« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 26 lutego 2020 r., imieniny Aleksandra, Mirosława, Dionizego

Moja Ostrołęka

Aktualności

I Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się

Już ponad 130 uczestników zapisało się do pierwszej edycji biegu Rzekuńska Wieczorna Szybka Dycha. Zapisz się już dziś, miejsc jest coraz mniej. Organizator zaplanował 250 pakietów startowych. Organizatorem wydarzenia jest LUKS Rzekunianka Rzekuń.


Bieg został zaplanowany w sobotę 22 czerwca. Start oraz meta będą znajdować się na boisku piłkarskim przy ulicy Miłej. Trasa biegu będzie przebiegać po ulicach Rzekunia. Przewidziano dwa 5-kilometrowe okrążenia.

Reklama

 

- Celem wydarzenia jest popularyzacja biegania, jako najprostszej formy rekreacji fizycznej. Zachęcamy wszystkich miłośników aktywnego ruchu do wzięcia udziału w tych zawodach - mówi Łukasz Chojnacki, prezes LUKS Rzekunianka Rzekuń.

 

Każdy uczestnik biegu głównego na 10 km ponosi koszty opłaty wpisowej. Szczegóły znajdziecie na stronie dostartu.pl.

 

Organizatorzy oprócz biegu głównego na 10 km, który rozpocznie się o godz. 19.00, przewidzieli również atrakcje dla dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 pobiegną uczniowie klas I-III szkół podstawowych na 500 metrów, o godz. 18.10 uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych na 800 metrów i o godz. 18.20 uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz III gimnazjum na 1 km. Zapisy do tych biegów w dniu wydarzenia w biurze zawodów.

 

Program:
14.00 - otwarcie biura zawodów,
14.00-17.30 - zapisy do biegu dzieci i młodzieży,
14.00-18.30 - zapisy i weryfikacja zawodników do biegu open i biegu dzieci i młodzieży w biurze zawodów na płycie boiska przy ul. Miłej,
19.00 - start ostry do biegu na dystansie 10 km,
20.30 - dekoracja - biegi dziecięce i młodzieżowe,
21.00 - dekoracja biegu głównego.Głównymi sponsorami I Rzekuńskiej Wieczornej Szybkiej Dychy są Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, wójt gminy Rzekuń i Starostwo Powiatowe w Ostrołęce. Wydarzenie wsparli również prezydent miasta Ostrołęki, Nadleśnictwo Ostrołęka, Agromasz, Margo, Dach-Plus, Agro-Tek i Tettsui. Bieg patronatem medialnym objął portal Moja Ostrołęka.

 

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie zawodów.

 

Artykuł sponsorowany

Odsłon: 4789
Komentarzy: 0
07:05, 11.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Moszczyński mistrzem Polski w skoku wzwyż! Zawodnik OKLA zdeklasował rywali

Tegoroczne walentynki na długo zapadną w pamięci Sebastiana Moszczyńskiego. Wychowanek trenera Andrzeja Danelskiego, a obecnie podopieczny trenera Roberta Nazarkiewicza w piątkowe popołudnie został halowym mistrzem Polski w skoku wzwyż.

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Ruszyły zapisy do szóstego Biegu Papieskiego

Bieg Papieski na dystansie trzech kilometrów ponownie odbędzie się w Ostrołęce. Szósta edycja wydarzenia została zaplanowana w niedzielę 5 kwietnia. Organizatorzy zachęcają do zapisów, ilość miejsc jest ograniczona - 250. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Siódemka szlifuje formę w Spale

Siódemka szlifuje formę w Spale

Pod okiem trenerów Dariusza Dąbrowskiego i Marka Mierzejewskiego, część zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka przygotowuje się do drugiej części sezonu w Spale. Wzmożone treningi w województwie łódzkim potrwają do 16 lutego.

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

OKLA na mistrzostwach województwa podlaskiego

Dwoje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięło udział w Halowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodzików U-16. Aleksandra Dobkowska zaprezentowała się w konkurencji skoku wzwyż, a Eliasz Napiórkowski pobiegł na 60 metrów.

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Trzyosobowa drużyna Siódemki walczyła o dobre wyniki w Aleksandrowie Łódzkim

Zawodniczki reprezentujące Uczniowski Klub Sportowy Siódemka Ostrołęka mają za sobą kolejny start. Tym razem 3-osobowy skład wziął udział w halowych zawodach lekkoatletycznych w Aleksandrowie Łódzkim. Najlepiej zaprezentowała się Nikolina Dziadak.

» Wasze komentarze

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo