« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 maja 2020 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.


Dwudziestu czterech zawodników walczyło w pierwszej części ostatniej kolejki o poprawienie swoich najsłabszych wyników, co dałoby im dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Reklama

 

Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Perczak, który w drugiej grze zdobył 180 punktów. Łącznie w trzech turach uzyskał 450 punktów. Drugim wynikiem może pochwalić się Arkadiusz Dłużniewski. Zawodnik z Siedlec w pojedynczej grze zgromadził 177 punktów, a podczas całego dnia zanotował ich 449.

 

Obecnie w najlepszej ósemce, która zmierzy się w poniedziałek 24 czerwca w wielkim finale, znajdują się Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Paweł Perczak, Filip Terlik, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik, Marcin Połatyński i Łukasz Zienkiewicz. O finał na pewno powalczą jeszcze Adam Skorupka, Radosław Kaczmarczyk i Piotr Ustaszewski.

 

Drużynowo zwycięstwa pewni są Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Na chwilę obecną, na drugiej pozycji jest drużyna The Bowling Stones (9388 pkt), jednak Same Konkrety (9288 pkt) jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja o czwartą pozycję. Pin Busters ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejną w tabeli Drużyną R.

 


Esprit

Dziś o godz. 19.20 zostanie dokończona siódma, ostatnia, kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. O dobre rezultaty powalczą zawodnicy reprezentujący drużyny tj. Same Konkrety, Drużyna R, DPD i Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 9176
Komentarzy: 0
07:05, 19.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Wiosenna Liga Bowlingowa wystartowała. Na Luzie Bowling Team pierwszym liderem (zdjęcia)

Rozpoczęły się rozgrywki Wiosennej Ligi Bowlingowej w ostrołęckiej kręgielni Łubudu. W zawodach organizowanych przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział siedem ekip. Pierwszym liderem została drużyna Na Luzie Bowling Team.

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Wiosenna Liga Bowlingowa. Zbierz drużynę i zagraj

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do wzięcia udziału w Wiosennej Lidze Bowlingowej. Rozgrywki zainaugurują już w poniedziałek 9 marca. Wciąż można dołączyć do grona uczestników ligi. Maksymalnie rywalizować będzie osiem drużyn.

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Paweł Staśkiewicz triumfuje w Zielonej Górze

Dwóch reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego rywalizowało w Grand Prix Polski w Zielonej Górze. Paweł Staśkiewicz, w kategorii amator, nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce. Z kolei Filip Terlik, w formule sport, uplasował się na odległej 61 pozycji.

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

Paweł Staśkiewicz ponownie świetny w Grudziądzu

W województwie kujawsko-pomorskim, w dniach 27 grudnia - 5 stycznia, odbyła się jedna z największych imprez bowlingowych w kraju. Na zawodach nie mogło zabraknąć licznej reprezentacji Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Rewelacyjnie wypadł Paweł Staśkiewicz.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo