« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., imieniny Marii, Natalii, Sandry

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bogaty kalendarz tenisowych imprez OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe rozpoczęło nowy sezon od imprezy Ostrołęka Cup 2019. W zawodach o puchar prezydenta miasta Łukasza Kulika najlepszy okazał się Bartłomiej Kowalski z Warszawy. Które imprezy wzbudzą największe zainteresowanie?


Już w dniach 25-26 maja kolejne zawody zaplanowane na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Tym razem w ramach Dni Ostrołęki do rywalizacji przystąpią pary deblowe. W sobotę, 1 czerwca zostanie rozegrany turniej singlowy dla zawodników +40 lat.

Reklama

 

W niedzielę, 2 czerwca do rywalizacji przystąpią dzieci, młodzieży oraz kobiety. W dniach 15-16 czerwca na kibiców czeka rywalizacja w Singlowych Mistrzostwach Ostrołęki, a w dniach 6-7 lipca Singlowe Mistrzostwa Kurpi, które zostaną prawdopodobnie rozegrane na jednej z aren w powiecie ostrołęckim.

 

W terminarzu pojawił się także Turniej o Puchar Prezesa OST zaplanowany na 10/11 sierpnia oraz Serafin Cup 2019 w dniach 24/25 sierpnia. W dniach 31.08/1.09 zostaną rozegrane Singlowe Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego oraz 1 września turnieje dla dzieci i młodzieży.

 

Po raz pierwszy Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe planuje przeprowadzić drużynowe mistrzostwa w tenisie ziemnym, w których rywalizować mają ościenne miasta. Impreza na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostanie przeprowadzona w dniach 13-15 września.


JBB

W dniach 20-22 września lub 27-29 września planowany jest finałowy turniej Masters, a na początku października do rywalizacji przystąpią pary deblowe. Więcej informacji o tenisowych imprezach w naszym serwisie sportowym w dziale Tenis.

 

(red)

Odsłon: 2487
Komentarzy: 0
06:50, 19.05.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowy turniej deblowy. Poznaj plan gier

Tenisowy turniej deblowy. Poznaj plan gier

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rozegrany zostanie jutro turniej deblowy w tenisa ziemnego. Do zawodów zgłosiło się dwanaście par, które zostały podzielone na cztery grupy. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na godz. 10.30. Finał odbędzie się tego samego dnia.

Kluczowe imprezy sezonu przed OST

Kluczowe imprezy sezonu przed OST

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało w obecnym sezonie już ponad dziesięć imprez przeprowadzonych w halach i na kortach ziemnych. Zaplanowano jeszcze najważniejsze turnieje oraz drużynowe międzymiastowe mistrzostwa.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo