Wtorek, 16 lipca 2019 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

A-klasa: Świt znowu wygrywa u siebie

Drugi mecz w rundzie wiosennej A-klasy wygrali piłkarze Świtu Baranowo. Zespół Wojciecha Gąski ponownie wywalczył komplet punktów na własnym stadionie. Gole dla Świtu w przedświątecznej kolejce strzelali Rafał Ogonowski i Marcin Dobrzyński.

Po trudnym początku rundy (wyjazdowe mecze z Bartnikiem i Narwią), piłkarze Świtu Baranowo pokonali na własnym terenie Błękitnych Raciąż 2:1.

Reklama W Wielki Piątek ponownie zdobyli komplet punktów na własnym stadionie. Już w pierwszej połowie meczu z Jutrzenką Unieck dogodne sytuacje mieli Marcin Dobrzyński i Marcin Tabaka.

Wynik otworzył jednak dopiero po przerwie Rafał Ogonowski. Losy meczu rozstrzygnęły się w 72. minucie spotkania gdy Marcin Dobrzyński strzelił gola po podaniu Mateusza Fąka.

W następnej kolejce, Świt zagra na wyjeździe z Rzekunianką Rzekuń. Mecz w niedzielę, 28 kwietnia o godz. 15:00

Świt Baranowo - Jutrzenka Unieck 2:0 (0:0)

Bramki: R. Ogonowski 54., Dobrzyński 72.

Świt: Żyra - Stolarczyk, Zarjewski, Orłowski (90. W. Gąska), Fąk (85. Wołosz) - Tadra (45. Dąbrowski), R. Ogonowski, J. Gąska (77. Bieńkowski), K. Olender, Tabaka (79. Stefański) - Dobrzyński (87. Zygmunt)