« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 6 grudnia 2019 r., imieniny Mikołaja, Jaremy, Leontyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

KLB: Trwa ostatnia kolejka (zdjęcia, wideo)

W ostrołęckiej kręgielni Łubudu rozpoczęła się w poniedziałek ostatnia kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. Drużynowego mistrzostwa pewni są Konkretni Ludzie. Jak wygląda sytuacja za ich plecami i kto prowadzi w zestawieniu indywidualnym? Sprawdź.


Dwudziestu czterech zawodników walczyło w pierwszej części ostatniej kolejki o poprawienie swoich najsłabszych wyników, co dałoby im dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej.

Reklama

 

Najlepszy rezultat osiągnął Paweł Perczak, który w drugiej grze zdobył 180 punktów. Łącznie w trzech turach uzyskał 450 punktów. Drugim wynikiem może pochwalić się Arkadiusz Dłużniewski. Zawodnik z Siedlec w pojedynczej grze zgromadził 177 punktów, a podczas całego dnia zanotował ich 449.

 

Obecnie w najlepszej ósemce, która zmierzy się w poniedziałek 24 czerwca w wielkim finale, znajdują się Arkadiusz Dłużniewski, Kamil Sienkiewicz, Paweł Perczak, Filip Terlik, Paweł Staśkiewicz, Marcin Wójcik, Marcin Połatyński i Łukasz Zienkiewicz. O finał na pewno powalczą jeszcze Adam Skorupka, Radosław Kaczmarczyk i Piotr Ustaszewski.

 

Drużynowo zwycięstwa pewni są Konkretni Ludzie, którzy w najlepszych sześciu grach zdobyli 10972 punkty. Na chwilę obecną, na drugiej pozycji jest drużyna The Bowling Stones (9388 pkt), jednak Same Konkrety (9288 pkt) jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Ciekawie zapowiada się także rywalizacja o czwartą pozycję. Pin Busters ma tylko jeden punkt przewagi nad kolejną w tabeli Drużyną R.

 Dziś o godz. 19.20 zostanie dokończona siódma, ostatnia, kolejka Konkretnej Ligi Bowlingowej. O dobre rezultaty powalczą zawodnicy reprezentujący drużyny tj. Same Konkrety, Drużyna R, DPD i Kosmiczni Sołtysi z Gminy Lelis.

 

Zobacz zdjęcia:
Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

Więcej zdjęć: Konkretna Liga Bowlingowa - 7 kolejka

 

 

(mp)

Odsłon: 7887
Komentarzy: 0
07:05, 19.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Reprezentant OKB triumfował w Łodzi. Filip Terlik indywidualnym mistrzem Polski

Wielki sukces na swoim koncie zanotował zawodnik Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik na mistrzostwach Polski w bowlingu zdobył złoty medal w kategorii do lat 19. Mieszkaniec Olszewa-Borek pokonał w finale Mikołaja Czarneckiego z Warszawy 140-133.

OKB rywalizował w Borowiu

OKB rywalizował w Borowiu

Zawodnicy Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego wzięli udział w drugiej edycji niepodległościowego turnieju w Borowiu. Drużynę z Ostrołęki reprezentowały dwie pary - Łukasz Połatyński i Paweł Staśkiewicz oraz Kamil Balcerzak i Filip Terlik. Jak im poszło?

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Kręglarze uczcili odzyskanie przez Polskę niepodległości. Filip Terlik najlepszy (zdjęcia)

Filip Terlik, z wynikiem 158 punktów w finale, wygrał turniej bowlingowy "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Na kolejnych miejscach uplasowali się Paweł Staśkiewicz, Łukasz Zienkiewicz i Łukasz Połatyński. W zawodach wzięło udział 30 kręglarzy.

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Turniej bowlingowy na 101 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Weź udział

Ostrołęcki Klub Bowlingowy zaprasza do rywalizacji w turnieju "101 strików na 101 rocznicę niepodległości". Głównym celem imprezy jest promowanie bowlingu, w połączeniu z rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Zapisz się już dziś i weź udział.

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Terlik wygrywa XII Łubudu Bowling Cup (zdjęcia)

Filip Terlik okazał się najlepszym kręglarzem dwunastej edycji Łubudu Bowling Cup. W zawodach wystąpiło dwudziestu reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W finałowej batalii zwycięzca zdobył 164 punkty i wyprzedził Adama Bałona i Agnieszkę Bacławską.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo