Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r., imieniny Laury, Alberta, Marcjana

Lekcja futbolu od GKS Andrzejewo (zdjęcia, wideo)

Po przeciętnym meczu rezerwy Korony Ostrołęka musiały uznać wyższość GKS Andrzejewo. Na zakończenie sezonu B klasy w grupie Ostrołęka, na sztucznej nawierzchni przy ulicy Witosa, podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza przegrali 0:4.

Drużyna z powiatu ostrowskiego od początku spotkania narzuciła swój styl gry. Już po pierwszych akcjach było widać w drużynie gości więcej pomysłów na grę. Wynik w 37 minucie otworzył Adam Sierota. Do przerwy kibice, zgromadzeni na meczu, więcej bramek nie ujrzeli.

W drugiej połowie Korona próbowała swoich sił w akcjach ofensywnych, ale nie potrafiła żadnej z nich wykorzystać. Kolejne bramki strzelali tylko piłkarze GKS Andrzejewo.

Druga bramka padła w 51 minucie spotkania. Po dobrej akcji futbolówkę do siatki skierował Andrzej Piwoński. Na dwadzieścia minut przed końcem wynik podwyższył Radosław Piwoński. Dwie minuty później rezultat ustalił, zaliczając drugie trafienie w meczu, Andrzej Piwoński.

- Po takim meczu ciężko cokolwiek powiedzieć. Na pewno cieszy fakt, że zdobyliśmy więcej punktów w rundzie wiosennej niż w jesiennej. Mimo wszystko nasz wynik uważam za porażkę - powiedział na gorąco po meczu Michał Robaszkiewicz, trener rezerw Korony Ostrołęka.

Ostrołęcki zespół ostatecznie zajął szóste miejsce w ligowej tabeli z 24 punktami na koncie. Mistrzem B klasy w grupie Ostrołęka zostali piłkarze Wymakracza Długosiodło, którzy uzyskali promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Korona II Ostrołęka - GKS Andrzejewo 0:4 (0:1)

Bramki: Sierota 37. A. Piwoński 51. 72. R. Piwoński 70.

Korona II: Fuksiński - Blat (55. Ciak), Dasiak, Galara, Kaczyński, Kiernozek, Lubiak, Mierzejewski (62. Rzeszot), Modzelewski (75. Skierkowski), Nisiobęcki, Zabielski

GKS: Płotczyk - A. Piwoński, R. Piwoński, Sierota, Sokołowski, Kowalewski, Kapica, Kraszewski, Szeligowski, Kapusta, Rybiński (80. Kamiński)

07:55, 10.06.2019r.

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

'Setka' Pełtaka w Narwi

"Setka" Pełtaka w Narwi

Przed ostatnim ligowym spotkaniem Narwi Ostrołęka w A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka zarząd klubu uhonorował statuetką Mateusza Pełtaka. Defensor niebiesko-czerwonych w Karolinowie zagrał swój setny mecz w barwach ostrołęckiego zespołu.

Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki

Piłkarze KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu sezonu 2018/2019 w lidze okręgowej musieli uznać wyższość Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przegrali przed własną publicznością 1:3 i zakończyli zmagania z dużym niedosytem.

Piłkarze Korony w oczekiwaniu na baraże?

Piłkarze Korony Ostrołęka zakończyli rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej na dwunastej pozycji. To lokata, która może nie dać bezpośredniego utrzymania. Wszystko wyjaśni się po zakończeniu sezonu w III lidze, gdzie do rozegrania są jeszcze dwie kolejki.

Korona rozczarowała przy Witosa (zdjęcia, wideo)

Korona Ostrołęka w ostatniej kolejce IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmowała na stadionie przy ulicy Witosa MKS Ciechanów. Czerwona latarnia ligi okazała się ciężkim rywalem i zabrała żółto-niebieskim cenne punkty remisując 1:1.

Byłem widziałem @ 09:53, 10.06.2019r. IP: *

Ten z 10 w koronie więcej piłek traci niż co kolwiek z nimi zrobi I to nie pierwszy mecz gdzie nie robi nic.

Kibic @ 11:05, 10.06.2019r. IP: *.*.169.168

Zgadzam się całkowicie , ale to też wina trenera jakie życie na ławce podczas meczu taka gra na boisku .

do wyżej @ 11:31, 10.06.2019r. IP: *.*.232.89

pokazuje fotka 54 zachowanie trenera podczas wczorajszego meczu i całego sezonu wstyd panie trenerze i pan chce dzieci trenować? prezesie powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec trenera pana przyjaciela

Widz @ 19:46, 10.06.2019r. IP: *.*.156.239

Ofensywa korony nic nie pomagała środkowi pola i obronie. Podziwiam chłopaków z środka pola 19 i 11 za chęci gry z słabo zaangażowanymi kolegami z ofensywy. Jednak drużyna powinna cały czas sobie pomagać, a nie tylko przyglądać się i czekać, aż piłka do nich dojdzie.

Pkj @ 13:15, 11.06.2019r. IP: *.*.17.94

Czemu w koronie dziewczyna stala na bramce?

bajt @ 18:30, 11.06.2019r. IP: *.*.94.104

Bo w b-klasie Korony gra głównie rocznik 02 który jest najsłabszy ze wszystkich ostatnich lat jakie były w tym klubie. Mało tego nie ma zawodnika z tego rocznika który się nadaje do pierwszej drużyny. Chyba chłopaki z tego rocznika bardziej przejmują się instagramem , mesengerem czy snapchatem.

... @ 21:42, 11.06.2019r. IP: *.*.236.76

jaki trener takie wyniki najważniejsza młodzież w koronie bo dotacja najważniejsza

lbd @ 22:17, 11.06.2019r. IP: *.*.237.83