« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 września 2020 r., imieniny Januarego, Konstancji, Teodora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostatnie przygotowania do XIV Memoriału Gołasia

Trwają ostatnie przygotowania do XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w najbliższy weekend odbędzie się w Ostrołęce. Zagrają 24 drużyny, w tym dwa zespoły gospodarzy prowadzone przez trenerów Norberta Majkowskiego i Edytę Oleśkiewicz.


W piątek, 10 maja o godz. 9:30 rozpoczną się pierwsze mecze turnieju, który będzie rozgrywany w hali im. Arkadiusza Gołasia oraz w hali przy Szkole Podstawowej nr 5.


Reklama Uroczyste otwarcie zaplanowana w piątek o godz. 14:00. Finał w niedzielę o godz. 13:00.


- W piątek i sobotę gramy od rana do późnych godzin wieczornych w dwóch halach. W niedzielę, rywalizacja będzie toczyła się już tylko w hali Gołasia - informuje Renisław Dmochowski z UKS Olimp, głównego organizatora memoriału.


Do turnieju zgłosiły się 23 drużyny młodzików z całego kraju oraz jedna z Białorusi. Wśród uczestników jest aż siedem kadr wojewódzkich.


- Takiego turnieju jeszcze w Ostrołęce nie było - mówi trener Dmochowski. - Przyjadą do nas zespoły z bardzo silnych ośrodków siatkarskich. Trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa. Chciałbym by to były zespoły Olimpu, ale będzie o to bardzo trudno - ocenił.


UKS Olimp Ostrołęka będą reprezentowały dwie drużyny, które poprowadzą Norbert Majkowski i Edyta Oleśkiewicz.Organizatorem turnieju są UKS Olimp Ostrołęka i Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrołęce. Memoriał odbędzie się przy wsparciu finansowym Urzędu Miejskiego w Ostrołęce oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.


(cez)

Odsłon: 3761
Komentarzy: 0
10:21, 07.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

Łukasz Kadziewicz o Arkadiuszu Gołasiu

W 2017 roku na rynek trafiła książka "Kadziu. Siatkówka i rock'n'roll", którą napisał Łukasz Olkowicz. Jeden z rozdziałów poświęcony jest Arkadiuszowi Gołasiowi. Były świetny siatkarz opisał wspomnienia związane z naszym zawodnikiem oraz moment, gdy dowiedział się o wypadku. Zapraszamy do lektury.

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

15 lat temu zginął Arkadiusz Gołaś

To już 15 lat, jak nie ma z nami naszego wspaniałego ostrołęczanina. Reprezentant Polski i jeden z najważniejszych zawodników w historii krajowej siatkówki opuścił nas wszystkich tak nieoczekiwanie.

 

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Igor Rostkowski w reprezentacji Polski!

Zawodnik UKS Olimp Ostrołęka wystąpił w barwach reprezentacji naszego kraju do lat 15 podczas turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie. To duże wyróżnienie dla gracza urodzonego w 2007 roku. Igor Rostkowski zapowiada się na ciekawego i wartościowego siatkarza.

SPS Volley zna rywali

SPS Volley zna rywali

Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej ustalił podział zespołów w dwóch grupach IV ligi wojewódzkiej. SPS Volley Ostrołęka będzie mierzyć się stawce B. Podopieczni Arkadiusza Piasty znają rywali, z którymi powalczą w nadchodzącym sezonie. W gronie znalazło się dziewięć drużyn.

 

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo