« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

¦roda, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Tenisi¶ci mog± korzystać już z kortów przy Hallera

Miejski Zarz±d Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na korty z m±czki ceglanej przy ulicy Hallera. Korty s± udostępniane od godziny 12.00 do zapadnięcia zmroku. Kiedy pierwszy turniej?


Reklama Rezerwacji kortu można dokonywać telefonicznie pod numerem: 784 151 307. Do dyspozycji zawodniczek i zawodników s± trzy korty tenisowe, kort do mini tenisa, z którego można korzystać bezpłatnie, a także dwa stanowiska przy ¶ciance treningowej.

 

Podstawowa opłata za korzystanie z kortu to 15 zł do godz. 15.00 w dniach poniedziałek-pi±tek oraz 20 zł po godz. 15.00 oraz w weekendy. Warto jednak skorzystać z zakupu karnetów na gry singlowe i deblowe.

 

Najbliższy turniej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera został zaplanowany w dniach 11-12 maja. W zawodach Ostrołęka Cup 2019 na otwarcie sezonu tenisowego tenisi¶ci rywalizować będ± o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.Więcej o imprezach planowanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

(red)

Odsłon: 1371
Komentarzy: 0
09:32, 20.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Kowalski z pucharem prezydenta (zdjęcia)

Kowalski z pucharem prezydenta (zdjęcia)

Bartłomiej Kowalski z Warszawy zwyciężył w turnieju otwarcia nowego sezonu tenisowego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W nagrodę odebrał puchar i nagrodę rzeczow± z r±k Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W zawodach wyst±piło 31 tenisistów.

Tenis: Dwa turnieje z okazji Dni Ostrołęki

Tenis: Dwa turnieje z okazji Dni Ostrołęki

Dwa turnieje tenisowe znalazły się w programie tegorocznych Dni Ostrołęki. Pierwszy z nich, Turniej Otwarcia Sezonu Tenisowego  "O puchar prezydenta Ostrołęki" odbędzie się już w najbliższy weekend. Do czwartku trwaj± zapisy uczestników. 

Tenisi¶ci z całego regionu zagraj± w Makowie. Doł±cz

Tenisi¶ci z całego regionu zagraj± w Makowie. Doł±cz

Najlepsi tenisi¶ci stołowi z całego regionu rywalizować będ± w Otwartych Mistrzostwach Makowa Mazowieckiego. Impreza została zaplanowana na sobotę, 27 kwietnia w hali sportowo-widowiskowej przy Liceum Ogólnokształc±cym im. Marii Curie Skłodowskiej.

Debli¶ci otworzyli sezon w Dawii (zdjęcia, wideo)

Debli¶ci otworzyli sezon w Dawii (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Bułkowski z Łomży w parze z Adamem Stył± z Zambrowa okazali się najlepszym deblem w Turnieju Otwarcia Sezonu Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Rywalizacja na korcie ziemnym w Dawii dostarczyła dużo emocji i niespodzianek.

Tenis: Startuje sezon letni w Dawii i Ostrołęce

Tenis: Startuje sezon letni w Dawii i Ostrołęce

Turniej deblowy w Dawii otworzy tenisowy sezon letni na kortach ziemnych. Zgłoszenia do zawodów s± przyjmowane do czwartku. Tymczasem w Ostrołęce trwaj± już prace na kortach przy ul. Hallera, które mog± zostać otwarte jeszcze w tym tygodniu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo