Narew na remis z Konopianką (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi Ostrołęka w hicie 22 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Konopianką Konopki 4:4. Kibice na stadionie przy ulicy Partyzantów obejrzeli dobre widowisko z licznymi sytuacjami strzeleckimi.

Prowadzenie w jedenastej minucie spotkania objęli goście. Po niespełna dwóch kwadransach gry wyrównał Paweł Kuzia. Ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola jeszcze przed przerwą i po pierwszych 45 minutach gry Narew prowadziła 2:1.

Po zmianie stron dwie minuty wystarczyły gospodarzom, aby zdobyć kolejnego gola za sprawą Pawła Skarzyńskiego. Rywale zdobyli jednak kontaktowego gola na 3:2. Narwianie stwarzali kolejne sytuacje strzeleckie i zdobyli kolejną bramkę za sprawą Tomasza Niedźwieckiego.

Wiele wówczas wskazywało, że niebiesko-czerwoni odniosą pewne zwycięstwo, ale popełnili kosztowne błędy w defensywie. W przeciągu dziewięciu minut Konopianka zdobyła kolejne dwa gole i doprowadziła do remisu. Ostatecznia na stadionie w Wojciechowicach doszło do podziału punktów.

Do rozegrania Narwi pozostają jeszcze cztery spotkania. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się za tydzień na wyjeździe z Koroną Karolinowo, następnie podejmą lidera GKS Pokrzywnica, ponownie na wyjeździe zagrają z Kurpikiem Kadzidło i przed własną publicznością z Borutą Kuczbork.

Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki 4:4 (2:1)
Bramki: Kuzia 27., 37., Skarzyński 47., Niedźwiecki 63. - 11., 56., 76., 85.

Narew: Woźniak - Jóźwiak (72. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek - Gontarz, Markowski (46. Bednarczyk), Sowa, Sobotka (77. Piersa) - Kuzia (65. Karwowski) - Niedźwiecki (65. Dąbrowski)

Więcej zdjęć:

(red)

Odsłon: 18038
Komentarzy: 13
18:22, 19.05.2019r.

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

omg @ 20:39, 19.05.2019r. IP: *.*.131.6

Konopki - liczba mieszkańców 784 osób , Ostrołeka liczba ludnosci 52 tysiące, niech sie urząd miasta zastanowi na co wydaje pieniądze

Ggg @ 21:32, 19.05.2019r. IP: *.*.144.71

Mocny film 8 bramek w meczu, a tu 4 minuty kopania po autach i w srodku pola. Emocje...

Ol @ 21:42, 19.05.2019r. IP: *.*.161.145

Mława około 20tys mieszkancow i 3:1 omg bendzwale

Jan @ 22:19, 19.05.2019r. IP: *.*.52.10

Wstyd dla miasta utrzymywać drużynę, która nie potrafi wygrywać z wioskami liczącymi kilkuset mieszkańców. Ale to tylko pokazuje poziom ostrołęckiej piłki nożnej.

Do omg i Jan @ 22:26, 19.05.2019r. IP: *.*.50.215

Pokazujecie swój poziom inteligencji porównując poziom sportowy do ilości mieszkańców w danej miejscowości.

Nieciecza mniej mieszkańców ma od Konopek a grała w Ekstraklasie. Wstyd dla całego kraju? Nie wydaje mi się.

Historii i małych miejscowości na "salonach" jest dużo więcej, ale z ludźmi którzy nie używają mózgu do konwersacji nie ma co dyskutować.

Hejt stop @ 22:30, 19.05.2019r. IP: *.*.191.105

Jak bylo 8 wygranych meczow z rzedu to brak komentarzy, jest REMIS z trzecia druzyna ligi, liderem po jesieni i nagle hejt. Kto by pomyslal? :) Mali z was ludzie, ale Bóg wszystko widzi i da wam według waszej miary

do wyżej @ 23:56, 19.05.2019r. IP: *.*.152.103

jaki hejt to jakaś A klasa w piłke kopaną narew i tak awansuje tylko co będzie w okręgówce

Mrówka @ 07:50, 20.05.2019r. IP: *.*.5.73

Po co ten hejt ? Ulżyło wam? Zamiast wspierać swoje drużyny to jedziecie jedni na drugich. Chore. Potem tak samo wyglądają relacje międzyludzkie...

normal @ 09:01, 20.05.2019r. IP: *.*.24.242

do Ol ,Mława nie 20 tys a 30 611, to tak żebyś następnym razem był przygotowany do tematu. Pozdrawiam

kib @ 09:37, 20.05.2019r. IP: *.*.2.174

30 tyś mieszkańców, dobre warunki treningowe i odpowiednie wsparcie od miasta. tyle w temacie

IWO @ 10:42, 20.05.2019r. IP: *

Dlatego w O-ce jest potrzebna jedna ale mocna drużyna. Tylko 2 słabe kluby muszą się dogadać a nie strzelać fochy i pisać na fejsie jacy to mocarze.

Do iwo @ 13:13, 20.05.2019r. IP: *.*.67.6

Nikt nie pisze na necie ze jest mocarzem, ani Korona ani Narew. Jesienią szykują się derby. Moze to dobra okazja do fuzji?

XYZ @ 17:59, 20.05.2019r. IP: *.*.17.101

Ostrołęka to jednak zakompleksieni ludzie. Zamiast wspierać klub na dobre i złe to po jednym remisie piszą głupoty. Ludzie toż to też pośrednio od Nas zależy jaki poziom piłki jest w mieście. Dlaczego? Trzeba chodzić na mecze, wspierać klub kupując gadżety (cegiełki), można ustawić darowiznę. Im większa liczba i zainteresowanie klubem tym chętniej sponsorzy inwestują. Więcej pieniędzy w klubie to klub stabilniejszy, a co za tym idzie i lepszy. A co do grania z wioskami to hmmm nie takie kluby jak Narew upadały i grały od A, B klasy, czy trochę wyżej.