« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bogaty kalendarz tenisowych imprez OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe rozpoczęło nowy sezon od imprezy Ostrołęka Cup 2019. W zawodach o puchar prezydenta miasta Łukasza Kulika najlepszy okazał się Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Które imprezy wzbudzą największe zainteresowanie?


Już w dniach 25-26 maja kolejne zawody zaplanowane na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Tym razem w ramach Dni Ostrołęki do rywalizacji przystąpią pary deblowe. W sobotę, 1 czerwca zostanie rozegrany turniej singlowy dla zawodników +40 lat.

Reklama

 

W niedzielę, 2 czerwca do rywalizacji przystąpią dzieci, młodzieży oraz kobiety. W dniach 15-16 czerwca na kibiców czeka rywalizacja w Singlowych Mistrzostwach Ostrołęki, a w dniach 6-7 lipca Singlowe Mistrzostwa Kurpi, które zostaną prawdopodobnie rozegrane na jednej z aren w powiecie ostrołęckim.

 

W terminarzu pojawił się także Turniej o Puchar Prezesa OST zaplanowany na 10/11 sierpnia oraz Serafin Cup 2019 w dniach 24/25 sierpnia. W dniach 31.08/1.09 zostaną rozegrane Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego oraz 1 września turnieje dla dzieci i młodzieży.

 

Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje przeprowadzić drużynowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, w których rywalizować mają ościenne miasta. Impreza na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie przeprowadzona w dniach 13-15 września.W dniach 20-22 września lub 27-29 września planowany jest finałowy turniej Masters, a na początku października do rywalizacji przystąpią pary deblowe. Więcej informacji o tenisowych imprezach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

(red)

Odsłon: 2017
Komentarzy: 0
06:50, 19.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Mateusz Matyczak i Jakub Nosek są najwyżej rozstawionymi zawodnikami w rozpoczynających się dziś o godz. 9.00 singlowych mistrzostwach Ostrołęki. Do zawodów nie zgłosił się ubiegłoroczny triumfator Bartłomiej Kowalski. Kto wygra rywalizację?

Tenisiści z pucharami prezydenta miasta (zdjęcia)

Tenisiści z pucharami prezydenta miasta (zdjęcia)

Rafał Boryszewski z I LO został tenisowym mistrzem Ostrołęki. W rywalizacji o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika na kortach ziemnych nie miał sobie równych odnosząc pięć zwycięstw. W decydującym spotkaniu pokonał Aleksandra Juchniewicza z II LO 6:0.

Singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Chcesz zagrać?

Singlowe mistrzostwa Ostrołęki. Chcesz zagrać?

Po raz kolejny najlepsi tenisiści z Ostrołęki i okolic powalczą w mistrzostwach miasta na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Tytułu będzie bronić Bartłomiej Kowalski z Warszawy, zajmujący obecnie piąte miejsce w ostrołęckim rankingu open.

Tenis: Międzynarodowy sukces Jędrzeja Nowaka

Tenis: Międzynarodowy sukces Jędrzeja Nowaka

Jędrzej Nowak zwyciężył w międzynarodowym turnieju Babolat ITF Seniors Świnoujście - Ahlbeck. Były prezydent Ostrołęki dotarł do finału, w którym pokonał Herberta Rincka z Niemiec, wygrywając tym samym w kolejnej dużej tenisowej imprezie w tym roku. 

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo