Piątek, 19 kwietnia 2019 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Ostre strzelanie z udziałem Jantarek na Pradze

Do bardzo ciekawej konfrontacji doszło w ramach jedenastej kolejki rozgrywek III ligi mazowieckiej. W wyjazdowym meczu zawodniczki Jantaru Ostrołęka musiały uznać wyższość MUKS Praga II Warszawa, po emocjonującym starciu ulegając 3:5.

Wyniki meczu po niespełna kwadransie gry otworzyła Monika Ziółkowska. Podopieczne trenera Rafała Koska wyrównały w trzydziestej minucie gry za sprawą Dominiki Ostrowskiej i do przerwy mieliśmy remis 1:1.

Po zmianie stron Jantarki wyszły na prowadzenie za sprawą kolejnego trafienia Dominiki Ostrowskiej, ale w kolejnych minutach meczu inicjatywę przejęły zawodniczki MUKS Praga zdobywając gole za sprawą Klaudii Dymińskiej, Natalii Olszowskiej i ponownie Klaudii Dymińskiej.

Dla Jantarek bramkę zdobyła jeszcze Izabela Duszak, zmniejszając rozmiary porażki. W kolejnym spotkaniu rywalem ostrołęckiego klubu będzie Żbik Nasielsk. Mecz został zaplanowany na niedzielę, 14 kwietnia o godz. 14.00. Zapraszamy już dziś na stadion przy ulicy Witosa w Ostrołęce.

Praga II Warszawa - Jantar Ostrołęka 5:3 (1:1)
Bramki: Ziółkowska 14. 55., Dymińska 53. 72., Olszowska 67. - Ostrowska 30. 52., Duszak 78.

Jantar: Peczyńska - J. Borkowska, Dąbrowska, Draba, K. Duszak, Kobus, Ostrowska, Piersa, Pietruczuk, Rosłoń, Zając oraz I. Duszak, Lubuda, E. Pietruczuk, Borkowska, Orzoł.