« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowling: Liga wystartowała! (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem rozpoczęły się rozgrywki drugiej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Bowlingowej. W lidze zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział osiem drużyn. W pierwszym dniu najlepszy wynik osiągnęli The Bowling Stones. 


Głównym sponsorem wydarzenia jest Konkret marketpozyczkowy.pl, a liga uświetni 10-lecie powstania tej znanej, nie tylko w regionie, firmy


Reklama Rozgrywki "Jubileuszowej KONKRETnej Ligi Bowlingowej" potrwają do 24 czerwca, a poszczególne jej rundy odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w kręgielni Łubudu.


I właśnie w poniedziałek, 6 maja do rywalizacji przystąpiły pierwsze cztery drużyny. Atmosfera rozgrywek, jak zawsze, była przyjacielska, ale o najlepsze wyniki walczono już "na serio".


Najlepszy wynik na inaugurację osiągnęła ekipa The Bowling Stones (1669 punktów), wyprzedzając Pin Busters i Konkretnych Ludzi (po 1546 punktów) oraz Lidera (1509 punktów).Kamil Sienkiewicz z drużyny Konkretni Ludzie może pochwalić się najlepszym rezultatem indywidualnym podczas pierwszego dnia ligi - 478 punktów.


W środę, 8 maja do rywalizacji przystąpią Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis, DPD, Drużyna R i Konkret II. Początek rozgrywek o godz. 19:00. Zapraszamy sympatyków bowlingu do kibicowania!


Zobacz zdjęcia:
Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 3423
Komentarzy: 2
12:25, 07.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

» Wasze komentarze

Rad @ 13:14, 07.05.2019r. IP: *.*.233.187

Kamilu gratuluje i czekam na więcej

Sołtys @ 19:39, 07.05.2019r. IP: *.*.155.128

Kosmici, którzy zostali sołtysami już czekają na swoje zmagania!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo