« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cross szalonego Kurpsia w niedzielę (video)

Już po raz piąty stowarzyszenie Arkadia zaprasza na bieg przełajowy "Cross szalonego Kurpsia". Na liście startowej jest ponad 300 biegaczy, którzy do rywalizacji przystąpią w niedzielę. Start biegu przy pętli MZK przy ul. Chemicznej obok "starego szpitala".


Uczestnicy pobiegną na dystansach 2km, 5km i 10km. Przygotowano też trasę dla dzieci liczącą 300m. Jak informują organizatorzy można jeszcze zgłosić się do biegu w dniu zawodów. Od uczestników nie jest pobierane wpisowe. 


Reklama W ubiegłym roku, w biegu głównym zwyciężył Przemysław Dąbrowski. Dystans 10km ukończył z czasem 37 minut i 43 sekund. W niedzielę Dąbrowskiego zabraknie na trasie crossu, gdyż w tego dnia startuje w maratonie w Łodzi. Wśród pań najszybsza była Patrycja Niedźwiecka z Chojnik z czasem 52 minut i 28 sekund.

 

Program V Biegu Przełajowego "Cross szalonego Kurpsia":


9:00 otwarcie biura zawodów

11:00 otwarcie imprezy

11:15 bieg na 300m dla maluchów

11:30 start biegu na 2km

12:00 start ostry biegu na 5km i 10km

ok. 13:40 zakończenie imprezy (dekoracja, losowanie nagród)Organizatorem biegu jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwości Arkadia. Impreza jest wspierana z budżetu Miasta Ostrołęki.

 

Zobacz jak Kurpsie biegli w ubiegłym roku:(cez)

Odsłon: 3524
Komentarzy: 1
17:49, 05.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Damian Niedźwiecki debiutuje w Europie

Damian Niedźwiecki debiutuje w Europie

35 centymetrów zabrakło Damianowi Niedźwieckiemu do zakwalifikowania się do finału w pchnięciu kulą w szwedzkim Borås. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w swoim debiucie na międzynarodowej imprezie zajął ostatecznie 15 miejsce.

Sebastian Moszczyński drugi w skoku wzwyż w kraju

Sebastian Moszczyński drugi w skoku wzwyż w kraju

Sebastian Moszczyński zdobył srebrny medal w 25 edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Poznaniu. Zawodnik prowadzony przez trenera Roberta Nazarkiewicza zajął drugie miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 2,02 m. Konkurencję wygrał Jakub Hołub.

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

Martyna Budziłek najlepsza w 'Dywickiej 5-ce'

Martyna Budziłek najlepsza w "Dywickiej 5-ce"

Martyna Budziłek nieustannie imponuje świetną dyspozycją biegową. Tym razem podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego nie miała sobie równych w drugiej edycji biegu pn. "Dywicka 5-ka". Zawodniczka cieszyła się z wygranej na dystansie 4,8 km.

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

» Wasze komentarze

Biegacz @ 18:48, 06.04.2019r. IP: *

Czy w tym roku też będzie grochóweczka? Słyszałem że coś się dzieje w szeregach organizatora

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo