« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karate: Kolejne sukcesy i nowe czarne pasy

Dziesięć razy stawali na podium zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w turnieju Mazovia Cup, który odbył się w Piasecznie. W czwartek w klubie odbędzie się uroczystość wręczenia czarnych pasów. Odbierze je trzech karateków, w tym były wiceprezydent Ostrołęki.


W sobotę, 30 marca w Piasecznie rywalizowało ponad 350 zawodników reprezentujących 40 klubów z całej Polski.


Reklama Trzeba zaznaczyć, że podczas turnieju obowiązywały przepisy Światowej Organizacji Karate IKO, które dopuszczają wszystkie techniki na strefę jodan, czyli na głowę. Świetnie w tej rywalizacji wypadli podopieczni Wiesława Orzoła i Artura Orzoła, którzy zdobyli dziesięć medali. Miejsce na podium w Mazovia Cup wywalczyli:

 

1. miejsce: Dominika Pyskło (kat. 65 kg, seniorki),

1. miejsce: Daria Długołęcka (kat. 65, juniorki),

2. miejsce: Agata Malon (kat. 65kg, juniorki),

2. miejsce: Damian Sadlak (kat. 70kg, juniorzy),

2. miejsce: Małgorzata Goździewska (kat. 55kg, juniorki)

3. miejsce: Julita Sęk (kat. 45 kg, juniorki młodsze),

3. miejsce: Martyna Staniszewska (kat. +56, młodziczki)

3. miejsce: Mateusz Malon (kat. +45kg, kadeci)

3. miejsce: Aleksander Zieliński (kat. 45 kg, młodzik),

3. miejsce: Aleksandra Abramczyk (kat. 50kg, młodziczki).


Wśród sędziów zawodów był Radosław Sikora z OKKK.W czwartek w Ostrołęckim Klubu Karate Kyokushin odbędzie się uroczystość nadania czarnych pasów, dla zawodników, którzy zdali egzamin na stopnie mistrzowskie.


Czarne pasy odbiorą były wiceprezydent Ostrołęki Paweł Stańczyk, Piotr Grabowski i Sebastian Słomka.


(cez)

Odsłon: 10775
Komentarzy: 0
08:49, 03.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Udana sobota dla zawodników MKKK

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

 

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Paweł, Agata i Julita ze złotem. Małgorzata, Jakub i Szymon z brązem

Reprezentacja Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wywalczyła sześć medali podczas X Turnieju Karate o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Podopieczni Wiesława Orzoła trzykrotnie wchodzili na najwyższy stopień podium, jak również trzy razy odbierali brązowe medale. W zmaganiach wzięły udział przedstawiciele 22 klubów z całego kraju.

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Peczyńska wicemistrzynią Polski! Dmochowski z brązem

Znakomite wyniki podopiecznych Arkadiusza Ludwiczaka podczas Mistrzostw Polski w Kickboxingu K-1 Rules. Przedstawiciele Ostrołęka Fight Academy wywalczyli dwa medale. W Ełku na drugim stopniu podium stanęła Ewelina Peczyńska. Brązowy medal wywalczył Wiktor Dmochowski.

 

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Rafał Jackiewicz odwiedził Ostrołękę (zdjęcia)

Ostrołęka Fight Academy była organizatorem seminarium z Rafałem Jackiewiczem, wybitnym pięściarzem. Spotkanie cieszyło się dużą popularnością. Gość specjalny poprowadził wspólne zajęcia w hali przy ul. Partyzantów. Młodzi sportowcy z pewnością na długo zapamiętają trening i zaprezentują nabyte umiejętności w przyszłości.

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

4 października w Ostrołęce pojawi się Rafał Jackiewicz, znakomity bokser. Fight Academy Ostrołęka organizuje seminarium szkoleniowe z technik bokserskich z jednym z najbardziej doświadczonych pięściarzy w kraju, który ma na koncie ponad 80 zawodowych walk. Wciąż można zapisać się do udziału.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo