« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Pameli, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dzień Dziecka na kortach tenisowych (zdjęcia)

Tenisiści z nagrodami
Tenisiści z nagrodami
(fot. UM Ostrołęka)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowało na kortach ziemnych przy ulicy Hallera turnieje pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Chętnych do gry nie brakowało, a kilkugodzinne batalie stały na wysokim poziomie.


Dzieci zostały podzielone na kategorie do lat 8 i 10. Młodzież rywalizowała w kategorii do lat 16.

Reklama

 

W turnieju młodzieżowym zwyciężył Jakub Sagała, przed Kubą Bieżuńskim i Cyprianem Łukaszewskim. W kategorii dzieci do lat 10 zwyciężył Bartłomiej Biedrzycki, przed Borysem Michalikiem, Pauliną Bieżuńską i Wiktorem Gadomskim. W kategorii do lat 8 najlepszy okazał się Julian Żerański, przed Hubertem Wierzbowskim, Michałem Dmochowskim i Olą Markowską.

 

Dodatkowo na kortach ziemnych rozegrany został turniej kobiet. W nim zwyciężyła Natalia Mazuch. Drugą lokatę zajęła Emilia Pecura, a na najniższym stopniu podium uplasowała się Joanna Niska.


Esprit

Nagrody młodym tenisistom i tenisistkom wręczał wiceprezydent miasta Maciej Kleczkowski.

 

Zobacz zdjęcia:
Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Więcej zdjęć: Turnieje tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i kobiet

Odsłon: 4921
Komentarzy: 0
13:25, 04.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Korty MZOS-TiIT były areną zmagań jednego z najważniejszych turniejów w roku. 30 tenisistów stanęło do walki w Mistrzostwach Miasta Ostrołęki w tenisie ziemnym o puchar prezydenta miasta - Łukasza Kulika.

Darmowe zajęcia z tenisa

Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Aż 30 tenisistów z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale również sąsiednich miejscowości przystąpi do rywalizacji na kortach ziemnych. Zmagania w mistrzostwach miasta zostaną przeprowadzone o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Poznaj plan rywalizacji w zawodach.

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Weź udział

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną przeprowadzone Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Do rywalizacji o Puchar Prezydenta Miasta Łukasza Kulika przystąpią najlepsi zawodnicy z całego regionu. Chcesz dołączyć?

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Rakiety poszły w ruch (zdjęcia, wideo)

Na kortach tenisowych przy ulicy Hallera w miniony weekend rywalizowali seniorzy, ale również dzieci i młodzież. W turnieju młodzieżowym zwyciężył Kuba Bieżuński, a w turniejach dla najmłodszych tenisistów - Borys Michalik i Julian Żerański.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo