« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzień Dziecka na kortach tenisowych (zdjęcia)

Tenisiści z nagrodami
Tenisiści z nagrodami
(fot. UM Ostrołęka)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowało na kortach ziemnych przy ulicy Hallera turnieje pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Chętnych do gry nie brakowało, a kilkugodzinne batalie stały na wysokim poziomie.


Dzieci zostały podzielone na kategorie do lat 8 i 10. Młodzież rywalizowała w kategorii do lat 16.

Reklama

 

W turnieju młodzieżowym zwyciężył Jakub Sagała, przed Kubą Bieżuńskim i Cyprianem Łukaszewskim. W kategorii dzieci do lat 10 zwyciężył Bartłomiej Biedrzycki, przed Borysem Michalikiem, Pauliną Bieżuńską i Wiktorem Gadomskim. W kategorii do lat 8 najlepszy okazał się Julian Żerański, przed Hubertem Wierzbowskim, Michałem Dmochowskim i Olą Markowską.

 

Dodatkowo na kortach ziemnych rozegrany został turniej kobiet. W nim zwyciężyła Natalia Mazuch. Drugą lokatę zajęła Emilia Pecura, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Joanna Niska.Nagrody młodym tenisistom i tenisistkom wręczał wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Więcej zdjęć: Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Odsłon: 3051
Komentarzy: 0
13:25, 04.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Memoriał Barbary Pawelczyk za nami (zdjęcia)

Tenisiści stołowi rywalizowali w trzeciej edycji memoriału Barbary Pawelczyk. W hali przy ulicy Partyzantów rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych. Najlepszy w kategorii open okazał się Maciej Dobrowolski z Łomży. Wśród kobiet triumfowała Renata Szulęcka z Pułtuska.

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Murach najlepszy w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej

Trzydziestu sześciu zawodników rywalizowało na trzech szczeblach rozgrywkowych w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019. Mistrzem pierwszej ligi został Bartosz Murach. Tuż za nim znalazł się Jordan Czapski, a podium zamknął Kamil Woźniak.

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Tenisowy Masters dla Muracha (zdjęcia, wideo)

Bartosz Murach zwyciężył w tenisowym turnieju Masters na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W decydującej batalii, po trzech setach, pokonał Jordana Czapskiego. W zawodach wzięło udział ośmiu najlepszych tenisistów rankingu.

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Kolejny triumf Jędrzeja Nowaka

Były prezes Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego zapisał na swoim koncie kolejny triumf. Tym razem Jędrzej Nowak nie dał szans rywalom w trzeciej edycji mistrzostw Warszawy. W drodze do zwycięstwa doświadczony tenisista pokonał trzech rywali.

Tenisowy turniej Masters. Kto w nim zagra?

Tenisowy turniej Masters. Kto w nim zagra?

Mateusz Matyczak jest najwyżej rozstawiony zawodnikiem ostrołęckiego Mastersa. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zmierzy się ósemka najlepszych tenisistów z rankingu open. Lider notowania zgromadził na swoim koncie 98 punktów.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo