« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h na szosie i w wyścigach MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają ambitne plany startowe w sezonie 2019. Po kilku wyścigach zimowej serii została zaprezentowana kadra, która rywalizować będzie w wyścigach MTB, a także na szosie. Kto będzie reprezentować KK24h?


Jako pierwsi w wyścigach MTB zdażyli już zaprezentować się kolarze górscy. Do rywalizacji w zawodach przystąpią ostrołęczanie: Dariusz Aleksandrowicz, Jan Markiewicz, Wiesław Podeszwa, Wojciech Wołosz i Marek Żebrowski.

Reklama

'

W rywalizacji nie zabraknie silnej reprezentacji z powiatu ostrołęckiego. Wśród nich: Artur Aptacy, Maria Kamińska, Wiesław Kamiński, Piotr Kowalski, Wojciech Kuszpa, Jarosław Makowiecki, Michał Niegowski, Mariusz Rynkiewicz i Zdzisław Szlarski. W zespole zaprezentują się także zawodnicy z Łomży - Maciej Karwowski i Zenon Malinowski.

 

W kadrze znaleźli się także juniorzy: Aleksandra Kowalska, Mateusz Lendzioszek i Feliks Wołosz. Na szosie zaprezentują się: Dariusz Aleksandrowicz, Tomasza Jarkowski, Rafał Urban, Krzysztof Wiszowaty i Piotr Giedrojć z Zambrowa.Pełen kalendarz startów Klubu Kolarskiego 24h zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym. Prezes KK24h Marek Karczewski planuje także organizację kilku wyścigów.

Odsłon: 3207
Komentarzy: 2
20:31, 03.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

KK24h na Tatra Road Race w Zakopanem

KK24h na Tatra Road Race w Zakopanem

Piąta edycja Tatra Road Race przeszła do historii. Na kolarskiej imprezie w Zakopanem nie zabrakło reprezentantów Klubu Kolarskiego 24h. Najlepiej z nich zaprezentował się Tomasz Jarkowski, który w kategorii open zajął 31 miejsce na 507 zawodników.

Podium cyklistów KK24h w Perlejewie (zdjęcia)

Podium cyklistów KK24h w Perlejewie (zdjęcia)

Kolarski peleton Lotto Poland Bike Marathon zawitał na Podlasie. Cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowany przez Grzegorza Wajsa, pierwszy raz w historii odwiedził gminę Perlejewo. W zawodach nie zabrakło reprezentantów Klubu Kolarskiego 24h.

Kolarska jazda indywidualna na czas. Dołącz!

Kolarska jazda indywidualna na czas. Dołącz!

Po raz jedenasty Klub Kolarski 24h zaprasza wszystkich miłośników jazdy na dwóch kółkach do wzięcia udziału w jeździe indywidualnej na czas. Tym razem wydarzenie zostało zaplanowane, w czwartek 15 sierpnia, w gminie Troszyn. Dołącz do rywalizacji!

» Wasze komentarze

Mateusz @ 22:53, 03.04.2019r. IP: *

Połamania kół panowie :)Będę miał co robić :]:)

KK24h @ 09:53, 04.04.2019r. IP: *.*.29.110

Xtreme Sport nie naciągaj nas na koszty ;)
... Dziś dawajcie na WSC - Kurpiewskie (szosa) 17:30 !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo