« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 18 stycznia 2020 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h na szosie i w wyścigach MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają ambitne plany startowe w sezonie 2019. Po kilku wyścigach zimowej serii została zaprezentowana kadra, która rywalizować będzie w wyścigach MTB, a także na szosie. Kto będzie reprezentować KK24h?


Jako pierwsi w wyścigach MTB zdażyli już zaprezentować się kolarze górscy. Do rywalizacji w zawodach przystąpią ostrołęczanie: Dariusz Aleksandrowicz, Jan Markiewicz, Wiesław Podeszwa, Wojciech Wołosz i Marek Żebrowski.

Reklama

'

W rywalizacji nie zabraknie silnej reprezentacji z powiatu ostrołęckiego. Wśród nich: Artur Aptacy, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Piotr Kowalski, Wojciech Kuszpa, Jarosław Makowiecki, Michał Niegowski, Mariusz Rynkiewicz i Zdzisław Szlarski. W zespole zaprezentują się także zawodnicy z Łomży - Maciej Karwowski i Zenon Malinowski.

 

W kadrze znaleźli się także juniorzy: Aleksandra Kowalska, Mateusz Lendzioszek i Feliks Wołosz. Na szosie zaprezentują się: Dariusz Aleksandrowicz, Tomasza Jarkowski, Rafał Urban, Krzysztof Wiszowaty i Piotr Giedrojć z Zambrowa.Pełen kalendarz startów Klubu Kolarskiego 24h zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. Prezes KK24h Marek Karczewski planuje także organizację kilku wyścigów.

Odsłon: 4140
Komentarzy: 2
20:31, 03.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Mateusz @ 22:53, 03.04.2019r. IP: *

Połamania kół panowie :)Będę miał co robić :]:)

KK24h @ 09:53, 04.04.2019r. IP: *.*.29.110

Xtreme Sport nie naciągaj nas na koszty ;)
... Dziś dawajcie na WSC - Kurpiewskie (szosa) 17:30 !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo