Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Pewne i cenne zwycięstwo Narwi w Wąsewie

Piłkarze Narwi Ostrołęka niezwykle udanie prezentują się w meczach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu w rundzie wiosennej, tym razem pokonując KS Wąsewo 3:0.

Niebiesko-czerwoni przystąpili do meczu w roli zdecydowanego faworyta, ale widać było, że podopiecznym trenera Roberta Wilczewskiego bardzo zależy na odniesieniu zwycięstwa i sprawienia niespodzianki.

W pierwszej połowie meczu ostrołęczanie mieli więcej sytuacji do strzelenia gola, ale brakowało szczęścia przy wykończeniu akcji. Po dwóch kwadransach gry Mateusz Sowa strzałem z dystansu mógł zaskoczyć Kacpra Chorodyńskiego, ale jego strzał z dystansu trafił w poprzeczkę.

Dwie minuty później na listę strzelców mógł wpisać się Konrad Sobotka, ale jego strzał trafił wprost w golkipera KS Wąsewo. Do przerwy podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego remisowali z niżej notowanym rywalem bezbramkowo i mieli nadzieje na zmianę rezultatu po przerwie.

Po zmianie stron Alan Bednarczyk po ładnej akcji trafił w poprzeczkę. Worek z bramkami otworzył dopiero Tomasz Niedźwiecki, który niespełna dwie minuty po wejściu na boisko zapisał na swoim koncie bramkę na koncie niebiesko-czerwonych. Drugie trafienie na koncie Narwi zdobył Paweł Skarzyński, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Tomaszu Niedźwieckim.

Trzecie trafienie na koncie niebiesko-czerwonych zapisał Kamil Gontarz, wykorzystując fatalny błąd defensywy i bramkarza gospodarzy Kacpra Chorodyńskiego. Ostatecznie piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli ósme zwycięstwo z rzędu i wciąż są wiceliderem A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

KS Wąsewo - Narew 1962 Ostrołęka 0:3 (0:0)
Bramki: Niedźwiecki 58., Skarzyński 70. (k), Gontarz 78.

Narew: Woźniak - Mierzejewski, Skarzyński, Pełtak, Popieniek - Gontarz, Markowski (80. Karwowski), Sowa, Sobotka (75. Piersa), Bednarczyk (83. Przyborowski) - Dąbrowski (56. Niedźwiecki) (88. Żendzian)