« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 21 sierpnia 2019 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne starty zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka

Klaudia Pażych w biegu na 400 metrów
Klaudia Pażych w biegu na 400 metrów
(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Kolejne wartościowe wyniki zapisały na swoim koncie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem podopieczne Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego rywalizowały na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Mityng lekkoatletyczny na stadionie przy ulicy Zwierzynieckiej w Białymstoku odbył się we wtorek 18 czerwca. W zawodach wzięło udział siedem zawodniczek ostrołęckiej Siódemki.

Reklama

 

Najlepiej w stolicy Podlasia zaprezentowały się Klaudia Pażych i Magdalena Lenkiewicz, które stanęły na drugim stopniu podium w swoich konkurencjach.

 

- Klaudia była druga w biegu na 400 metrów z czasem 63,01s. Z kolei Magdalena Lenkiewicz zajęła drugie miejsce w biegu na 200 metrów z czasem 26,29s - informują trenerzy UKS Siódemka Ostrołęka.

 

Na podium w mityngu lekkoatletycznym w Białymstoku znalazła się także Martyna Budziłek. 23-latka zdobyła brązowy medal na 800 metrów. Metę przekroczyła po 2 minutach i 20,22 sekundach.UKS Siódemka Ostrołęka reprezentowały także Nikolina Dziadak, Aleksandra Kuklińska, Magdalena Lenkiewicz, Paulina Wójtowicz i Oliwia Budziłek.

 

(mp)

Odsłon: 2575
Komentarzy: 1
09:00, 23.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Żebrowska: Wiem, że najlepsze jeszcze przede mną

Magdalena Żebrowska wraz z reprezentacją Polski sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Zawody rozegrane w miniony weekend były historyczne. Biało-czerwoni zwyciężyli w klasyfikacji generalnej pierwszy raz w historii, wyprzedzając m.in. Niemcy i Francję.

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Polska drużynowym mistrzem Europy w lekkoatletyce. Złoto również dla Żebrowskiej!

Po raz pierwszy w historii reprezentacja Polski w lekkoatletyce sięgnęła po drużynowe mistrzostwo Europy. Do historycznego sukcesu biało-czerwonych małą cegiełkę dołożyła Magdalena Żebrowska, która zaprezentowała się w konkursie skoku w dal.

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Cross na Ostrej Łące z emocjami (zdjęcia, wideo)

Po raz siódmy biegacze wzięli udział w Crossie na Ostrej Łące. Wydarzenie zorganizowane w ramach Trzeźwościowego Pikniku Rodzinnego przyciągnęło na linię startu ponad 200 zawodników. Poznaj zwycięzców czterech biegów w dwóch kategoriach - kobiet i mężczyzn.

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

Wysoka pozycja Martyny Budziłek w Gdańsku

23-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zaprezentowała się z dobrej strony w 26 edycji biegu świętego Dominika w Gdańsku. Na 341 kobiet, które ukończyły bieg Martyna Budziłek zajęła siedemnaste miejsce. Wśród swoich rówieśników była szósta.

Biegacze oddali hołd powstańcom

Biegacze oddali hołd powstańcom

Blisko 13 tys. osób wystartowało w biegu w stolicy kraju, by uczcić pamięć uczestników zrywu z 1 sierpnia 1944 roku. W wydarzeniu wzięli udział również członkowie grupy Biegam Bo Lubię Ostrołęka. Impreza odbyła się, w sobotni wieczór 27 lipca, w świetlne płonących zniczy.

» Wasze komentarze

MISZCZU @ 11:51, 23.06.2019r. IP: *.*.79.9

Gratulacje !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo