A-klasa: Trzy asysty Bartosza Siurnickiego

Rzekunianka Rzekuń wygrała w Niedzielę Palmową u siebie z Borutą Kuczbork, a w Wielki Piątek na wyjeździe z Orłem Sypniewo. Kolejne bramki w rundzie wiosennej zdobyli Bartosz Pędzich i Krzysztof Trzciński, a nietypowego hat tricka zaliczył Bartosz Siurnicki.

Podobnie jak w niedzielnym starciu z Borutą Kuczbork (2:0), wynik meczu na boisku w Sypniewie otworzył Bartosz Pędzich.

Reklama Przy golu asystował Bartosz Siurnicki, który kolejny punkt do "klasyfikacji kanadyjskiej" dopisał kilka minut przed przerwą. Wtedy to po rzucie z autu wykonywanym przez Siurnickiego piłka trafiła do Krzysztofa Trzcińskiego. Wychowanek Korony strzelił na 2:0.

Wprawdzie po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy zdobyli bramkę kontaktową, ale końcówka meczu należała do zespołu prowadzonego przez Bartłomieja Jezierskiego. Ponownie dobrze piłkę rozegrał Siurnicki, a gola zdobył Trzciński.

- Poza początkiem drugiej połowy, gdy straciliśmy bramkę, to było bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Świetnie zaprezentował się Bartek Siurnicki, który zaliczył trzy asysty - podsumował trener Jezierski.

Orzeł Sypniewo - Rzekunianka Rzekuń 1:3 (0:2)

Bramki: Pędzich 19., Trzciński 42. i 78.

Rzekunianka: Rymek - Obuchowicz (70. Szymczyk), Białczak, Wołejszo, Knap (62. Babicz), Olbryś, Wierzbowski, Trzciński, Siurnicki (82. Sumara), Il (62. Rupacz), Pędzich (65. P. Kruk).