« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 26 stycznia 2020 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik nowym liderem KLB (zdjęcia, wideo)

Filip Terlik z drużyny Konretni Ludzie został nowym liderem Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie 938 punktów ze średnią 156.33 pkt na jedną partię.


W czwartkowy wieczór w zmaganiach zaprezentowały się kolejne cztery drużyny, uzupełniając rozgrywki drugiej kolejki. Obecny lider Filip Terlik wyprzedza drugiego w zestawieniu Łukasza Połatyńskiego o 20 pkt i Kamila Sienkiewicza o 27 oczek.

Reklama

 

W pierwszej ósemce, która w tym momencie wywalczyłaby awans do ścisłego indywidualnego finału plasują się jeszcze Paweł Staśkiewicz - 890

pkt, Adam Skorupka - 870 pkt, Łukasz Zienkiewicz - 863 pkt, Karol Kupis - 843 pkt i Marcin Wójcik - 824 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej Konkretni Ludzie przewodzą z dorobkiem 3500 pkt, przed The Bowling Stones - 3388 pkt i Pin Busters 3012 pkt. Tuż za podium plasują się Same Konkrety - 3001 pkt.


JBB

Kolejna odsłona spotkań w Konkretnej Lidze Bowlingowej została zaplanowana na poniedziałek, 20 maja o godz. 19.00. Więcej o ostatnich wydarzeniach Łubudu przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 3471
Komentarzy: 1
07:00, 18.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Gracz @ 08:54, 18.05.2019r. IP: *.*.164.176

Gratulację Filip.
Gratulacje Konkrety.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo