« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Świetny występ Niedźwieckiego w stolicy

Damian Niedźwiecki
Damian Niedźwiecki
(fot. Tomasz Kasjaniuk)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki bardzo udanie zaprezentowali się na starcie letniej części sezonu. Rewelacyjny powrót do rywalizacji zaprezentował podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów - Damian Niedźwiecki.


W konkursie pchnięcia kulą 6 kg w najlepszej próbie uzyskał 17.68 m i potwierdził wysoką formę i medalowe aspiracje w najważniejszych startach. W rzucie dyskiem (1.75 kg) uzyskał 50.20 m, poprawiając w obu konkurencjach rekordy życiowe.

Reklama

 

Kolejne dobre wyniki uzyskali Dominik Kowalczyk w biegu na 1000 m - 2:49.27, będący nowym rekordem życiowy, Adrian Milewski w pchnięciu kulą 5 kg - 12.92 m, Damian Zakrzewski w skoku wzwyż - 180 cm, Marcin Gwiazda w skoku wzwyż - 165 cm z rekordem życiowym, Dawid Zalewski w rzucie dyskiem 1 kg - 25.04 s, również poprawiając rekord życiowy. Kolejne życiówki zapisały na swoim koncie także Alicja Prusik w skoku w dal - 4.80 m i Karolina Grzeszczyk w rzucie dyskiem 0.75 kg - 35.62 m.

 

Gabriela Pszczoła w pchnięciu kulą 3 kg uzyskała 12.30 m, wyrównując najlepsze w karierze osiągnięcie. Dobre wyniki uzyskali także Julia Kaczyńska – 100 m z rezultatem 13.68 m i na 200 m - 28.25 s oraz Kornelia Szymczyk w biegu na 600 m - 1:45.80, Kornelia Zbiczyńska - 600 m - 2:00.65 oraz Julia Mroczkowska 2002 - rzut dyskiem 1 kg - 33,92 m.Na mityngu w rzucie dyskiem wystartowała również wychowanka OKLA Magdalena Olszewska (obecnie AZS AWF Warszawa), która w trudnych warunkach atmosferycznych poprawiła rekord życiowy - 46.38 m.

 

(red)

Odsłon: 4401
Komentarzy: 0
06:50, 18.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rekord Patrycji Przybysz

Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Nasi z trzema rekordami życiowymi

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w wystartowali w zmaganiach w stolicy. Podopieczni Katarzyny i Konrada Szusterów wypadli bardzo dobrze. Troje poprawiło swoje dotychczasowe najlepsze wyniki w życiu.

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Życiówki Kowalczyka i Szymczyk

Kolejne starty za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki. Podopieczni Bartosza Witkowskiego mierzyli się na stadionie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego podczas III Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej. Spisali się bardzo dobrze.

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Świetne wyniki OKLA w Warszawie i Białymstoku

Bardzo dobre wyniki zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki w zawodach przeprowadzonych w Białymstoku i Warszawie. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego wypełnili minima na Mistrzostwa Polski.

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Lekkoatleci OKLA czekają na pierwsze starty

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki powrócili do regularnych treningów i nadrabiają zaległości. Podopieczni trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów oraz Bartosza Witkowskiego szykują się również do pierwszy zaplanowanych zawodów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo