« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bowling: Liga wystartowała! (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem rozpoczęły się rozgrywki drugiej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Bowlingowej. W lidze zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział osiem drużyn. W pierwszym dniu najlepszy wynik osiągnęli The Bowling Stones. 


Głównym sponsorem wydarzenia jest Konkret marketpozyczkowy.pl, a liga uświetni 10-lecie powstania tej znanej, nie tylko w regionie, firmy


Reklama Rozgrywki "Jubileuszowej KONKRETnej Ligi Bowlingowej" potrwają do 24 czerwca, a poszczególne jej rundy odbywać się będą w każdy poniedziałek i środę w kręgielni Łubudu.


I właśnie w poniedziałek, 6 maja do rywalizacji przystąpiły pierwsze cztery drużyny. Atmosfera rozgrywek, jak zawsze, była przyjacielska, ale o najlepsze wyniki walczono już "na serio".


Najlepszy wynik na inaugurację osiągnęła ekipa The Bowling Stones (1669 punktów), wyprzedzając Pin Busters i Konkretnych Ludzi (po 1546 punktów) oraz Lidera (1509 punktów).Kamil Sienkiewicz z drużyny Konkretni Ludzie może pochwalić się najlepszym rezultatem indywidualnym podczas pierwszego dnia ligi - 478 punktów.


W środę, 8 maja do rywalizacji przystąpią Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis, DPD, Drużyna R i Konkret II. Początek rozgrywek o godz. 19:00. Zapraszamy sympatyków bowlingu do kibicowania!


Zobacz zdjęcia:
Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Inauguracja KONKRETnej Ligi Bowlingowej(cez)

Odsłon: 2575
Komentarzy: 2
12:25, 07.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze OKB Łubudu powalczą w Suwałkach

Kręglarze OKB Łubudu powalczą w Suwałkach

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego Łubudu mają przed sobą kolejne wyzwanie. Tym razem trójka reprezentantów weźmie udział w Suwalskim Turnieju Bowlingowym. Kto ma największe szanse na dobry wynik w środowych zawodach?

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Finał Konkretnej Ligi Bowlingowej (zdjęcia, wideo)

Konkretna Liga Bowlingowa przeszła do historii. Wczoraj, późnym wieczorem, doszło do ostatecznych rozstrzygnięć. Indywidualnym mistrzem został Kamil Sienkiewicz, który ustanowił również nowy rekord w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. Poznaj wszystkich zwycięzców.

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

» Wasze komentarze

Rad @ 13:14, 07.05.2019r. IP: *.*.233.187

Kamilu gratuluje i czekam na więcej

Sołtys @ 19:39, 07.05.2019r. IP: *.*.155.128

Kosmici, którzy zostali sołtysami już czekają na swoje zmagania!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo