« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.


Dwudziestu czterech zawodników walczyło w pierwszej części ostatniej kolejki o poprawienie swoich najsłabszych wyników, co dałoby im dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Reklama

 

Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Perczak, który w drugiej grze zdobył 180 punktów. Łącznie w trzech turach uzyskał 450 punktów. Drugim wynikiem może pochwalić się Arkadiusz Dłużniewski. Zawodnik z Siedlec w pojedynczej grze zgromadził 177 punktów, a podczas całego dnia zanotował ich 449.

 

Obecnie w najlepszej ósemce, która zmierzy się w poniedziałek 24 czerwca w wielkim finale, znajdują się Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Paweł Perczak, Filip Terlik, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik, Marcin Połatyński i Łukasz Zienkiewicz. O finał na pewno powalczą jeszcze Adam Skorupka, Radosław Kaczmarczyk i Piotr Ustaszewski.

 

Drużynowo zwycięstwa pewni są Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Na chwilę obecną, na drugiej pozycji jest drużyna The Bowling Stones (9388 pkt), jednak Same Konkrety (9288 pkt) jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja o czwartą pozycję. Pin Busters ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejną w tabeli Drużyną R.

 


JBB

Dziś o godz. 19.20 zostanie dokończona siódma, ostatnia, kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. O dobre rezultaty powalczą zawodnicy reprezentujący drużyny tj. Same Konkrety, Drużyna R, DPD i Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 9702
Komentarzy: 0
07:05, 19.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

Znamy mistrzów bowlingu (zdjęcia)

42 zawodników wzięło udział w Wiosennej Lidze Bowlingowej Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W ostatnich dniach odbyła się ostatnia kolejka, a tuż po niej oficjalne i uroczyste zakończenie zmagań. Na najlepszych czekały puchary, statuetki oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

WLB wkracza w decydującą fazę (zdjęcia, wideo)

Paweł Staśkiewicz plasuje się na czele Wiosennej Ligi Bowlingowej. Po rozegranych trzech kolejkach zgromadził na swoim koncie 1522 punkty i wyprzedza kolejnych w zestawieniu Karola Kupisa - 1488 pkt i Łukasza Połatyńskiego z dorobkiem 1429 pkt.

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kręglarze wciąż śrubują rekordy życiowe

Kamil Sienkiewicz to obecnie rekordzista kręgielni Łubudu i zawodnik legitymujący się najlepszym wynikiem w historii ostrołęckiego bowlingu. Podczas zawodów ustanowił fenomenalny rekord 269 pkt i o pięć oczek wyprzedza kolejnego w zestawieniu zawodnika.

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling liderem WLB (zdjęcia, wideo)

Hydral Bowling prowadzi zdecydowanie po dwóch kolejkach Wiosennej Ligi Bowlingowej. Kręglarze powrócili do rywalizacji po trzymiesięcznej przerwie, ale jak pokazała kolejna odsłona spotkań nie wypadli z bardzo dobrej dyspozycji. Kto spisał się najlepiej?

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Bowlingowcy wznowią treningi i zawody

Już w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca do treningów będą mogli powrócić ostrołęccy bowlingowcy. Wprowadzony stan epidemiczny sprawił, że po zaledwie jednej kolejce musiała zostać wstrzymana Wiosenna Liga Bowlingowa. Kiedy zostanie wznowiona?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo