« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenis: Ostrołęcka Liga Tenisowa coraz większa

Rozpoczyna się nowy sezon Ostrołęckiej Ligi Tenisowej na kortach przy ul. Hallera. W tym roku w rozgrywkach weźmie udział 36 zawodników, którzy będą rywalizowali aż na trzech poziomach ligowych. Tytułu mistrzowskiego broni Jordan Czapski.


W poprzednim sezonie tenisiści z Ostrołęki i regionu rywalizowali w I oraz II lidze.


Reklama W ubiegłorocznej edycji w I lidze zwyciężył Jordan Czapski. Rozgrywki w II lidze wygrał Adam Sado, który wraz z Sebastianem Szczechowiakiem wywalczyli awans do najwyższej dywizji.


W I lidze w tym roku zagra też Krzysztof Szkopek, który pokonał Bartosza Nowaka w meczu barażowym o "dziką kartę". Bartosz Nowak będzie rywalizował w II lidze, gdzie spotka m.in. Jędrzeja Nowaka, spadkowicza z I ligi.


W związku z dużym zainteresowaniem rozgrywkami, Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe po raz pierwszy zorganizowało również III ligę tenisa ziemnego w Ostrołęce. Plan gier 1. kolejki w Ostrołęckiej Lidze Tenisowej 2019:


1. kolejka I ligi:

Pakieła - K. Czapski

K. Szkopek - Woźniak

J. Czapski - Mazuch

Sado - P. Murach

Szczechowiak - B. Murach

Dawidczyk - Otłowski


1. kolejka II ligi:

Wyszkowski - Boryszewski

Brzuzy - Biedrzycki

Szczepanek - B. Podolak

Legal - Charyton

J. Nowak - K. Tyszka

B. Nowak - R. Szkopek


1. kolejka III ligi:

Sagała - Kozłowski

J. Bieżuński - Kurowicki

M. Podolak - Pieńkos

Mierzejewski - Marciniak

J. Tyszka - Dziekoński

Piersa - Laskowski


Mecze pierwszej kolejki powinny zostać rozegrane w terminie od 10 do 16 czerwca. Rozgrywki ligowe potrwają do końca sierpnia.


(cez)

Odsłon: 1736
Komentarzy: 0
09:47, 06.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Mateusz Matyczak i Jakub Nosek są najwyżej rozstawionymi zawodnikami w rozpoczynających się dziś o godz. 9.00 singlowych mistrzostwach Ostrołęki. Do zawodów nie zgłosił się ubiegłoroczny triumfator Bartłomiej Kowalski. Kto wygra rywalizację?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo