Sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

Ostrovia ponownie za silna (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w ostatnim meczu podejmował przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Po raz drugi w tym sezonie górą była drużyna z gości. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego ulegli na stadionie przy ulicy Słowackiego 1:3.

Przed rozpoczęciem spotkania było wiadomo, że ani KS CK Troszyn, ani Ostrovia Ostrów Mazowiecka nie zmienią swoich pozycji w ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się po myśli drużyny gości. Na prowadzenie w 6 minucie zespół prowadzony przez trenera Pawła Kowalczyka wyprowadził Dawid Wilczewski. Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Gola dla zespołu z Troszyna zdobył Daniel Wargulewski.

Po zmianie stron bramki strzelała już tylko Ostrovia. Najpierw w 47 minucie futbolówkę w siatce umieścił Patryk Gromek, a wynik w 72 minucie ustalił Paweł Korzeb. Ostatecznie drużyna z Ostrowi Mazowieckiej mogła świętować zwycięstwo 3:1, a piłkarze KS CK Troszyn w nie najlepszych humorach skończyli ostatnie starcie sezonu.

Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zakończyli rywalizację w sezonie 2018/2019 w lidze okręgowej na szóstym miejscu z dorobkiem 51 punktów. Wszystkie wyniki ostatniej odsłony gier w lidze okręgowej i tabela końcowa w artykule "Niedosyt KS CK Troszyn, triumf Makowianki".

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3 (1:1)
Bramki: Wargulewski 43. - D. Wilczewski 6. Gromek 47. Korzeb 72.

Troszyn: Kozłowski (46. Kędzierski) - K. Kamionowski, Sakowski, Śnietka, K. Dzwonkowski, Wargulewski, P. Kamionowski, Gutowski (60. Kubat), Gumowski, Stepnowski (77. Abramczyk), Bałas

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał (86. Kaczyński), Korzeb, K. Małkiński (46. J. Małkiński) (85. K. Wątróbski), Wasil (81. Augustyniak), Gromek, R. Wilczewski (90. Krakowiak), Nowacki (46. Lipski), D. Wilczewski, Zacheja, Kopacz (46. Zawistowski)

Liga okręgowa: KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Więcej zdjęć: Liga okręgowa: KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka