Środa, 18 września 2019 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Debliści otworzyli sezon w Dawii (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Bułkowski z Łomży w parze z Adamem Styłą z Zambrowa okazali się najlepszym deblem w Turnieju Otwarcia Sezonu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rywalizacja na korcie ziemnym w Dawii dostarczyła dużo emocji i niespodzianek.

W finałowym spotkaniu Bułkowski - Styła pokonali po emocjonującym meczu parę Mirosław Mazuch/Wiktor Kosowski (Pupkowizna/Łomża) 7:6 (7:3). Wcześniej w półfinałowej konfrontacji triumfatorzy turnieju odprawili z kwitkiem ostrołęczan Kamila Woźniaka i Piotra Mrozka 7:3.

Do rywalizacji w turnieju przystąpiło osiem par deblowych. Na uczestników czekał poczęstunek oraz możliwość skorzystania z dodatkowego mini turnieju przy stole bilardowym i piłkarzykach. Sponsorami turnieju byli JBB Bałdyga i Piekarnia Kurpiowska Serafin.

W dniach 11-12 maja sezon tenisowy zostanie zainaugurowany na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Pełen terminarz imprez planowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprezentujemy w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym.