« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kasa na sport od marszałka. Sprawdź, kto otrzymał

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej to zadanie na które zarząd województwa mazowieckiego przeznaczył sześć milionów złotych. Z pieniędzy od marszałka na organizację imprez skorzysta kilka klubów z Ostrołęki i powiatu. Sprawdź, kto otrzymał dotację.


Powiatowy Grodzko-Ziemski Szkolny Związek Sportowy na organizację turniejów ujętych w rocznym kalendarzu imprez sportowych na rok 2019 pn. "Przez sport do długowieczności" otrzymał 18.000 zł. Uczniowski Klub Sportowy Future is Now Rzekuń będzie mógł zorganizować Małe Mistrzostwa (edycja letnia i zimowa - Razem dla Mazowsza). Na zadanie otrzymał 12.000 zł.

Reklama

 

Bardzo wysoko została oceniona oferta Uczniowskiego Klubu Sportowego Fight Academy Ostrołęka. Liga Sportów Walki Kurpiowska Kuźnia Mistrzów zostanie zorganizowana przy dotacji 10.000 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy Olimp w Ostrołęce po raz pierwszy wnioskował o dotację na Memoriał Arkadiusza Gołasia. organizacja XIV edycji ogólnopolskiego turnieju piłki siatkowej chłopców została wysoko oceniona i klub otrzymał 7.000 zł dotacji.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona Ostrołęka będzie mogło przeprowadzić V edycję Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej "Korona Mazovia Cup" 2019" - dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym (roczniki 2009, 2010, 2011, 2012, 2013) przy dotacji na poziomie 6.000 zł.

 

Ostrołęckie Towarzystwo Piłki Siatkowej Nike na VI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetek otrzymało 5.000 zł dotacji, a Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka na Sobotę Bokserską otrzymał 4.000 zł.

 

Mimo prawidłowo złożonych ofert dotacji nie otrzymały oferty Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu, Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Trójka Ostrołęka i Stowarzyszenia Sportowo-Kulturalnego Biegam Bo Lubię Ostrołęka.


Łubudu

Wniosek Uczniowskiego Klubu Sportowego Champion w Ostrołęce zawierał błędy i odpadł po ocenie formalnej. Szczegółowe informacje dostępne na stronie mazovia.pl.

 

(red)

Odsłon: 3636
Komentarzy: 3
09:59, 20.04.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Anita Parzych zadebiutowała w prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness w Sopocie. Ostrołęczanka zajęła siódme miejsce, w kategorii fitness bikini kobiet do 163 cm, na siedemnaście zawodniczek. Z trójmiasta wróciła do domu z bagażem doświadczeń.

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Zawody strzeleckie z broni historycznej w Troszynie

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do udziału w corocznych otwartych zawodach strzeleckich z broni historycznej. Impreza pn. "Chwała Bohaterom Warszawy" zostanie przeprowadzona w celu upamiętnienia wydarzeń z 1 sierpnia 1944 roku.

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Podopieczny UKS Bee Hero Ostrołęka zaprezentował w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium.

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Na wszystkich siedmiu ostrołęckich orlikach przez pierwszy miesiąc wakacji sprawowana będzie dodatkowa opieka nad dziećmi i młodzieżą. Animatorzy będą do dyspozycji w godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Stadion przy ulicy Witosa zyska nowe oblicze?

Na ostatniej sesji rady miasta poruszono temat budowy stadionu miejskiego przy ulicy Witosa w Ostrołęce. Według prezydenta Łukasza Kulika w ciągu roku ma zostać stworzone boisko naturalne na terenie za sztuczną murawą oraz przebudowana jedna trybuna.

» Wasze komentarze

Karmazynowy Mściciel @ 14:20, 20.04.2019r. IP: *.*.179.242

A Narew dlaczego nie skladała?

Edi @ 23:51, 20.04.2019r. IP: *.*.70.170

Czlowieku podpisujacy sie Karmazynowy Msciciel idz na odwyk od kompa i od swojego jadu. Zrobi Ci to dobrze. Zycze wesolych Swiat Wielkanocnych

Zainteresowany @ 00:07, 22.04.2019r. IP: *.*.211.45

Dlaczego pozostałych 90% podmiotów nie składa??? Chyba nie maja tak zle i dotacja jest wystarczająca !? Powinno to być jak kryterium w dotacji miejskiej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo