« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

APN 2006 z awansem na Mazowsze (zdjęcia)

Zespół APN Ostrołęka z rocznika 2006 wygrał ligę okręgową i ma już zapewniony awans do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. W czwartek, 13 czerwca w Ciechanowie odbędzie się turniej finałowy, który rozstrzygnie w jakiej lidze na Mazowszu zagra APN.


Podopieczni Cezarego Stachowicza i Arkadiusza Romana w imponującym stylu wygrali grupę w ciechanowsko-ostrołęckiej lidze okręgowej.


Reklama APN Ostrołęka zakończył rozgrywki z kompletem dwunastu zwycięstw z niezwykłym bilansem bramkowym 111:3. Drugie miejsce zajęła Korona Ostrołęka, a trzecie LUKS Czerwin.


- Zrealizowaliśmy cel, jaki postawiliśmy przed sobą przed rozpoczęciem sezonu - mówi trener Cezary Stachowicz. - Jestem zadowolony z postawy drużyny, ponieważ zawodnicy realizowali na boisku założenia taktyczne, a pracowaliśmy dużo nad rozegraniem piłki i stałymi fragmentami gry. Teraz przed nami turniej barażowy o mazowiecką Ekstraligę - dodaje.


W czwartek, 13 czerwca w Ciechanowie odbędzie się turniej, w którym zagrają zwycięzcy grup w naszym okręgu: APN Ostrołęka, MKS Ciechanów i Młode Orły Pułtusk. Najlepszy zespół wywalczy sobie prawo gry mazowieckiej Ekstralidze, a pozostałe drużyny zagrają jesienią w I lidze mazowieckiej.


- Jest to nagroda dla chłopców za ciężką pracę jaką wkładają w codzienne treningi. Jeżeli zwycięsko wyjdziemy z tej potyczki to zawodnicy będą mieli okazję sprawdzić się na tle najlepszych piłkarzy na Mazowszu urodzonych w 2006 roku. W obecnym sezonie możliwość gry otrzymało aż 22 zawodników. Ogólna kadra liczy 30 zawodników, ale nie zamykamy nikomu drogi i zapraszamy na treningi. Nasi zawodnicy systematycznie stanowią o sile kadry Ciechanowsko-Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej, a także otrzymują powołania na konsultacje kadry Mazowsza - podkreśla Cezary Stachowicz.


Na konsultacje kadry Mazowsza powoływani byli Dominik Borowiecki, Bartosz Gołaszewski i Borys Ciężar. Do reprezentacji okręgu trafili również Igor Olszewski, Jakub Trzciński i Karol Stolarczyk.Oni wywalczyli awans: Kacper Blat, Michał Bojnicki, Dominik Borowiecki, Borys Ciężar (kapitan), Kacper Drężek (bramkarz), Wojciech Dymarczyk, Bartosz Gołaszewski, Franciszek Jastrzębski, Piotr Kulesza (bramkarz), Paweł Laszczkowski, Miłosz Olender, Igor Olszewski, Marcin Pawlak, Olaf Radziński, Szymon Siok, Oliwier Stachacz, Karol Stolarczyk (bramkarz), Szymon Stolarczyk, Hubert Szmigiel, Tymon Tadrzak, Jakub Trzciński, Marcin Zera. Trener: Cezary Stachowicz. Trener asystent: Arkadiusz Roman.

 

Zobacz zdjęcia:
Drużyna APN Ostrołęka z rocznika 2006

Więcej zdjęć: Drużyna APN Ostrołęka z rocznika 2006


(cez)

Odsłon: 3564
Komentarzy: 1
09:45, 08.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

'Setka' Pełtaka w Narwi

"Setka" Pełtaka w Narwi

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Narwi Ostrołęka w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka zarząd klubu uhonorował statuetką Mateusza Pełtaka. Defensor niebiesko-czerwonych w Karolinowie zagrał swój setny mecz w barwach ostrołęckiego zespołu.

Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki

Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki

Piłkarze KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu sezonu 2018/2019 w lidze okręgowej musieli uznać wyższość Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali przed własną publicznością 1:3 i zakończyli zmagania z dużym niedosytem.

Piłkarze Korony w oczekiwaniu na baraże?

Piłkarze Korony w oczekiwaniu na baraże?

Piłkarze Korony Ostrołęka zakończyli rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na dwunastej pozycji. To lokata, która może nie dać bezpośredniego utrzymania. Wszystko wyjaśni się po zakończeniu sezonu w III lidze, gdzie do rozegrania są jeszcze dwie kolejki.

Korona rozczarowała przy Witosa (zdjęcia, wideo)

Korona rozczarowała przy Witosa (zdjęcia, wideo)

Korona Ostrołęka w ostatniej kolejce IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmowała na stadionie przy ulicy Witosa MKS Ciechanów. Czerwona latarnia ligi okazała się ciężkim rywalem i zabrała żółto-niebieskim cenne punkty remisując 1:1.

» Wasze komentarze

@@ @ 22:20, 13.06.2019r. IP: *.*.231.64

Jest awans,brawo APN.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

ReklamaSerafinBeeHero

Najnowsze wideo