« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzień Dziecka na kortach tenisowych (zdjęcia)

Tenisiści z nagrodami
Tenisiści z nagrodami
(fot. UM Ostrołęka)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowało na kortach ziemnych przy ulicy Hallera turnieje pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Chętnych do gry nie brakowało, a kilkugodzinne batalie stały na wysokim poziomie.


Dzieci zostały podzielone na kategorie do lat 8 i 10. Młodzież rywalizowała w kategorii do lat 16.

Reklama

 

W turnieju młodzieżowym zwyciężył Jakub Sagała, przed Kubą Bieżuńskim i Cyprianem Łukaszewskim. W kategorii dzieci do lat 10 zwyciężył Bartłomiej Biedrzycki, przed Borysem Michalikiem, Pauliną Bieżuńską i Wiktorem Gadomskim. W kategorii do lat 8 najlepszy okazał się Julian Żerański, przed Hubertem Wierzbowskim, Michałem Dmochowskim i Olą Markowską.

 

Dodatkowo na kortach ziemnych rozegrany został turniej kobiet. W nim zwyciężyła Natalia Mazuch. Drugą lokatę zajęła Emilia Pecura, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Joanna Niska.


Esprit

Nagrody młodym tenisistom i tenisistkom wręczał wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Więcej zdjęć: Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Odsłon: 2189
Komentarzy: 0
13:25, 04.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci, młodzież i dorośli z Ostrołęki, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Matyczak z pucharem prezesa OST (zdjęcia, wideo)

Rozstawiony z numerem pierwszym Mateusz Matyczak, po finałowym pojedynku z Krzysztofem Szkopkiem, został zwycięzcą turnieju singlowego o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie brakowało.

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Tenisiści powalczą o puchar prezesa OST

Dwudziestu ośmiu tenisistów weźmie udział w turnieju singlowym o puchar prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. Pierwsze emocje związane z występami zawodników na kortach ziemnych przy ulicy Hallera już w sobotę 10 sierpnia. Poznaj plan gier.

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Aktywne wakacje na korcie z OST (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z terenu miasta po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Pierwsza część zajęć organizowanych w lipcu pod okiem doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w Ostrołęce

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo