« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 29 października 2020 r., imieniny Euzebii, Wiloletty, Narcyza

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowling: Liga wystartowała! (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem rozpoczęły się rozgrywki drugiej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Bowlingowej. W lidze zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział osiem drużyn. W pierwszym dniu najlepszy wynik osiągnęli The Bowling Stones. 


Głównym sponsorem wydarzenia jest Konkret marketpozyczkowy.pl, a liga uświetni 10-lecie powstania tej znanej, nie tylko w regionie, firmy


Reklama Rozgrywki "Jubileuszowej KONKRETnej Ligi Bowlingowej" potrwają do 24 czerwca, a poszczególne jej rundy odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w kręgielni Łubudu.


I właśnie w poniedziałek, 6 maja do rywalizacji przystąpiły pierwsze cztery drużyny. Atmosfera rozgrywek, jak zawsze, była przyjacielska, ale o najlepsze wyniki walczono już "na serio".


Najlepszy wynik na inaugurację osiągnęła ekipa The Bowling Stones (1669 punktów), wyprzedzając Pin Busters i Konkretnych Ludzi (po 1546 punktów) oraz Lidera (1509 punktów).Kamil Sienkiewicz z drużyny Konkretni Ludzie może pochwalić się najlepszym rezultatem indywidualnym podczas pierwszego dnia ligi - 478 punktów.


W środę, 8 maja do rywalizacji przystąpią Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis, DPD, Drużyna R i Konkret II. Początek rozgrywek o godz. 19:00. Zapraszamy sympatyków bowlingu do kibicowania!


Zobacz zdjęcia:
Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 3874
Komentarzy: 2
12:25, 07.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Uczyli się od Preusa (zdjęcia)

Na zaproszenie prezesa Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego do naszego miasta przyjechał Patryk Preus. Pod jego okiem siedmiu zawodników ćwiczyło od rana do późnych godzin wieczorowych. Jak zapowiada Łukasz Połatyński, to nie ostatnia wizyta tego gracza w Ostrołęce.

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

» Wasze komentarze

Rad @ 13:14, 07.05.2019r. IP: *.*.233.187

Kamilu gratuluje i czekam na więcej

Sołtys @ 19:39, 07.05.2019r. IP: *.*.155.128

Kosmici, którzy zostali sołtysami już czekają na swoje zmagania!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo