Niedziela, 8 grudnia 2019 r., imieniny Marii, Wirginii, Zenona

KK24h w Serocku trzy razy na podium

Serock ponownie oczarował amatorów MTB. Kolarski cykl Lotto Poland Bike Marathon, organizowany przez Grzegorza Wajsa, po prawie 10 latach przerwy odwiedził jedno z najstarszych miast na Mazowszu. W zawodach nie zabrakło reprezentantów KK24h.

Mimo dość kapryśnej pogody w zawodach wzięło udział aż 800 miłośników jazdy na dwóch kółkach. Powrót do Serocka okazał się strzałem w dziesiątkę! Trzeci etap cyklu Lotto Poland Bike Marathon odbył się 28 kwietnia 2019 roku.

Drużyna Klubu Kolarskiego 24h wybrała ten start nieoczekiwanie jednak było warto, bo z wyścigu pięciu zawodników, troje stanęło na podium! Na dystansie Max (52 km) wystartowali: Wiesław Podeszwa, który wygrał kategorię M6 i zajął 61 miejsce open, Maciej Karwowski - 15 miejsce w M4 i 65 open oraz Zenon Malinowski - 3 miejsce w M6 i 110 miejsce open. W wyścigu wystartowało 198 zawodników.

Na dystansie Mini (27 km) wystartowali: Maria Kamińska - 3 miejsce w K5 i 37 w open oraz Wiesław Kamiński - 8 miejsce w M5 i 95 miejsce w open. W wyścigu kobiet wystartowało 48 zawodniczek, a w wyścigu mężczyzn 398 zawodników.

Drużyna KK24h zajęła na tym wyścigu 19 miejsce z pośród 168 sklasyfikowanych.