Środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

KS CK Troszyn z pełną pulą (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn nie mieli problemów z odniesieniem zwycięstwa w spotkaniu 24 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego odnieśli zwycięstwo nad Wkrą Sochocin 3:0 i zgarnęli komplet punktów.

W sobotniej konfrontacji na stadionie przy ulicy Słowackiego pierwsze trafienie było dziełem Piotra Kamionowskiego. Mimo jeszcze kilku sytuacji strzeleckich do przerwy gospodarze prowadzili skromnie 1:0 i na kolejne gole kibice musieli poczekać do drugiej odsłony meczu.

Po zmianie stron kolejną bramkę dla KS CK Troszyn zdobył Patryk Gumowski, a wynik sobotniej konfrontacji ustalił Łukasz Kowalczyk. W efekcie podopieczni trenera Łukasza Bałazego mogli cieszyć się z kompletu punktów.

Kolejne spotkanie piłkarze KS CK Troszyn rozegrają w sobotę, 18 maja. Rywalem podopiecznych trenera Łukasza Bałazego będzie na wyjeździe Wkra Bieżuń. Początek meczu o godz. 14.00.

KS CK Troszyn - Wkra Sochocin 3:0 (1:0)

Bramki: P. Kamionowski 32. Gumowski 70. Kowalczyk 85.

Troszyn: Kozłowski - Dzwonkowski, Kopeć, Sakowski, K. Kamionowski, P. Bałas, P. Kamionowski, Gumowski (80. M. Kuliś), Stepnowski, P. Śnietka (75. Ł. Kowalczyk), Kubat (85. M.Załęski)

Mecz 24. kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Wkra Sochocin

Więcej zdjęć: Mecz 24. kolejki ligi okręgowej: KS CK Troszyn - Wkra Sochocin