« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 14 października 2019 r., imieniny Alana, Kaliksta, Fortunaty

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karate: Osiem medali OKKK w Białymstoku

Na sportowo spędzili Dzień Dziecka zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Licząca dziesięć osób reprezentacja klubu wzięła udział w IV Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin IKO w Białymstoku. Wrócili z ośmioma medalami.


W turnieju wzięło udział blisko 400 zawodników z 33 klubów z sześciu państw.


Reklama Złoty medal w Białymstoku zdobyła juniorka Małgorzata Goździewska, która rywalizowała w kumite w kategorii 55 kg.


Srebrne medale w kumite dla ostrołęckiego klubu wywalczyli: Julita Sęk (juniorzy młodsi, kat. 50 kg), Patryk Wekwejt (juniorzy, kat. 64 kg), Bartłomiej Załuska (juniorzy, kat. powyżej 65 kg) oraz Mateusz Malon (kadeci, kat. 50 kg).


Na najniższym stopniu podium znaleźli się z kolei Aleksandra Kukuć (juniorzy młodsi, kat. 54 kg), Agata Malon (juniorzy, kat. powyżej 55 kg) i Natalia Wekwejt (dzieci młodsze, kat. 35 kg).


Jakub Mróz i Bartosz Parzych przegrali swoje walki o wejście do strefy medalowej.


JBB

Opiekunami i sekundantami zawodników OKKK byli senpai Beata Opęchowska (zadebiutowała też w roli sędziego maty), senpai Andrzej Święcki, senpai Darek Kukuć i senpai Jakub Niziński.


(cez)

Odsłon: 4184
Komentarzy: 0
22:34, 02.06.2019r.

« Powrót do strony głównej

Kuźnia

» Powiązane artykuły

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Kilkanaście walk zostało zaplanowanych w ramach Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia. W ringu zaprezentują się młodzi i obiecujący zawodnicy z kilku województw. Nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki.

Młody karateka MKKK Shinkyokushin najlepszy

Młody karateka MKKK Shinkyokushin najlepszy

Jan Kołakowski z MKKK Shinkyokushin został wyróżniony przez Okręgowy Związek Karate. Młody karateka, z rąk prezesa Tomasza Lenkiewicza, odebrał nagrodę dla najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej podczas Mazowieckiej Ligi Karate.

Daniel Zaręba z brązem na mistrzostwach Polski

Daniel Zaręba z brązem na mistrzostwach Polski

Reprezentacja polskiej policji rywalizowała w miejscowości Chotowa, w województwie podkarpackim, w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Jednym z reprezentantów funkcjonariuszy był Daniel Zaręba, prywatnie m.in. trener w klubie Victoria.

Dwanaście medali MKKK w Warszawie

Dwanaście medali MKKK w Warszawie

Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate miał swoich reprezentantów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. W zawodach wzięło udział 462 zawodników z 19 mazowieckich klubów zrzeszonych w Okręgowym Związku Karate. MKKK zdobył dwanaście medali.

Cztery medale OKKK na Podlasiu

Cztery medale OKKK na Podlasiu

Po raz pierwszy po wakacyjnej Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin udał się na zawody. Czterech karateków wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Podlasie Cup 2019. Wszyscy zawodnicy wrócili do domów z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo