Sobota, 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Narew na remis z Konopianką (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi Ostrołęka w hicie 22 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Konopianką Konopki 4:4. Kibice na stadionie przy ulicy Partyzantów obejrzeli dobre widowisko z licznymi sytuacjami strzeleckimi.

Prowadzenie w jedenastej minucie spotkania objęli goście. Po niespełna dwóch kwadransach gry wyrównał Paweł Kuzia. Ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola jeszcze przed przerwą i po pierwszych 45 minutach gry Narew prowadziła 2:1.

Po zmianie stron dwie minuty wystarczyły gospodarzom, aby zdobyć kolejnego gola za sprawą Pawła Skarzyńskiego. Rywale zdobyli jednak kontaktowego gola na 3:2. Narwianie stwarzali kolejne sytuacje strzeleckie i zdobyli kolejną bramkę za sprawą Tomasza Niedźwieckiego.

Wiele wówczas wskazywało, że niebiesko-czerwoni odniosą pewne zwycięstwo, ale popełnili kosztowne błędy w defensywie. W przeciągu dziewięciu minut Konopianka zdobyła kolejne dwa gole i doprowadziła do remisu. Ostatecznia na stadionie w Wojciechowicach doszło do podziału punktów.

Do rozegrania Narwi pozostają jeszcze cztery spotkania. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się za tydzień na wyjeździe z Koroną Karolinowo, następnie podejmą lidera GKS Pokrzywnica, ponownie na wyjeździe zagrają z Kurpikiem Kadzidło i przed własną publicznością z Borutą Kuczbork.

Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki 4:4 (2:1)
Bramki: Kuzia 27., 37., Skarzyński 47., Niedźwiecki 63. - 11., 56., 76., 85.

Narew: Woźniak - Jóźwiak (72. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek - Gontarz, Markowski (46. Bednarczyk), Sowa, Sobotka (77. Piersa) - Kuzia (65. Karwowski) - Niedźwiecki (65. Dąbrowski)

Więcej zdjęć:

(red)

Odsłon: 18222
Komentarzy: 13
18:22, 19.05.2019r.

Sobotnia radość troszynian w Raszynie?

Przed zespołem Michała Złotkowskiego spotkanie wyjazdowe. W sobotę o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozpocznie bój z KS-em Raszyn. Przed tygodniem rywale ulegli 0:1 Józefovii Józefów. Z kolei nasi zremisowali 1:1 z Oskarem Przysucha.

Narew. Jeśli chcą przedłużyć nadzieje, muszą wygrać

To bodaj najważniejszy mecz w tym sezonie dla Narwi. Ostrołęczanie, którzy zajmują trzecie miejsce w V lidze podejmą wicelidera - Makowiankę Maków Mazowiecki. W przypadku zwycięstwa gości, na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek, urośnie aż do dziesięciu punktów.

ULKS zbije Kryształ? Rzekunianka powtórzy wyczyn Kurpika?

Ale to będzie ciekawa kolejka. Przed tygodniem Kurpik Kadzidło pokonał 1:0 Wkrę Żuromin. Dla rywali była to pierwsza porażka w sezonie. Druga może zdarzyć się w sobotę. Tym razem wicelidera sprawdzi zespół z Rzekunia. ULKS Ołdaki jedzie do Glinojecka, zaś Kurpik zagra na obiekcie Konopianki.

Nasze ekipy powalczą o punkty w Klasie A

Przed nami 18. kolejka w Klasie A. Jedyną ekipą, która zagra u siebie będzie Bartnik Myszyniec. Przed tygodniem zespół Adriana Wajdy zremisował 2:2 ze Świtem. Baranowianie jadą do Szreńska. Narew II wybiera się do Karolinowa, zaś GKS Łyse zawita na obiekt FC 2012 Różan.

Czy Turbina będzie niepokonana?

