Poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Tenisiści z pucharami prezydenta miasta (zdjęcia)

(fot. UM Ostrołęka)

Rafał Boryszewski z I LO został tenisowym mistrzem Ostrołęki. W rywalizacji o puchar prezydenta miasta Ostrołęki Łukasza Kulika na kortach ziemnych nie miał sobie równych odnosząc pięć zwycięstw. W decydującym spotkaniu pokonał Aleksandra Juchniewicza z II LO 6:0.

Reklama Na najniższym stopniu podium uplasował się Ludwik Ossowski z I LO. W gronie kobiet zwyciężyła Natalia Mazuch, która pokonała Magdalenę Zduńczyk 9:0. Obie zawodniczki to uczennice I LO.

Nagrody najlepszym tenisistkom i tenisistom wręczali wspólnie Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski i Dyrektor MZOSTiIT Jarosław Napiórkowski.

Rozgrywki na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zakończyły bardzo ciekawy sezon 2018/2019 związany z rywalizacją o puchar prezydenta miasta Ostrołęki.

Mateusz Matyczak liderem rankingu open

Niespełna 22-letni Mateusz Matyczak jest liderem ostrołęckiego tenisowego rankingu open. Obecnie przewodzi w stawce z dorobkiem 72 punktów i wyprzedza drugiego w klasyfikacji Jakuba Noska o osiemnaście oczek. Podium z 42 punktami zamyka Piotr Mrozek.

Bezpłatne zajęcia nauki tenisa w powiecie. Na początek Goworowo, Czerwin, Rzekuń i Lelis

Dzieci i młodzież z powiatu ostrołęckiego, mogą wziąć udział w zajęciach z gry w tenisa ziemnego. To doskonała okazja do zapoznania się z nową dyscypliną sportu lub doszlifowanie dotychczasowych umiejętności. Treningi są bezpłatne.

Wiktor Kosowski tenisowym mistrzem Kurpi (zdjęcia)

Wiktor Kosowski okazał się najlepszym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Kurpi. W finałowym spotkaniu łomżanin pokonał Bartosza Muracha w trzech setach 5:7 6:3 6:4. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rywalizowało trzydziestu tenisistów.

Singlowe mistrzostwa Kurpi. Dołącz do zmagań

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce rozegrane zostaną singlowe mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią mieszkańcy miasta, powiatu ostrołęckiego, a także zawodnicy z całego regionu. Chcesz wziąć udział?

Matyczak mistrzem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Za nami singlowe mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemnym. Najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Matyczak. W finałowym spotkaniu pokonał Piotra Mrozka w dwóch setach 6:2 6:0. W zawodach na kortach przy ulicy Hallera wzięło udział 33 tenisistów.