Środa, 19 czerwca 2019 r., imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława

Narew na remis z Konopianką (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi Ostrołęka w hicie 22 kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Konopianką Konopki 4:4. Kibice na stadionie przy ulicy Partyzantów obejrzeli dobre widowisko z licznymi sytuacjami strzeleckimi.

Prowadzenie w jedenastej minucie spotkania objęli goście. Po niespełna dwóch kwadransach gry wyrównał Paweł Kuzia. Ten sam zawodnik zdobył kolejnego gola jeszcze przed przerwą i po pierwszych 45 minutach gry Narew prowadziła 2:1.

Po zmianie stron dwie minuty wystarczyły gospodarzom, aby zdobyć kolejnego gola za sprawą Pawła Skarzyńskiego. Rywale zdobyli jednak kontaktowego gola na 3:2. Narwianie stwarzali kolejne sytuacje strzeleckie i zdobyli kolejną bramkę za sprawą Tomasza Niedźwieckiego.

Wiele wówczas wskazywało, że niebiesko-czerwoni odniosą pewne zwycięstwo, ale popełnili kosztowne błędy w defensywie. W przeciągu dziewięciu minut Konopianka zdobyła kolejne dwa gole i doprowadziła do remisu. Ostatecznia na stadionie w Wojciechowicach doszło do podziału punktów.

Do rozegrania Narwi pozostają jeszcze cztery spotkania. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się za tydzień na wyjeździe z Koroną Karolinowo, następnie podejmą lidera GKS Pokrzywnica, ponownie na wyjeździe zagrają z Kurpikiem Kadzidło i przed własną publicznością z Borutą Kuczbork.

Narew Ostrołęka - Konopianka Konopki 4:4 (2:1)
Bramki: Kuzia 27., 37., Skarzyński 47., Niedźwiecki 63. - 11., 56., 76., 85.

Narew: Woźniak - Jóźwiak (72. Mierzejewski), Skarzyński, Pełtak, Popieniek - Gontarz, Markowski (46. Bednarczyk), Sowa, Sobotka (77. Piersa) - Kuzia (65. Karwowski) - Niedźwiecki (65. Dąbrowski)

Więcej zdjęć:

(red)

Odsłon: 4362
Komentarzy: 13
18:22, 19.05.2019r.

Piłkarze zagrają charytatywnie w Rzekuniu

Na orliku w Rzekuniu 6-osobowe drużyny piłkarskie zagrają charytatywnie dla Szymona Wołynka. Wpisowe za drużynę jest wpłatą dobrowolną, która zostanie przekazana na rehabilitację Szymona. Chcesz wziąć udział? Zapisz się już dziś.

Pędzich bohaterem Rzekunianki (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń zwycięstwem, z walczącą o awans Konopianką Konopki, zakończyła tegoroczne zmagania w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Bohaterem niedzielnego starcia został Bartosz Pędzich, który strzelił pięć bramek.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka wicemistrzem A klasy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka wywalczyli drugą lokatę w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka i awansowali do ligi okręgowej. Trener Dariusz Narolewski wykonał z niebiesko-czerwonymi świetną pracę, która zaowocowała dużym sukcesem.

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

'Setka' Pełtaka w Narwi

"Setka" Pełtaka w Narwi

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Narwi Ostrołęka w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka zarząd klubu uhonorował statuetką Mateusza Pełtaka. Defensor niebiesko-czerwonych w Karolinowie zagrał swój setny mecz w barwach ostrołęckiego zespołu.

omg @ 20:39, 19.05.2019r. IP: *.*.131.6

Konopki - liczba mieszkańców 784 osób , Ostrołeka liczba ludnosci 52 tysiące, niech sie urząd miasta zastanowi na co wydaje pieniądze

Ggg @ 21:32, 19.05.2019r. IP: *.*.144.71

Mocny film 8 bramek w meczu, a tu 4 minuty kopania po autach i w srodku pola. Emocje...

Ol @ 21:42, 19.05.2019r. IP: *.*.161.145

Mława około 20tys mieszkancow i 3:1 omg bendzwale

Jan @ 22:19, 19.05.2019r. IP: *.*.52.10

Wstyd dla miasta utrzymywać drużynę, która nie potrafi wygrywać z wioskami liczącymi kilkuset mieszkańców. Ale to tylko pokazuje poziom ostrołęckiej piłki nożnej.

Do omg i Jan @ 22:26, 19.05.2019r. IP: *.*.50.215

Pokazujecie swój poziom inteligencji porównując poziom sportowy do ilości mieszkańców w danej miejscowości.

Nieciecza mniej mieszkańców ma od Konopek a grała w Ekstraklasie. Wstyd dla całego kraju? Nie wydaje mi się.

Historii i małych miejscowości na "salonach" jest dużo więcej, ale z ludźmi którzy nie używają mózgu do konwersacji nie ma co dyskutować.

Hejt stop @ 22:30, 19.05.2019r. IP: *.*.191.105

Jak bylo 8 wygranych meczow z rzedu to brak komentarzy, jest REMIS z trzecia druzyna ligi, liderem po jesieni i nagle hejt. Kto by pomyslal? :) Mali z was ludzie, ale Bóg wszystko widzi i da wam według waszej miary

do wyżej @ 23:56, 19.05.2019r. IP: *.*.152.103

jaki hejt to jakaś A klasa w piłke kopaną narew i tak awansuje tylko co będzie w okręgówce

Mrówka @ 07:50, 20.05.2019r. IP: *.*.5.73

Po co ten hejt ? Ulżyło wam? Zamiast wspierać swoje drużyny to jedziecie jedni na drugich. Chore. Potem tak samo wyglądają relacje międzyludzkie...

normal @ 09:01, 20.05.2019r. IP: *.*.24.242

do Ol ,Mława nie 20 tys a 30 611, to tak żebyś następnym razem był przygotowany do tematu. Pozdrawiam

kib @ 09:37, 20.05.2019r. IP: *.*.2.174

30 tyś mieszkańców, dobre warunki treningowe i odpowiednie wsparcie od miasta. tyle w temacie

IWO @ 10:42, 20.05.2019r. IP: *

Dlatego w O-ce jest potrzebna jedna ale mocna drużyna. Tylko 2 słabe kluby muszą się dogadać a nie strzelać fochy i pisać na fejsie jacy to mocarze.

Do iwo @ 13:13, 20.05.2019r. IP: *.*.67.6

Nikt nie pisze na necie ze jest mocarzem, ani Korona ani Narew. Jesienią szykują się derby. Moze to dobra okazja do fuzji?

XYZ @ 17:59, 20.05.2019r. IP: *.*.17.101

Ostrołęka to jednak zakompleksieni ludzie. Zamiast wspierać klub na dobre i złe to po jednym remisie piszą głupoty. Ludzie toż to też pośrednio od Nas zależy jaki poziom piłki jest w mieście. Dlaczego? Trzeba chodzić na mecze, wspierać klub kupując gadżety (cegiełki), można ustawić darowiznę. Im większa liczba i zainteresowanie klubem tym chętniej sponsorzy inwestują. Więcej pieniędzy w klubie to klub stabilniejszy, a co za tym idzie i lepszy. A co do grania z wioskami to hmmm nie takie kluby jak Narew upadały i grały od A, B klasy, czy trochę wyżej.