« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 18 lipca 2019 r., imieniny Erwina, Kamila, Wespazjana

Moja Ostrołęka

Aktualności

Piłkarski piknik w Olszewie-Borkach (zdjęcia)

Czternaście zespołów z dwóch województw, mazowieckiego i podlaskiego, rywalizowało w turnieju piłkarskim w Olszewie-Borkach pn. "Waleczni i zdrowi". Zawody połączone były z piknikiem rodzinnym. W turnieju zaprezentowały się drużyny z roczników 2009 i 2010.


Przez kilka godzin zgromadzeni kibice zobaczyli mnóstwo emocjonujących spotkań i wiele bramek. Organizatorem wydarzenia była Akademia Piłkarska Waleczni.

Reklama

 

W turnieju z rocznika 2009 zaprezentowały się zespoły: Akademia Piłkarska Lider Łomża, Ruch Wysokie Mazowieckie, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, APN Ostrołęka, MŁKS Łomża i dwie drużyny gospodarzy AP Waleczni Olszewo-Borki - żółci i zieloni.

 

Rywalizację wygrali piłkarze MŁKS Łomża. Na drugim stopniu podium stanął Ruch Wysokie Mazowieckie, a strefę medalową uzupełnili AP Waleczni Olszewo-Borki (żółci). Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Juliusza Wyszyńskiego, który występował w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Dawid Jankowski, a najskuteczniejszym zawodnikiem był Maciej Zysk (obaj MŁKS Łomża).

 

W roczniku 2010 zagrały dwa zespoły gospodarzy - AP Waleczni, APN Ostrołęka, FDP Ostrów Mazowiecka, AP Lider Łomża, Olimpia Zambrów i MŁKS Łomża. Najlepszym zespołem okazała się Olimpia Zambrów. Podium uzupełniły drużyny APN Ostrołęka i MŁKS Łomża. Miłosz Duchnowski z Olimpii został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. Nagroda dla najlepszego bramkarza trafiła w ręce Aleksandra Bakuły, a najwięcej bramek zgromadził Mikołaj Lendzioszek (obaj APN Ostrołęka).Piłkarskim emocjom towarzyszyły liczne atrakcje. Przygotowano dmuchane zjeżdżalnie, piłkarskie wyzwania, pokaz sztuk walki, bicie rekordu na najdłuższy kebab w powiecie oraz konkursy o tematyce zdrowotnej i antyalkoholowej.

 

Obszerną relację zdjęciową z wydarzenia znajdziecie na facebookowym profilu Akademii Piłkarskiej Waleczni.

 

(mp)

Odsłon: 2534
Komentarzy: 4
07:05, 15.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rzekunianka przegrywa w sparingu (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka przegrywa w sparingu (zdjęcia, wideo)

Rzekunianka Rzekuń w pierwszym meczu kontrolnym przygotowującym do rundy jesiennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka uległa KS Śniadowo 3:4. Trener Bartłomiej Jezierski desygnował do gry łącznie dwudziestu zawodników.

Korona wznowiła treningi (zdjęcia)

Korona wznowiła treningi (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Trener Tomasz Staniórski miał do dyspozycji szesnastu zawodników. Czy obecną kadrę stać na osiągnięcie korzystnego rezultatu w sezonie 2019/2020?

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kamil Jastrzębski piłkarzem Narwi Ostrołęka

Kolejny transfer "Dumy Kurpi" stał się faktem. Tym razem drużynę Narwi 1962 Ostrołęka wzmocnił Kamil Jastrzębski. Bramkostrzelny napastnik ma być w ostrołęckim zespole następcą Tomasza Niedźwieckiego, który po ostatnim zakończonym sezonie zawiesił buty na kołku.

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz wraca do ostrołęckiej Narwi!

Piotr Strzeżysz, ostatnio występujący w barwach ostrołęckiej Korony, postanowił wrócić do swojego macierzystego klubu. Przez szesnaście lat piłkarz zapisywał się na kartach historii Narwi Ostrołęka, jak się okazuje to nie koniec tej pięknej epoki.

» Wasze komentarze

Bez podpały @ 21:15, 15.06.2019r. IP: *.*.170.70

Bez podpały, dzieci i tak skończą w wieku 12 lat wymarzone przez rodziców kariery. Ale i tak powodzenia.

do pały bez podpaly @ 23:51, 15.06.2019r. IP: *.*.88.146

Dzieci się bawią rodzice się bawią i o to w tym chodzi.

Do bez podpały @ 00:34, 16.06.2019r. IP: *.*.153.130

Jakie wymarzone kariery? Dzieci się ruszają, zaszczepia sie w nich sport i jest duża szansa że nie będą w przyszłości otyłymi pesymistami z depresją jak co niektorzy tutaj komentujący

Gość @ 07:20, 16.06.2019r. IP: *.*.153.130

To jeszcze dzieciom i rodzicom zostało parę lat zabawy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo