« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery mecze w III lidze przed Jantarkami

Piłkarki Jantaru Ostrołęka prowadzone w rozgrywkach III ligi mazowieckiej przez trenera Rafała Koska mają przed sobą ostatnie cztery spotkania. Już w najbliższą niedzielę, 19 maja w wyjazdowej konfrontacji zmierzą się z zespołem Królewskich Płock.


Jantarki to trzecia obecnie siła rozgrywek III ligi mazowieckiej. Do tej pory piłkarki z Ostrołęki zapisały na swoim koncie 28 punktów w czternastu meczach, odnosząc dziewięć zwycięstw, notując remis i cztery porażki.

Reklama

 

Królewscy Płock to zespół, który ma identyczny bilans, co Jantarki. Jesienią to jednak ostrołęczanki odniosły zwycięstwo 2:1. Dlatego, aby nie stracić trzeciej lokaty w niedzielnym spotkaniu muszą zapisać na swoim koncie remis. W przypadku zwycięstwa umocną się zdecydowanie na trzeciej lokacie.

 

W ostatnim meczu podopieczne trenera Rafała Koska pokonały Ostrovię Ostrów Mazowiecka 4:3, wcześniej przegrały z Zamłyniem Radom 0:1 i wygrały ze Żbikiem Nasielsk 6:1. Królewscy Płock kolejno notowali remis z Ostrovią Ostrów Mazowiecka 0:0, porażkę z Zamłyniem Radom 0:1 i uległy Orlętom Baboszewo 1:2.Do rozegrania piłkarkom Jantaru Ostrołęka pozostaną jeszcze mecze przed własną publicznością z Orlętami Baboszewo (sobota, 25 maja - godz. 14.00), DAF Płońsk (niedziela - 9 czerwca, godz. 14.00) i wyjazdowy mecz z WAP Warszawa (sobota - 15 czerwca, godz. do ustalenia).

 

Królewscy Płock - Jantar Ostrołęka, niedziela - 19 maja, godz. 16.00.

 

(red)

Odsłon: 2334
Komentarzy: 0
06:55, 18.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Piłkarze zagrają charytatywnie w Rzekuniu

Piłkarze zagrają charytatywnie w Rzekuniu

Na orliku w Rzekuniu 6-osobowe drużyny piłkarskie zagrają charytatywnie dla Szymona Wołynka. Wpisowe za drużynę jest wpłatą dobrowolną, która zostanie przekazana na rehabilitację Szymona. Chcesz wziąć udział? Zapisz się już dziś.

Pędzich bohaterem Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Pędzich bohaterem Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń zwycięstwem, z walczącą o awans Konopianką Konopki, zakończyła tegoroczne zmagania w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Bohaterem niedzielnego starcia został Bartosz Pędzich, który strzelił pięć bramek.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wicemistrzem A klasy

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wicemistrzem A klasy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka wywalczyli drugą lokatę w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka i awansowali do ligi okręgowej. Trener Dariusz Narolewski wykonał z niebiesko-czerwonymi świetną pracę, która zaowocowała dużym sukcesem.

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

'Setka' Pełtaka w Narwi

"Setka" Pełtaka w Narwi

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Narwi Ostrołęka w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka zarząd klubu uhonorował statuetką Mateusza Pełtaka. Defensor niebiesko-czerwonych w Karolinowie zagrał swój setny mecz w barwach ostrołęckiego zespołu.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo