« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 24 stycznia 2020 r., imieniny Felicji, Tymoteusza, Rafała

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.


Dwudziestu czterech zawodników walczyło w pierwszej części ostatniej kolejki o poprawienie swoich najsłabszych wyników, co dałoby im dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Reklama

 

Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Perczak, który w drugiej grze zdobył 180 punktów. Łącznie w trzech turach uzyskał 450 punktów. Drugim wynikiem może pochwalić się Arkadiusz Dłużniewski. Zawodnik z Siedlec w pojedynczej grze zgromadził 177 punktów, a podczas całego dnia zanotował ich 449.

 

Obecnie w najlepszej ósemce, która zmierzy się w poniedziałek 24 czerwca w wielkim finale, znajdują się Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Paweł Perczak, Filip Terlik, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik, Marcin Połatyński i Łukasz Zienkiewicz. O finał na pewno powalczą jeszcze Adam Skorupka, Radosław Kaczmarczyk i Piotr Ustaszewski.

 

Drużynowo zwycięstwa pewni są Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Na chwilę obecną, na drugiej pozycji jest drużyna The Bowling Stones (9388 pkt), jednak Same Konkrety (9288 pkt) jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja o czwartą pozycję. Pin Busters ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejną w tabeli Drużyną R.

 


Esprit

Dziś o godz. 19.20 zostanie dokończona siódma, ostatnia, kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. O dobre rezultaty powalczą zawodnicy reprezentujący drużyny tj. Same Konkrety, Drużyna R, DPD i Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 8338
Komentarzy: 0
07:05, 19.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

Mikołajkowy turniej bowlingowy za nami. Łukasz Połatyński nie dał szans rywalom (zdjęcia)

W kręgielni Łubudu Bowling & Good Time spotkali się wczoraj zawodnicy z całego regionu, aby rywalizować w mikołajkowym turnieju. Po niezwykle emocjonujących bataliach najlepszy okazał się Łukasz Połatyński, prezes Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego.

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Mikołajkowy turniej bowlingowy. Kibicuj w Łubudu!

Już w najbliższy poniedziałek, 9 grudnia, w kręgielni Łubudu Bowling & Good Time po raz kolejny rywalizować będą zawodnicy z całego regionu. Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprosił kręglarzy do turnieju mikołajkowego. Wielkich emocji z pewnością nie zabraknie.

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

Liga Bowlingowa Hulakula dobiegła końca. Reprezentanci OKB na podium

W warszawskiej kręgielni Hulakula przez dwanaście tygodni zawodnicy rywalizowali w lidze bowlingowej. W rozgrywkach nie zabrakło reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego - Pawła Staśkiewicza i Filipa Terlika. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania.

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140:133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo