« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kasa na sport od marszałka. Sprawdź, kto otrzymał

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Z pieniędzy od marszałka na organizację imprez skorzysta kilka klubów z Ostrołęki i powiatu. Sprawdź, kto otrzymał dotację.


Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy na organizację turniejów ujętych w rocznym kalendarzu imprez sportowych na rok 2019 pn. "Przez sport do długowieczności" otrzymał 18.000 zł. Uczniowski Klub Sportowy Future is Now Rzekuń będzie mógł zorganizować Małe Mistrzostwa (edycja letnia i zimowa - Razem dla Mazowsza). Na zadanie otrzymał 12.000 zł.

Reklama

 

Bardzo wysoko została oceniona oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Liga Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zostanie zorganizowana przy dotacji 10.000 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy Olimp w Ostrołęce po raz pierwszy wnioskował o dotację na Memoriał Arkadiusza Gołasia. organizacja XIV edycji ogólnopolskiego turnieju piłki siatkowej chłopców została wysoko oceniona i klub otrzymał 7.000 zł dotacji.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona Ostrołęka będzie mogło przeprowadzić V edycję Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej "Korona Mazovia Cup" 2019" - dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (roczniki 2009, 2010, 2011, 2012, 2013) przy dotacji na poziomie 6.000 zł.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike na VI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek otrzymało 5.000 zł dotacji, a Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka na Sobotę Bokserską otrzymał 4.000 zł.

 

Mimo prawidłowo złożonych ofert dotacji nie otrzymały oferty Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu, Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Trójka Ostrołęka i Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka.Wniosek Uczniowskiego Klubu Sportowego Champion w Ostrołęce zawierał błędy i odpadł po ocenie formalnej. Szczegółowe informacje dostępne na stronie mazovia.pl.

 

(red)

Odsłon: 7284
Komentarzy: 3
09:59, 20.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Kolejny etap odmrażania sportu. Narew i KS CK Troszyn czekają mecze barażowe?

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. Rząd wyraził zgodę na zgromadzenia na wolnym powietrzu do 150 osób. Oznacza to, że zielone światło na dokończenie rozgrywek będą miały np. kluby piłkarskie z niższych lig.

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Zmarł Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem Bartnika Myszyniec

Po walce z chorobą nowotworową ośrodkowego układu nerwowego zmarł dziś Daniel Domurat. 32-latek był piłkarzem myszynieckiego Bartnika, od długiego czasu walczył z chorobą. Operowano go kilkukrotnie, nowotwór okazał się jednak nie do pokonania.

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Ostrołęce. Kolejny krok w rozwoju młodzieżowej piłki nożnej

Od początku roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce powołana zostanie piłkarska klasa w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zajęcia wychowania fizycznego mają się tam odbywać przez 16 godzin lekcyjnych w tygodniu.

» Wasze komentarze

Karmazynowy Mściciel @ 14:20, 20.04.2019r. IP: *.*.179.242

A Narew dlaczego nie skladała?

Edi @ 23:51, 20.04.2019r. IP: *.*.70.170

Czlowieku podpisujacy sie Karmazynowy Msciciel idz na odwyk od kompa i od swojego jadu. Zrobi Ci to dobrze. Zycze wesolych Swiat Wielkanocnych

Zainteresowany @ 00:07, 22.04.2019r. IP: *.*.211.45

Dlaczego pozostałych 90% podmiotów nie składa??? Chyba nie maja tak zle i dotacja jest wystarczająca !? Powinno to być jak kryterium w dotacji miejskiej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo