« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h rywalizował w Cyklokarpatach MTB (wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h podjęli kolejne wyzwanie. Mariusz Rynkiewicz i Maciej Karwowski zdecydowali się na udział w inauguracyjnych zawodach cyklu Cyklokarpaty MTB w Wierchomli. W sumie nasi kolarze rywalizować mają na dwunastu etapach.


Trasa Maratonu Rowerowego Cyklokarpaty w Wierchomli gwarantuje mocne wejście w sezon tegorocznych startów. Nie jest trudna technicznie, ale dość wymagająca pod względem kondycyjnym - sporo jest bowiem długich podjazdów, które na szczęście rekompensowane są wspaniałymi widokami i szybkimi zjazdami. Najtrudniejszym odcinkiem na dystansach Hobby, Mega i Giga jest zjazd spod szczytu Pusta Wielka do Wierchomli.

Reklama

 

Na dystansie Mega (48.5 km) o przewyższeniu 1850 m świetnie poradził sobie Mariusz Rynkiewicz z Łysych, który zajął czternastą lokatę open z czasem 3:19:00. Maciej Karwowski z Łomży z czasem 3:36:17 finiszował na trzydziestej lokacie. W kategorii M4 panowie zajęli odpowiednio piąte i dziesiąte miejsce.

 

- Mogę powiedzieć, że warunki były najtrudniejsze, jakie miałem do tej pory w MTB - podkreśla Mariusz Rynkiewicz. - Błoto, śnieg, lód i jeszcze do tego ekstremalne zjazdy. Tego wyścigu nie da się opowiedzieć, trzeba wziąć w nim udział i to przeżyć. Rok do roku poprawiłem wynik o ponad 30 minut. Przede mną jeszcze wiele ciężkiej pracy, szczególnie nad techniką. Czerpię radość z kolarstwa, a podium jest kwestią czasu. Dziękuję Patrykowi Piaseckiemu i Pawłowi Kowalkowskiego za mega robotę nad moją osobą.Drużyna Klubu Kolarskiego 24h liczyła tylko dwóch zawodników i została sklasyfikowana na czternastym miejscu. Z pewnością na kolejnych etapach drużyna może stać się liczniejsza.

 

(red)

Odsłon: 1993
Komentarzy: 1
21:34, 17.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Ambitna walka kolarzy KK24h w Radzyminie

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h udanie zaprezentowali się na kolejnym etapie Lotto Poland Bike Marathon w podwarszawskim Radzyminie. Pomimo dość niepewnej pogody w mieście Cudu nad Wisłą wystartowało ponad 750 amatorów na rowerach górskich.

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Drobnikowski walczył w Niemenczynie na Litwie

Na trzeci etap wyścigu MTB z cyklu Maratony Kresowe z Klubu Kolarskiego 24h wybrał się Mariusz Drobnikowski. Na wymagającej trasie 40 km trasie zajął 124 pozycję z czasem 2:26:18. Z sukcesami kolarze KK24h rywalizowali na poprzednich etapach.

KK24h w Serocku trzy razy na podium

KK24h w Serocku trzy razy na podium

Serock ponownie oczarował amatorów MTB. Kolarski cykl Lotto Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, po prawie 10 latach przerwy odwiedził jedno z najstarszych miast na Mazowszu. W zawodach nie zabrakło reprezentantów KK24h.

Majowy rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi (zdjęcia)

Majowy rajd rowerowy z okazji Dnia Flagi (zdjęcia)

W czwartek w południe na trasę wyruszyli uczestnicy Majowego Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Do udziału w rajdzie z okazji Dnia Flagi zgłosiło się ponad 120 osób. Mimo niesprzyjającej aury frekwencja była wysoka. Uczestnicy pojechali z Ostrołęki do Suska Starego.

Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Majowy Rodzinny Rajd Rowerowy

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym, który odbędzie się w czwartek, 2 maja z okazji "Dnia flagi". Będzie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w trakcie "majówki". Trwają zapisy uczestników. 

» Wasze komentarze

zosia @ 08:33, 20.04.2019r. IP: *

Brawo Panowie - tak trzymać!
Widać kolarze to twarde sztuki ;)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo