Środa, 18 września 2019 r., imieniny Stefanii, Irmy, Stanisława

Tenisiści z całego regionu zagrają w Makowie. Dołącz

Główny organizator turnieju - Grzegorz Kaszuba

Najlepsi tenisiści stołowi z całego regionu rywalizować będą w Otwartych Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Impreza została zaplanowana na sobotę, 27 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie Skłodowskiej.

Zawody mają charakter otwarty, a to oznacza, że może dołączyć do nich każdy. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem mailowym lub tel. (sms) pod numer 570 060 071 do środy, 24 kwietnia do godz. 20.00. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość, telefon do kontaktu oraz kategorię.

- W turnieju mogą brać udział mieszkańcy całego kraju - informuje główny organizator imprezy Grzegorz Kaszuba. - Turniej został zaplanowany w pięciu kategoriach. Dla młodzieży szkolnej do lat 16 (godz. 8.30), dla mieszkańców powiatu makowskiego (godz. 8.30), w kategorii amator dla zawodników nigdy niezrzeszonych w PZTS (godz. 10.00), weterani +55 lat (godz. 11.00) i open dla wszystkich chętnych (godz. 12.30).

Wpisowe do turnieju dla zawodniczek/zawodników w kwocie 15 złotych od uczestnika będzie pobierane w gotówce, podczas potwierdzania obecności w dniu zawodów. Wpisowe nie dotyczy kategorii młodzież szkolna do 16 lat. Odprawa techniczna połączona z losowaniem zawodników w poszczególnych kategoriach odbędzie się w piątek, 26 kwietnia o godz. 18.00.

Organizatorami imprezy są: ULKS Macovia Maków Mazowiecki, Urząd Miasta Maków Mazowiecki i Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i puchary oraz bony towarowe Modest w gronie seniorów od 50 do aż 500 zł, w zależności od kategorii.

JBB

Dla uczestników imprezy został przewidziany ciepły poczęstunek, kawa, herbata. Szczegółowe informacje u organizatorów Janusz Gołyś - tel. 509 565 149 lub Grzegorz Kaszuba - tel. 570 060 071. Szczegółowe informacje w regulaminie zawodów.