Przed nami trzecia kolejka III edycji Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o puchar prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika. Dzisiaj na obiekcie ze sztuczną nawierzchnią im. Aleksandra Harabasza odbędzie się sześć spotkań.

omg @ 20:39, 19.05.2019r. IP: *.*.131.6

Konopki - liczba mieszkańców 784 osób , Ostrołeka liczba ludnosci 52 tysiące, niech sie urząd miasta zastanowi na co wydaje pieniądze

Ggg @ 21:32, 19.05.2019r. IP: *.*.144.71

Mocny film 8 bramek w meczu, a tu 4 minuty kopania po autach i w srodku pola. Emocje...

Ol @ 21:42, 19.05.2019r. IP: *.*.161.145

Mława około 20tys mieszkancow i 3:1 omg bendzwale

Jan @ 22:19, 19.05.2019r. IP: *.*.52.10

Wstyd dla miasta utrzymywać drużynę, która nie potrafi wygrywać z wioskami liczącymi kilkuset mieszkańców. Ale to tylko pokazuje poziom ostrołęckiej piłki nożnej.

Do omg i Jan @ 22:26, 19.05.2019r. IP: *.*.50.215

Pokazujecie swój poziom inteligencji porównując poziom sportowy do ilości mieszkańców w danej miejscowości.

Nieciecza mniej mieszkańców ma od Konopek a grała w Ekstraklasie. Wstyd dla całego kraju? Nie wydaje mi się.

Historii i małych miejscowości na "salonach" jest dużo więcej, ale z ludźmi którzy nie używają mózgu do konwersacji nie ma co dyskutować.

Hejt stop @ 22:30, 19.05.2019r. IP: *.*.191.105

Jak bylo 8 wygranych meczow z rzedu to brak komentarzy, jest REMIS z trzecia druzyna ligi, liderem po jesieni i nagle hejt. Kto by pomyslal? :) Mali z was ludzie, ale Bóg wszystko widzi i da wam według waszej miary

do wyżej @ 23:56, 19.05.2019r. IP: *.*.152.103

jaki hejt to jakaś A klasa w piłke kopaną narew i tak awansuje tylko co będzie w okręgówce

Mrówka @ 07:50, 20.05.2019r. IP: *.*.5.73

Po co ten hejt ? Ulżyło wam? Zamiast wspierać swoje drużyny to jedziecie jedni na drugich. Chore. Potem tak samo wyglądają relacje międzyludzkie...

normal @ 09:01, 20.05.2019r. IP: *.*.24.242

do Ol ,Mława nie 20 tys a 30 611, to tak żebyś następnym razem był przygotowany do tematu. Pozdrawiam

kib @ 09:37, 20.05.2019r. IP: *.*.2.174

30 tyś mieszkańców, dobre warunki treningowe i odpowiednie wsparcie od miasta. tyle w temacie

IWO @ 10:42, 20.05.2019r. IP: *

Dlatego w O-ce jest potrzebna jedna ale mocna drużyna. Tylko 2 słabe kluby muszą się dogadać a nie strzelać fochy i pisać na fejsie jacy to mocarze.

Do iwo @ 13:13, 20.05.2019r. IP: *.*.67.6

Nikt nie pisze na necie ze jest mocarzem, ani Korona ani Narew. Jesienią szykują się derby. Moze to dobra okazja do fuzji?

XYZ @ 17:59, 20.05.2019r. IP: *.*.17.101

Ostrołęka to jednak zakompleksieni ludzie. Zamiast wspierać klub na dobre i złe to po jednym remisie piszą głupoty. Ludzie toż to też pośrednio od Nas zależy jaki poziom piłki jest w mieście. Dlaczego? Trzeba chodzić na mecze, wspierać klub kupując gadżety (cegiełki), można ustawić darowiznę. Im większa liczba i zainteresowanie klubem tym chętniej sponsorzy inwestują. Więcej pieniędzy w klubie to klub stabilniejszy, a co za tym idzie i lepszy. A co do grania z wioskami to hmmm nie takie kluby jak Narew upadały i grały od A, B klasy, czy trochę wyżej.