Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Tenisiści mogą korzystać już z kortów przy Hallera

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce zaprasza sympatyków tenisa ziemnego na korty z mączki ceglanej przy ulicy Hallera. Korty są udostępniane od godziny 12.00 do zapadnięcia zmroku. Kiedy pierwszy turniej?

Reklama Rezerwacji kortu można dokonywać telefonicznie pod numerem: 784 151 307. Do dyspozycji zawodniczek i zawodników są trzy korty tenisowe, kort do mini tenisa, z którego można korzystać bezpłatnie, a także dwa stanowiska przy ściance treningowej.

Podstawowa opłata za korzystanie z kortu to 15 zł do godz. 15.00 w dniach poniedziałek-piątek oraz 20 zł po godz. 15.00 oraz w weekendy. Warto jednak skorzystać z zakupu karnetów na gry singlowe i deblowe.

Najbliższy turniej na kortach ziemnych przy ulicy Hallera został zaplanowany w dniach 11-12 maja. W zawodach Ostrołęka Cup 2019 na otwarcie sezonu tenisowego tenisiści rywalizować będą o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

JBB

Więcej o imprezach planowanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w najbliższych dniach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

(red)

Odsłon: 2130
09:32, 20.04.2019r.

Tenisiści z pucharami prezydenta miasta (zdjęcia)

Rafał Boryszewski z I LO został tenisowym mistrzem Ostrołęki. W rywalizacji o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika na kortach ziemnych nie miał sobie równych odnosząc pięć zwycięstw. W decydującym spotkaniu pokonał Aleksandra Juchniewicza z II LO 6:0.

Singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Chcesz zagrać?

Po raz kolejny najlepsi tenisiści z Ostrołęki i okolic powalczą w mistrzostwach miasta na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Tytułu będzie bronić Bartłomiej Kowalski z Warszawy, zajmujący obecnie piąte miejsce w ostrołęckim rankingu open.

Tenis: Międzynarodowy sukces Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak zwyciężył w międzynarodowym turnieju Babolat ITF Seniors Świnoujście - Ahlbeck. Były prezydent Ostrołęki dotarł do finału, w którym pokonał Herberta Rincka z Niemiec, wygrywając tym samym w kolejnej dużej tenisowej imprezie w tym roku.

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.

Dzień Dziecka na kortach tenisowych (zdjęcia)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowało na kortach ziemnych przy ulicy Hallera turnieje pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Chętnych do gry nie brakowało, a kilkugodzinne batalie stały na wysokim poziomie.