Wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Zobacz plan gier singlowych mistrzostw Ostrołęki

Mateusz Matyczak i Jakub Nosek są najwyżej rozstawionymi zawodnikami w rozpoczynających się dziś o godz. 9.00 singlowych mistrzostwach Ostrołęki. Do zawodów nie zgłosił się ubiegłoroczny triumfator Bartłomiej Kowalski. Kto wygra rywalizację?

Już za niespełna dwie godziny rozpoczną się singlowe mistrzostwa Ostrołęki na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Do turnieju zgłosiło się 33 zawodników. Poznaj terminarz I rundy zawodów. Pierwsze mecze już o godz. 9.00.

- 14.00 - Janusz Tyszka - Krzysztof Bułkowski, Piotr Charyton - Piotr Kowalski, Roman Szkopek - Rafał Dmochowski

Dalsza kolejność drabinki dostępna na miejscu trwania mistrzostw.

Gry półfinałowe i finał zostały zaplanowane na niedzielę 16 czerwca. Początek o godz. 9.00 na ostrołęckich kortach ziemnych przy ulicy Hallera.

(mp)

Odsłon: 4065
07:35, 15.06.2019r.

Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Dzieci i młodzież po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Sierpniowa odsłona tenisowego szkolenia została przeprowadzona przez doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Przed tenisistami ostatnia singlowa impreza w obecnym sezonie przed turniejem Masters. Zawodnicy zmierzą się w mistrzostwach powiatu. Tym razem zawody zostaną rozegrane na kortach o twardej nawierzchni w Olszewie-Borkach. Chcesz wziąć udział?

Debel dla Kosowskiego i Brzozowskiego (zdjęcia)

Wiktor Kosowski z Łomży i Łukasz Brzozowski z Zambrowa zwyciężyli w deblowym turnieju Serafin Cup 2019 rozegranym na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. W finałowym starciu, po zaciętym pojedynku, pokonali braci Czapskich 7:6 6:3.

Jędrzej Nowak triumfuje w Gdyni

Na gdyńskich kortach wyśmienitą formą popisał się Jędrzej Nowak. Ostrołęcki tenisista potwierdził, że w kraju, w swojej kategorii wiekowej, nie ma sobie równych. Doświadczony zawodnik zajął pierwsze w 35 edycji narodowych mistrzostw Polski seniorów i amatorów.

Tenisowy turniej deblowy. Poznaj plan gier

Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rozegrany zostanie jutro turniej deblowy w tenisa ziemnego. Do zawodów zgłosiło się dwanaście par, które zostały podzielone na cztery grupy. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na godz. 10.30. Finał odbędzie się tego samego dnia.