« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 10 grudnia 2019 r., imieniny Danieli, Julii, Eulalii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolejne starty zawodniczek UKS Siódemka Ostrołęka

Klaudia Pażych w biegu na 400 metrów
Klaudia Pażych w biegu na 400 metrów
(fot. UKS Siódemka Ostrołęka)

Kolejne wartościowe wyniki zapisały na swoim koncie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Tym razem podopieczne Marka Mierzejewskiego i Dariusza Dąbrowskiego rywalizowały na stadionie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.


Mityng lekkoatletyczny na stadionie przy ulicy Zwierzynieckiej w Białymstoku odbył się we wtorek 18 czerwca. W zawodach wzięło udział siedem zawodniczek ostrołęckiej Siódemki.

Reklama

 

Najlepiej w stolicy Podlasia zaprezentowały się Klaudia Pażych i Magdalena Lenkiewicz, które stanęły na drugim stopniu podium w swoich konkurencjach.

 

- Klaudia była druga w biegu na 400 metrów z czasem 63,01s. Z kolei Magdalena Lenkiewicz zajęła drugie miejsce w biegu na 200 metrów z czasem 26,29s - informują trenerzy UKS Siódemka Ostrołęka.

 

Na podium w mityngu lekkoatletycznym w Białymstoku znalazła się także Martyna Budziłek. 23-latka zdobyła brązowy medal na 800 metrów. Metę przekroczyła po 2 minutach i 20,22 sekundach.UKS Siódemka Ostrołęka reprezentowały także Nikolina Dziadak, Aleksandra Kuklińska, Magdalena Lenkiewicz, Paulina Wójtowicz i Oliwia Budziłek.

 

(mp)

Odsłon: 3960
Komentarzy: 1
09:00, 23.06.2019r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ostrołęczanie na zawodach w Spale

Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale gościł lekkoatletów z roczników 2007 i 2008. Młodzi zawodnicy rywalizowali w finale czwartej edycji ogólnopolskich halowych czwartków lekkoatletycznych. W zawodach nie zabrakło reprezentantów z Ostrołęki.

'Atmosfera podczas biegu była powalająca'. Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

"Atmosfera podczas biegu była powalająca". Dorota Rypina-Gałązka przebiegła nowojorski maraton

53513 osób wzięło udział w maratonie po ulicach Nowego Jorku. W wydarzeniu wzięła również udział Dorota Rypina-Gałązka, dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce. Na pewno ten bieg zapadnie na długo w jej pamięci.

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Zawodnicy OKLA na badaniach do zaplecza kadry narodowej na przyszły rok

Dziewięcioro zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ma szansę trafić do zaplecza kadry narodowej na 2020 rok. Czworo z nich w listopadzie przejdzie specjalne badania, a pozostali mogą zakwalifikować się bez przechodzenia testów.

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Rotacje kadrowe w UKS Siódemka Ostrołęka

Dwie zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka, po zdanej maturze i podjęciu studiów, kontynuuje swoją przygodę z lekką atletyką w nowych klubach. Niestety utalentowana Marta Łada zawiesiła swoją dotychczasową przygodę ze sportem.

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Międzypowiatowe biegi w Ostrołęce (zdjęcia)

Młodzi lekkoatleci z powiatów ostrołęckiego, ostrowskiego, przasnyskiego i wyszkowskiego rywalizowali w międzypowiatowych biegach przełajowych na terenach położonych nad Narwią. Walka odbywała się w trzech kategoriach wiekowych - dzieci, młodzież, licealiada.

» Wasze komentarze

MISZCZU @ 11:51, 23.06.2019r. IP: *.*.79.9

Gratulacje !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo