« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik nowym liderem KLB (zdjęcia, wideo)

Filip Terlik z drużyny Konretni Ludzie został nowym liderem Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie 938 punktów ze średnią 156.33 pkt na jedną partię.


W czwartkowy wieczór w zmaganiach zaprezentowały się kolejne cztery drużyny, uzupełniając rozgrywki drugiej kolejki. Obecny lider Filip Terlik wyprzedza drugiego w zestawieniu Łukasza Połatyńskiego o 20 pkt i Kamila Sienkiewicza o 27 oczek.

Reklama

 

W pierwszej ósemce, która w tym momencie wywalczyłaby awans do ścisłego indywidualnego finału plasują się jeszcze Paweł Staśkiewicz - 890

pkt, Adam Skorupka - 870 pkt, Łukasz Zienkiewicz - 863 pkt, Karol Kupis - 843 pkt i Marcin Wójcik - 824 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej Konkretni Ludzie przewodzą z dorobkiem 3500 pkt, przed The Bowling Stones - 3388 pkt i Pin Busters 3012 pkt. Tuż za podium plasują się Same Konkrety - 3001 pkt.Kolejna odsłona spotkań w Konkretnej Lidze Bowlingowej została zaplanowana na poniedziałek, 20 maja o godz. 19.00. Więcej o ostatnich wydarzeniach Łubudu przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 4086
Komentarzy: 1
07:00, 18.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze wrócą do treningów i zawodów

Kręglarze są kolejną grupą sportowców w naszym mieście, która będzie mogła wrócić do treningów i rywalizacji w zawodach. Przymusowa przerwa w treningach trwała blisko trzy miesiące, ale klub ma już plany na jesienną część sezonu.

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Filip Terlik doceniony przez prezydenta

Stypendium sportowe trafi na konto Filipa Terlika z Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Kręglarz w minionym roku zdobył złoty medal na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów, co przełożyło się na powołanie do kadry narodowej na mistrzostwa Europy.

» Wasze komentarze

Gracz @ 08:54, 18.05.2019r. IP: *.*.164.176

Gratulację Filip.
Gratulacje Konkrety.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo