Środa, 20 listopada 2019 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

Tomasz Jarkowski drugi w ŻTC Bike Race

Świetny występ na swoim koncie zapisał Tomasz Jarkowski na trzecim etapie wyścigu szosowego z cyklu ŻTC Bike Race w Mińsku Mazowieckim. Reprezentant Klubu Kolarskiego 24h rywalizował na dystansie Fit (59 km) i stanął na drugim stopniu podium.

Tomasz Jarkowski przyjechał w dwuosobowej ucieczce, a na finiszu musiał uznać wyższość Arkadiusz Wróblewskiego z Tomaszowa Mazowieckiego. Grupa pościgowa przyjechała na metę z ponad minutową stratą, a zasadniczy peleton z ponad pięciominutową.

W zasadniczej grupie rywalizację ukończyli pozostali zawodnicy KK24h: Dariusz Aleksandrowicz, Piotr Giedrojć, Rafał Urban i Krzysztof Wiszowaty.

Warto odnotować, iż w miniony weekend Klub Kolarski 24h startował również w zawodach z cyklu Lotto Poland Bike Marathon. W zawodach po przerwie związanej z kontuzją wystartował Wojciech Wołosz, który dotarł do mety na 150 pozycji na 445 zawodników.

Więcej o ostatnich startach zawodników KK24h w naszym serwisie sportowym w dziale Kolarstwo.