« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 28 maja 2020 r., imieniny Augustyna, Jaromira, Wilhelma

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN 2006 z awansem na Mazowsze (zdjęcia)

Zespół APN Ostrołęka z rocznika 2006 wygrał ligę okręgową i ma już zapewniony awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. W czwartek, 13 czerwca w Ciechanowie odbędzie się turniej finałowy, który rozstrzygnie w jakiej lidze na Mazowszu zagra APN.


Podopieczni Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana w imponującym stylu wygrali grupę w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.


Reklama APN Ostrołęka zakończył rozgrywki z kompletem dwunastu zwycięstw z niezwykłym bilansem bramkowym 111:3. Drugie miejsce zajęła Korona Ostrołęka, a trzecie LUKS Czerwin.


- Zrealizowaliśmy cel, jaki postawiliśmy przed sobą przed rozpoczęciem sezonu - mówi trener Cezary Stachowicz. - Jestem zadowolony z postawy drużyny, ponieważ zawodnicy realizowali na boisku założenia taktyczne, a pracowaliśmy dużo nad rozegraniem piłki i stałymi fragmentami gry. Teraz przed nami turniej barażowy o mazowiecką Ekstraligę - dodaje.


W czwartek, 13 czerwca w Ciechanowie odbędzie się turniej, w którym zagrają zwycięzcy grup w naszym okręgu: APN Ostrołęka, MKS Ciechanów i Młode Orły Pułtusk. Najlepszy zespół wywalczy sobie prawo gry mazowieckiej Ekstralidze, a pozostałe drużyny zagrają jesienią w I lidze mazowieckiej.


- Jest to nagroda dla chłopców za ciężką pracę jaką wkładają w codzienne treningi. Jeżeli zwycięsko wyjdziemy z tej potyczki to zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić się na tle najlepszych piłkarzy na Mazowszu urodzonych w 2006 roku. W obecnym sezonie możliwość gry otrzymało aż 22 zawodników. Ogólna kadra liczy 30 zawodników, ale nie zamykamy nikomu drogi i zapraszamy na treningi. Nasi zawodnicy systematycznie stanowią o sile kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej, a także otrzymują powołania na konsultacje kadry Mazowsza - podkreśla Cezary Stachowicz.


Na konsultacje kadry Mazowsza powoływani byli Dominik Borowiecki, Bartosz Gołaszewski i Borys Ciężar. Do reprezentacji okręgu trafili również Igor Olszewski, Jakub Trzciński i Karol Stolarczyk.Oni wywalczyli awans: Kacper Blat, Michał Bojnicki, Dominik Borowiecki, Borys Ciężar (kapitan), Kacper Drężek (bramkarz), Wojciech Dymarczyk, Bartosz Gołaszewski, Franciszek Jastrzębski, Piotr Kulesza (bramkarz), Paweł Laszczkowski, Miłosz Olender, Igor Olszewski, Marcin Pawlak, Olaf Radziński, Szymon Siok, Oliwier Stachacz, Karol Stolarczyk (bramkarz), Szymon Stolarczyk, Hubert Szmigiel, Tymon Tadrzak, Jakub Trzciński, Marcin Zera. Trener: Cezary Stachowicz. Trener asystent: Arkadiusz Roman.

 

Zobacz zdjęcia:
Drużyna APN Ostrołęka z rocznika 2006

Więcej zdjęć: Drużyna APN Ostrołęka z rocznika 2006


(cez)

Odsłon: 9739
Komentarzy: 1
09:45, 08.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Narew i KS CK bez awansu? Odważne decyzje MZPN

Na terenie obiektu MOSiR w Ząbkach obradował, we wtorek 26 maja, zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Zapadły kluczowe decyzje odnośnie zakończenia sezonu 2019/2020. Co to oznacza dla Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew szykuje wzmocnienia. Kogo pozyska ostrołęcki klub?

Narew Ostrołęka rozpoczęła już przygotowania do nowego sezonu. Drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Narolewskiego prawdopodobnie zostanie wzmocniona na kilku pozycjach. Kogo kibice będą oglądać jesienią w niebiesko-czerwonych barwach?

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Piłkarki Jantaru Ostrołęka powróciły do treningów (wideo)

Podopieczne trenera Rafała Koska rozpoczęły przygotowania do powrotu na III-ligowe boiska. Jantar Ostrołęka wznowił już treningi grupowe. Pierwszy trening odbył się na płycie głównej boiska na stadionie przy ulicy Witosa. Było widać, że piłkarki tęskniły za piłką.

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

» Wasze komentarze

@@ @ 22:20, 13.06.2019r. IP: *.*.231.64

Jest awans,brawo APN.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo