 29.


(cez)

Odsłon: 3791
Komentarzy: 3
07:00, 02.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Krystian Łuba reprezentujący barwy UKS Atleta Ostrołęka zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Mazowsza LZS do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. W trakcie zawodów podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego poprawił rekordy życiowe zarówno w rwaniu, jak i w podrzucie.

Andrzej Dudziec z odznaką, Ryszard Ropiak za chwilę

Andrzej Dudziec z odznaką, Ryszard Ropiak za chwilę

Podczas uroczystej sesji rady miasta odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" odebrał wieloletni szkoleniowiec drużyn siatkówki Andrzej Dudziec. Drugim nagrodzonym został Ryszard Ropiak, który odznaczenie odbierze podczas Półmaratonu Kurpiowskiego.

UKS Atleta: Mistrzostwa Mazowsza do lat 17

UKS Atleta: Mistrzostwa Mazowsza do lat 17

Krystian Łuba reprezentował barwy UKS Atleta podczas Mistrzostw Mazowsza do lat 17, które odbyły się w Siedlcach. Zawodnik ostrołęckiego klubu zakończył zawody na czwartym miejscu w swojej kategorii wagowej ustanawiając rekord życiowy w rwaniu.

UKS Atleta: Kulesza startował w Siedlcach

UKS Atleta: Kulesza startował w Siedlcach

Czołowy zawodnik ostrołęckiego UKS Atleta, Dominik Kulesza startował w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza, który odbył się w Siedlcach. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zajął dziesiąte miejsce w rywalizacji z rywalami z kraju i zagranicy. 

Kasa na sport od marszałka. Sprawdź, kto otrzymał

Kasa na sport od marszałka. Sprawdź, kto otrzymał

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Z pieniędzy od marszałka na organizację imprez skorzysta kilka klubów z Ostrołęki i powiatu. Sprawdź, kto otrzymał dotację.

» Wasze komentarze

Ziom @ 10:36, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Konrad to tyle umie co Hubert. Co on tam pokarze?

Ziom @ 10:38, 03.04.2019r. IP: *.*.168.204

Oczywiście nie mam nic do Ciebie Konrad. Bez urazy.

KonDzik @ 23:05, 03.04.2019r. IP: *.*.24.121

Ja nic nie będę pokazywać, bo nic nie umiem xD

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo