« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kasa na sport od marszałka. Sprawdź, kto otrzymał

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Z pieniędzy od marszałka na organizację imprez skorzysta kilka klubów z Ostrołęki i powiatu. Sprawdź, kto otrzymał dotację.


Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy na organizację turniejów ujętych w rocznym kalendarzu imprez sportowych na rok 2019 pn. "Przez sport do długowieczności" otrzymał 18.000 zł. Uczniowski Klub Sportowy Future is Now Rzekuń będzie mógł zorganizować Małe Mistrzostwa (edycja letnia i zimowa - Razem dla Mazowsza). Na zadanie otrzymał 12.000 zł.

Reklama

 

Bardzo wysoko została oceniona oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Liga Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zostanie zorganizowana przy dotacji 10.000 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy Olimp w Ostrołęce po raz pierwszy wnioskował o dotację na Memoriał Arkadiusza Gołasia. organizacja XIV edycji ogólnopolskiego turnieju piłki siatkowej chłopców została wysoko oceniona i klub otrzymał 7.000 zł dotacji.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona Ostrołęka będzie mogło przeprowadzić V edycję Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej "Korona Mazovia Cup" 2019" - dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (roczniki 2009, 2010, 2011, 2012, 2013) przy dotacji na poziomie 6.000 zł.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike na VI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek otrzymało 5.000 zł dotacji, a Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka na Sobotę Bokserską otrzymał 4.000 zł.

 

Mimo prawidłowo złożonych ofert dotacji nie otrzymały oferty Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu, Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Trójka Ostrołęka i Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka.Wniosek Uczniowskiego Klubu Sportowego Champion w Ostrołęce zawierał błędy i odpadł po ocenie formalnej. Szczegółowe informacje dostępne na stronie mazovia.pl.

 

(red)

Odsłon: 2595
Komentarzy: 3
09:59, 20.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Krystian Łuba reprezentujący barwy UKS Atleta Ostrołęka zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Mazowsza LZS do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. W trakcie zawodów podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego poprawił rekordy życiowe zarówno w rwaniu, jak i w podrzucie.

Andrzej Dudziec z odznaką, Ryszard Ropiak za chwilę

Andrzej Dudziec z odznaką, Ryszard Ropiak za chwilę

Podczas uroczystej sesji rady miasta odznakę "Za zasługi dla miasta Ostrołęki" odebrał wieloletni szkoleniowiec drużyn siatkówki Andrzej Dudziec. Drugim nagrodzonym został Ryszard Ropiak, który odznaczenie odbierze podczas Półmaratonu Kurpiowskiego.

UKS Atleta: Mistrzostwa Mazowsza do lat 17

UKS Atleta: Mistrzostwa Mazowsza do lat 17

Krystian Łuba reprezentował barwy UKS Atleta podczas Mistrzostw Mazowsza do lat 17, które odbyły się w Siedlcach. Zawodnik ostrołęckiego klubu zakończył zawody na czwartym miejscu w swojej kategorii wagowej ustanawiając rekord życiowy w rwaniu.

UKS Atleta: Kulesza startował w Siedlcach

UKS Atleta: Kulesza startował w Siedlcach

Czołowy zawodnik ostrołęckiego UKS Atleta, Dominik Kulesza startował w Międzynarodowym Turnieju im. Jana Hawrylewicza, który odbył się w Siedlcach. Podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego zajął dziesiąte miejsce w rywalizacji z rywalami z kraju i zagranicy. 

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

KS Badminton Ostrołęka wchodzi do gry

Turniejem z okazji Dni Ostrołęki zainauguruje swoją działalność KS Badminton Ostrołęka. Na czele klubu stoi Mariusz Bacławski, który postawił sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w Ostrołęce. Pasjonaci badmintona mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy. 

» Wasze komentarze

Karmazynowy Mściciel @ 14:20, 20.04.2019r. IP: *.*.179.242

A Narew dlaczego nie skladała?

Edi @ 23:51, 20.04.2019r. IP: *.*.70.170

Czlowieku podpisujacy sie Karmazynowy Msciciel idz na odwyk od kompa i od swojego jadu. Zrobi Ci to dobrze. Zycze wesolych Swiat Wielkanocnych

Zainteresowany @ 00:07, 22.04.2019r. IP: *.*.211.45

Dlaczego pozostałych 90% podmiotów nie składa??? Chyba nie maja tak zle i dotacja jest wystarczająca !? Powinno to być jak kryterium w dotacji miejskiej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo