Wtorek, 19 listopada 2019 r., imieniny Elżbiety, Seweryny, Salomei

Turniej z okazji Dnia Dziecka w Obierwi

Pięć zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej, który z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w Obierwi. Zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Lelisie, a drugie miejsce zajął Klub Aktywnych Dzieciaków. Królem strzelców turnieju został  Filip Parzych.

Do najlepszych trafiły puchary i dyplomy, a na wszystkich uczestników czekały upominki i słodycze.

Reklama Na trzecim miejscu rywalizację ukończyła Szkoła Podstawowa SIGiE im. Karola Adamieckiego w Rżańcu. Poza podium znalazły się zespoły ULKS Ołdaki i SP Łęg Starościński.

Przyznano również nagrody indywidualne, które trafiły do Pauliny Madrak (najlepsza zawodniczka, Klub Aktywnych Dzieciaków), Bartłomieja Niedźwieckiego (najlepszy zawodnik, UKLS Ołdaki), Kacpra Mroza (najlepszy bramkarz, Klub Aktywnych Dzieciaków).

Królem strzelców turnieju został  Filip Parzych z SP Lelis.

Esprit

Turniej odbył się 2 czerwca, a w jego organizację zaangażowani byli Stowarzyszenie Projekt Radomir, wójt gminy Lelis Stefan Prusik, Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, Rada Główna LZS w Lelisie oraz lokalni sponsorzy.