« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bogaty kalendarz tenisowych imprez OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe rozpoczęło nowy sezon od imprezy Ostrołęka Cup 2019. W zawodach o puchar prezydenta miasta Łukasza Kulika najlepszy okazał się Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Które imprezy wzbudzą największe zainteresowanie?


Już w dniach 25-26 maja kolejne zawody zaplanowane na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Tym razem w ramach Dni Ostrołęki do rywalizacji przystąpią pary deblowe. W sobotę, 1 czerwca zostanie rozegrany turniej singlowy dla zawodników +40 lat.

Reklama

 

W niedzielę, 2 czerwca do rywalizacji przystąpią dzieci, młodzieży oraz kobiety. W dniach 15-16 czerwca na kibiców czeka rywalizacja w Singlowych Mistrzostwach Ostrołęki, a w dniach 6-7 lipca Singlowe Mistrzostwa Kurpi, które zostaną prawdopodobnie rozegrane na jednej z aren w powiecie ostrołęckim.

 

W terminarzu pojawił się także Turniej o Puchar Prezesa OST zaplanowany na 10/11 sierpnia oraz Serafin Cup 2019 w dniach 24/25 sierpnia. W dniach 31.08/1.09 zostaną rozegrane Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego oraz 1 września turnieje dla dzieci i młodzieży.

 

Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje przeprowadzić drużynowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, w których rywalizować mają ościenne miasta. Impreza na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie przeprowadzona w dniach 13-15 września.


Esprit

W dniach 20-22 września lub 27-29 września planowany jest finałowy turniej Masters, a na początku października do rywalizacji przystąpią pary deblowe. Więcej informacji o tenisowych imprezach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

(red)

Odsłon: 4914
Komentarzy: 0
06:50, 19.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo