« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 24 sierpnia 2019 r., imieniny Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się

Już ponad 130 uczestników zapisało się do pierwszej edycji biegu Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się już dziś, miejsc jest coraz mniej. Organizator zaplanował 250 pakietów startowych. Organizatorem wydarzenia jest LUKS Rzekunianka Rzekuń.


Bieg został zaplanowany w sobotę 22 czerwca. Start oraz meta będą znajdować się na boisku piłkarskim przy ulicy Miłej. Trasa biegu będzie przebiegać po ulicach Rzekunia. Przewidziano dwa 5-kilometrowe okrążenia.

Reklama

 

- Celem wydarzenia jest popularyzacja biegania, jako najprostszej formy rekreacji fizycznej. Zachęcamy wszystkich miłośników aktywnego ruchu do wzięcia udziału w tych zawodach - mówi Łukasz Chojnacki, prezes LUKS Rzekunianka Rzekuń.

 

Każdy uczestnik biegu głównego na 10 km ponosi koszty opłaty wpisowej. Szczegóły znajdziecie na stronie dostartu.pl.

 

Organizatorzy oprócz biegu głównego na 10 km, który rozpocznie się o godz. 19.00, przewidzieli również atrakcje dla dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 pobiegną uczniowie klas I-III szkół podstawowych na 500 metrów, o godz. 18.10 uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych na 800 metrów i o godz. 18.20 uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz III gimnazjum na 1 km. Zapisy do tych biegów w dniu wydarzenia w biurze zawodów.

 

Program:
14.00 - otwarcie biura zawodów,
14.00-17.30 - zapisy do biegu dzieci i młodzieży,
14.00-18.30 - zapisy i weryfikacja zawodników do biegu open i biegu dzieci i młodzieży w biurze zawodów na płycie boiska przy ul. Miłej,
19.00 - start ostry do biegu na dystansie 10 km,
20.30 - dekoracja - biegi dziecięce i młodzieżowe,
21.00 - dekoracja biegu głównego.


Łubudu

Głównymi sponsorami I Rzekuńskiej Wieczornej Szybkiej Dychy są Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, wójt gminy Rzekuń i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce. Wydarzenie wsparli również prezydent miasta Ostrołęki, Nadleśnictwo Ostrołęka, Agromasz, Margo, Dach-Plus, Agro-Tek i Tettsui. Bieg patronatem medialnym objął portal Moja Ostrołęka.

 

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie zawodów.

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 3147
Komentarzy: 0
07:05, 11.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Test Coopera na miejskim stadionie. Sprawdź się!

Uczniowski Klub Sportowy Clan w Ostrołęce zaprasza do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej w teście Coopera. Wydarzenie odbędzie się, pod koniec września, na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Zapisz się już dziś i sprawdź się w 12-minutowym biegu.

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

» Wasze komentarze

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo