« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 czerwca 2019 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip Terlik nowym liderem KLB (zdjęcia, wideo)

Filip Terlik z drużyny Konretni Ludzie został nowym liderem Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w kręgielni Łubudu Bowling&Good Time. Po dwóch rundach zgromadził na swoim koncie 938 punktów ze średnią 156.33 pkt na jedną partię.


W czwartkowy wieczór w zmaganiach zaprezentowały się kolejne cztery drużyny, uzupełniając rozgrywki drugiej kolejki. Obecny lider Filip Terlik wyprzedza drugiego w zestawieniu Łukasza Połatyńskiego o 20 pkt i Kamila Sienkiewicza o 27 oczek.

Reklama

 

W pierwszej ósemce, która w tym momencie wywalczyłaby awans do ścisłego indywidualnego finału plasują się jeszcze Paweł Staśkiewicz - 890

pkt, Adam Skorupka - 870 pkt, Łukasz Zienkiewicz - 863 pkt, Karol Kupis - 843 pkt i Marcin Wójcik - 824 pkt.

 

W klasyfikacji drużynowej Konkretni Ludzie przewodzą z dorobkiem 3500 pkt, przed The Bowling Stones - 3388 pkt i Pin Busters 3012 pkt. Tuż za podium plasują się Same Konkrety - 3001 pkt.Kolejna odsłona spotkań w Konkretnej Lidze Bowlingowej została zaplanowana na poniedziałek, 20 maja o godz. 19.00. Więcej o ostatnich wydarzeniach Łubudu przeczytasz w naszym serwisie sportowym w dziale Kręgle.

 

Zobacz zdjęcia:
Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Więcej zdjęć: Druga odsłona drugiej kolejki Konkretnej Ligi Bowlingowej

Odsłon: 2323
Komentarzy: 1
07:00, 18.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Konkretni Ludzie zwycięzcami KLB (zdjęcia, wideo)

Drużynowym mistrzem Konkretnej Ligi Bowlingowej zostali Konkretni Ludzie. Podium uzupełniają drużyny The Bowling Stones i Same Konkrety. Indywidualnie o zwycięstwo powalczy najlepsza ósemka zawodników. Kto zakwalifikował się do wielkiego finału?

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

KLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Za nami szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Turniej wkracza w decydującą fazę. Jedno jest pewne, drużynowym mistrzem zostali Konkretni Ludzie. Na indywidualne rozstrzygnięcia będzie trzeba czekać do samego końca. Wciąż trwa walka o najlepszą ósemkę.

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

Ciekawe rozstrzygnięcia w KLB (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu Bowling & Good Time rozpoczęła się wczoraj szósta kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. W klasyfikacji drużynowej na prowadzeniu znajdują się Konkretni Ludzie, a indywidualnie przewodzi w stawce Arkadiusz Dłużniewski.

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

KLB: Rozstrzygnięcia coraz bliżej (zdjęcia, wideo)

Już tylko dwie kolejki pozostały uczestnikom Konkretnej Ligi Bowlingowej na wywalczenie miejsca w pierwszej "ósemce", która zagra w wielkim finale zaplanowanym na 24 czerwca. W tym tygodniu rozegrano już piątą kolejkę ligi zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy.

» Wasze komentarze

Gracz @ 08:54, 18.05.2019r. IP: *.*.164.176

Gratulację Filip.
Gratulacje Konkrety.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Najnowsze wideo